the Evil Within بازی جدیدشینجی میکامی رونمایی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
Bethesda دقایقی پیش اولین بازی شینجی میکامی از شرکت تانگو ، بنام The evil Within رو رسما معرفی کرد، The Evil Within بازی ای در سبک Survival Horror میباشد وقرار که برای کنسول های نسل حاضر و کنسول های نسل بعد و همچنین PC در سال 2014 عرضه بشه .

همچنین شینجی میکامی در جایی گفته که :
من بهمراه تیمم به این قضیه متعهد بودیم که یه فرانچایز فوق العاده بسازیم و ترکیبی از ترس و اکشن رو برای فن ها فراهم کنیم .
این لینک میتونید اولین دموی بازی رو ببینید :

Project Zwei revealed as The Evil Within | VG247

evil_within_thumb.jpg

therethere1-859x1024-503x600.jpg

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
امیدوارم بازی تو امتیازا و مخصوصا فروش موفق عمل کنه تا به بعضی شرکت ها ثابت بشه که نباید به عناوین ترسناکشون گند بزنن
این ژانر خیلی ریسکی هست و فروش کمی داره که اگر غیر از این بود کاپکام RE6 رو بصورت CoD نمیساخت!.
نهایتش روی PC PS4 PS3 Xbox next Xbox 360 بیشتر از 3 میلیون کپی بفروشه، نهایتش.
j15k7io30wiudd456zvq.png

طراحی این مرحله عالی به نظر میاد. اسمشasylum underground هستش. افکت خون و نورپردازی خیلی قشنگ کار شدن.
اگر طولانی باشه; احتمالاً کپچر نگارش PS4 یصورت اپیزودیک و بجای سریال میفروشن :D.

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
این ژانر خیلی ریسکی هست و فروش کمی داره که اگر غیر از این بود کاپکام RE6 رو بصورت CoD نمیساخت!.
نهایتش روی PC PS4 PS3 Xbox next Xbox 360 بیشتر از 3 میلیون کپی بفروشه، نهایتش.

اگر طولانی باشه; احتمالاً کپچر نگارش PS4 یصورت اپیزودیک و بجای سریال میفروشن :D.
فراتوس جان حالا چرا اینقدر علاقه داری این بازی نیومده شکست خورده جلوه بدی.:-/

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
فراتوس جان حالا چرا اینقدر علاقه داری این بازی نیومده شکست خورده جلوه بدی.:-/

پست های ایشون در باره بازی های غیر انحصاری برای Xbox و Microsoft بخون و پیگیر بشو دیگه این سوال برات پیش نمیاد . غیر ممکن هم نیست تا چند پست اینده مقایسه الن ویک و این بازی رو ببینیم . بخصوص گرافیک بقول خودشون .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
وقتي چيزي از سايلنت هيل نميدوني و از بازيش خوشت نمياد چرا مياي نظر ميدي در موردش؟
رزيدنت اويل ريميك بهترين بازي قرن خيالت راحت شد؟
اگه جرعه اي از داستان سايلنت هيل رو درك ميكردي اين همه از داستان كليشه اي اويل دفاع نميكردي.

دوست عزیز من نمیدونم بحثتون سره چیه و این دوتا بازی رو از چه لحاظ با هم قیاس میکنید ولی اگه بحث سره داستان و شخصیت پردازی باشه (بازم تاکید میکنم صرفاً داستان و شخصیت پردازی)،مقایسه سری RE با SH مثل مقایسه انشاء عزیزان دبستانی با مقالات تخصصی و تحلیلی اساتید و متفکران دانشگاه ها و حوزه های مربوطه هست.

اولا که شما با همون سایلنت هیل برو خوش باش نه من مثل شما تو سایلنت هیل به دنیا نیومدم اصلا تا حالا بازیشم نکردم همینطوری رو هوا یه چیزی گفتم :| دوما مقاسیه رزیدنت اویل با سایلنت هیل از نظر من مثل مقاسیه ی سریال مرده ی متحرک با خاطرات خون آشامه یعنی چی یهنی یه چیزی که هیچ سر و ته و اثبات علمی نداره فقط ماهیت شیطانی و داستان مذهبی داره (حالا باز نگی خاطارت خون شام کجاش اینطوریه منظورم کلی بود) یه داستان ساختن اما رزیدنت اویل با منطق علمی و پدیده ژنوم کاملا قابل توصیف هست اگه دوست داری تاپیک قفل شه ادامه بده یه بار دیگه هم همین بحث پیش اومد کلا بهتره پیش نیاد کار به جاهای باریک میکشه ... اگه خواستی بحث کنی در کمال آرامش بیا تو پروفایلم تا سایلنت هیل رو برات بشورم بزارم کنار!

Kayne عزیز از نظر من کاملا بر عکسه! شما چون فن سایلنت هیل هستی من ازت انتظار ندارم که حرفای منو قبل کنی! و نظرت برای خودت قابل قبول هست و دوستانت که طرفدار سایلنت هیل هستند و اجماعا لایک زدن پستتو!

واقعا يه عكس و استايل وايسادن دشمنا انقدر مهمه يا نه مي خواين از همين اول با دلايل جالبتون ارزش كار رو ببريد زير سوال؟!

اولا که من هیچ وقت نخواست مبازی رو ببرم زیر سوال وقتی مطمعن نیستی بهتره هیچی نگی و خیلی ساده از کنار موضوع بگذری دوما ایم موضوع از نظر شما مهندسا چبر مهمی نیست اگه مهم نبود تو سایت N4G و سایت های دیگه نمیرفت من خودم هم گفتم که عکس در اصل متعلق به The Evil Within بوده نمیخواد واسه من تریپ فول ساپورت برداری بردادر ما خودمون طرفدار میکامی و بازیهاشیم اینم چون جالب بود گذاشتم بچه ها ببینند.

اتفاقاً منی که اصلاً SH فن نیستم و خودم رو RE فن میدونم پستش رو لایک کردم چون به نظرم حرفش 110% درست بود

بهله ... شما رو میدونم برای چی لایک کردی :) شما خودت رو RE فن میدونی ولی در اصل اصلا RE فن نیستی! هستی ؟ نمیدونم شایدم باشی آخه حرفات کاملا به حرفای یک فن هاردکور رزیدنت اویل میخوره! من اشتباه کردم اصلا اومدم بحث رو ادامه دادم باید همون جا که دکتر بحث مقایسه رو پیش کشید میگفتم حق با شماست و والسلام.

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پست های ایشون در باره بازی های غیر انحصاری برای Xbox و Microsoft بخون و پیگیر بشو دیگه این سوال برات پیش نمیاد . غیر ممکن هم نیست تا چند پست اینده مقایسه الن ویک و این بازی رو ببینیم . بخصوص گرافیک بقول خودشون .
شرط 1 میلیون دلار که همین TEW رو میکوبه تو سر TloU ;;)
و نظرت برای خودت قابل قبول هست و دوستانت که طرفدار سایلنت هیل هستند و اجماعا لایک زدن پستتو!
اتفاقاً منی که اصلاً SH فن نیستم و خودم رو RE فن میدونم پستش رو لایک کردم چون به نظرم حرفش 110% درست بود

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
امیدوارم جنگ بین فن های سایلنت هیل و رزدینت ایول تموم شه وگرنه ناظما مجبور میشن تاپیکو ببندند
بیاید یکم درباره بازی سازنده استودیو بازی اینا حرف بزنیم

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
به قول اقای مهران مدیری پول اب را میدهیم پول برق را جدا
کلا بحث رزیدنت اویل و سایلنت هیل جداست
ازالکی خودتونو خسته نکنید

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
میکامی ایده ای داشت که با رزیدنت 4 شروعش کرد و اینده ای رو هم مسلما ( ورای موفق شدن یا نشدنش ) واسش در نظر گرفته بود . ایده ای مختص افکار و شخصیت خودش . ولی کپکام نگذاشت : میکامی رو انداخت بیرون ، ip رو به سبک خودش ادامه داد ( اینکه چه شد بماند )

وقتی یکی دو شات بازی که " کلبه ها و ادمای زامبی گونه " رو که چوب و چماق دستشونه می بینم یاد RE 4 می افتم . " اسم بازی " هم که هم معنای RE ـه . ( اگر رئیس کپکام بودم و این دو سه شات و اسم بازی رو میدیدم ، می فهمیدم شینجی بی دلیل این شات ها رو نداده بیرون . این دو سه حرکت ( " " ) در درجه نخست و قبل از اینکه مخاطبش بازیبازها باشند به طور Exclusive روبان بندی شده برای اعضای مدیریتی کپکامه :d ) . این بازی شروع دوباره اون گیم پلی ای هست که میکامی با قسمت 4 اغازش کرد و می خواست ادامه اش بده .

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
میکامی ایده ای داشت که با رزیدنت 4 شروعش کرد و اینده ای رو هم مسلما ( ورای موفق شدن یا نشدنش ) واسش در نظر گرفته بود . ایده ای مختص افکار و شخصیت خودش . ولی کپکام نگذاشت : میکامی رو انداخت بیرون ، ip رو به سبک خودش ادامه داد ( اینکه چه شد بماند )

وقتی یکی دو شات بازی که " کلبه ها و ادمای زامبی گونه " رو که چوب و چماق دستشونه می بینم یاد RE 4 می افتم . " اسم بازی " هم که هم معنای RE ـه . ( اگر رئیس کپکام بودم و این دو سه شات و اسم بازی رو میدیدم ، می فهمیدم شینجی بی دلیل این شات ها رو نداده بیرون . این دو سه حرکت ( " " ) در درجه نخست و قبل از اینکه مخاطبش بازیبازها باشند به طور Exclusive روبان بندی شده برای اعضای مدیریتی کپکامه :d ) . این بازی شروع دوباره اون گیم پلی ای هست که میکامی با قسمت 4 اغازش کرد و می خواست ادامه اش بده .

میکامی خودش رزیدنت اویل رو به طرف بیراهه کشوند خداییش رزیدنت اویل 4 یکم اکشن نبود؟ مگه sکانادو ها دستشون تفنگ نبود تو 6 جاوو ها دستشون تفنگ بود و تیراندازی میکردن فقط خلبان و راننده و متور سوار تو 4 نبود که تو 5 6 گواهینامشونو گرفتن :d کلا سبک گیم پلی عوض شد! اشتباه خودش بود خواست تنوع تو بازی ایجاد کنه همش رامبی های که تلو تلو میخوردن و کور هستن تو بازی نباشه که طرفدارا زده نشن از بازی اما .... و کپکام هم چون دید این ایده جواب میده اینو گسترشش داد. رزیدنت اویل اکشن تر شد تا جایی که تو 6 به حداکثر خودش رسید اونجا تازه متوجه شد که مسیر رو اشتباه اومده!
ضمنا اینو هیچ وقت فراموش نکنید کپکام میکامی رو ننداخت بیرون خیلیها فکر میکنن کپکام میکامی رو اخراج کرد نه! میکامی خودش به خاطر اینکه کپکام رزیدنت اویل 4 رو برای PS2 پورت کرد و نذاشت انحصاری بمونه از کپکام نا امید شد و مجبور شد خودش بره و اونطور که دلش میخواد تو استیدو جدیدش بازی بسازه! میکامی به نینتند قول داده بود که رزیدنت اویل 4 بطور انحصاری فقط برای گیم کیوب باشه!

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من تازه امروز دیدم که هر وقت بمیری در قالب دشمن به بازی بر میگردی . مادر جان !!! فکرش رو میکنم میبینی واقعا ترسناک خواهد شد این ایده ای که تو بازی قرار دادن . واقعا مریضن اینا .

===

خوشم میاد دیگه همه میشناسنش و دیگه نیازی به پست دادن ـه من نیست :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من تازه امروز دیدم که هر وقت بمیری در قالب دشمن به بازی بر میگردی . مادر جان !!! فکرش رو میکنم میبینی واقعا ترسناک خواهد شد این ایده ای که تو بازی قرار دادن . واقعا مریضن اینا .

===

خوشم میاد دیگه همه میشناسنش و دیگه نیازی به پست دادن ـه من نیست :D

اینکه خودت خودت رو بکشی خیلی هیجان آوره؟ من که از این ایده اصلا خوشم نیومد تو رزیدنت اویل رولیشنز هم با ریچل باید ریچل که تبدیل به Ooz شده رو بکشی!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
چرا گرافیک تو عکس ها در حد نسل بعد نیست؟امیدوارم اینجوری نباشه

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
ما میایم اینجا در مورد خبرهای آخرین اثر استاد بخونیم حالا شده RE vs. SH? :| بیخیال شین جان بچتون :| بشینین یه بار دیگه فیلمه بازی رو ببینین بِگُرخین :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر