the Evil Within بازی جدیدشینجی میکامی رونمایی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
Bethesda دقایقی پیش اولین بازی شینجی میکامی از شرکت تانگو ، بنام The evil Within رو رسما معرفی کرد، The Evil Within بازی ای در سبک Survival Horror میباشد وقرار که برای کنسول های نسل حاضر و کنسول های نسل بعد و همچنین PC در سال 2014 عرضه بشه .

همچنین شینجی میکامی در جایی گفته که :
من بهمراه تیمم به این قضیه متعهد بودیم که یه فرانچایز فوق العاده بسازیم و ترکیبی از ترس و اکشن رو برای فن ها فراهم کنیم .
این لینک میتونید اولین دموی بازی رو ببینید :

Project Zwei revealed as The Evil Within | VG247

evil_within_thumb.jpg

therethere1-859x1024-503x600.jpg

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
قبلاً خبرش بود میکامی برای بازی جدید و انونس نشده ش UE3 لایسنس کرده (اخ و پیف دوستان تاپیک رو برداشته بود). یهو شد id tech !!.
اصلان به قیافه شاتها نمیخوره. من فقط UE3 میبینم توشون :D.

According to Bethesda Japan (via Gematsu), The Evil Within - or Psychobreak as it's called in Japan - is being developed on id Tech 5 engine

Shinji Mikami's The Evil Within announced for cross-gen, 2014 release • News • Eurogamer.net

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بهترین خبر ممکن ، انتظار واقعا سخته برای شاهکار میکامی !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
The Evil Within: Return of the King Mikami

عکساش که هنوز هیچی نشده منو گرفت! بریم برا دانلود تریلر.

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
j6wfo2l99qyesnskvhqx.jpg
اتمسفر چقدر شبیه resident evil remak اینطور فکر نمیکنید.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
به Resident Evil Killer سلام کنید.........
مایه هائی از فیلم کینه توش می بینم و همچنین silent Hill

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
من تریلر رو تازه دیدم.هنوز زوده در موردش نظر بدیم.ولی به نظرم آهنگ سازیش خیلی ضعیف و آماتور می زنه!

باخ آماتوره؟

جایی که یه نیروی قدرتمند و مرموز در انتظار دروغ گفتن به اوناست. ( منظورش در باره اون قتل دسته جمعی و مخوفه ) .

عزیزم Lying اینجا به معنی دروغگویی نیست. powerful force is lying in wait for them یعنی "یک نیروی قدرتمند در انتظار آنها کمین کرده است" نه اینکه در انتظار دروغ گفتن به آنهاست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حميد جان چه گيري دادي به سايلنت هيل؟
همين سايلنت هيل نسخه اول ودومش كل سري رزيدنت اويل رو از لحاظ محتواي داستاني و فلسفي به زير ميكشه.
اتفاقا من خيلي خوشحال ميشم كه بازي شباهت هايي به سايلنت هيل پيدا كنه چون واقعا ديگه از ويروس بازي خسته شدم برعكس شما دوستدارم يه بازي با داستان فلسفي و مذهبي ببينم.
همون رزيدنت اويل هايه كلاسيك هم به اندازه سايلنت هيل ترسناك نيستن چون از همون rseident evil 1 بازي كمي چاشني اكشن داشت و در نسخه 4 شكوفا شد ولي در اين بازي جديد ميكامي با توجه به عكس ها ما با اتمسفر و جو بسيار سنگين تر از رزيدنت اويل طرف هستيم كه واقعا عاشق اين جو بازي شدم يه جورايي جو بازي منو ياد فيلم هايه horror قديمي مثل evil dead ,scare crows ,.. ميندازه.
يه نكته ديگه هم بگم جو بازي شباهت زيادي هم به نسخه RE4 داره.
بعدش اون دشمناني كه مشعل در دستشون ميگيرن برايه اويلن بار در re4 ديده شدن نه re5 ,6 نميدونم چه اصراري داري كه از كپكام دفاع كني درحالي كه همون كپكام هم به واسطه افرادي مثل ميكامي و كاميا واينافونه درخشيد.
مقايسه re7 هم با همچين شاهكاري بيشتر شبيه به جوك ميمونه چون كپكام بدون ميكامي هيچوقت نميتونه يه re در سطح استانداردهايه نسخه هاي كلاسيك بسازه.

والا این حرفی که قرمز کردم رو وقتی دیدم کلا تصمیم گرفت مهیچ جوابی بهت ندم اما همینقدر بدون که بازی ترسناک به قشنگی رزیدنت اویل ریمیک هنور که هنوز ساخته نشده حالا تو هر چی دوست داری از سایلنت هیل دفاع کن و بگو همه رزیدنت اویل و بازیه ارو به ریزش میکشه!

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
چرا نسخه 4 که بهترین RE
هیچ RE تا حالا نمرش به پای اون نرسیده :d

آره خوب . البته 4 هم بد نبود . ولی من با 3 شماره اول حال کردم . خیلی زیبا بودن . همیشه لنگ فشنگ بودی - دنبال جوهر بودی و... خیلی باحال بود .

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
والا این حرفی که قرمز کردم رو وقتی دیدم کلا تصمیم گرفت مهیچ جوابی بهت ندم اما همینقدر بدون که بازی ترسناک به قشنگی رزیدنت اویل ریمیک هنور که هنوز ساخته نشده حالا تو هر چی دوست داری از سایلنت هیل دفاع کن و بگو همه رزیدنت اویل و بازیه ارو به ریزش میکشه!
وحشتناک موافقم یه شاهکار به تمام معنا بود هست.

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
باخ آماتوره؟عزیزم Lying اینجا به معنی دروغگویی نیست. powerful force is lying in wait for them یعنی "یک نیروی قدرتمند در انتظار آنها کمین کرده است" نه اینکه در انتظار دروغ گفتن به آنهاست!
یکی دیگه هم همینو گفت جواب دادم دوست عزیز.هر چیزی جایی داره.این مال این کار نیست.انگار آهنگ زار می زنه به تریلر!! مثه اینه که مثلا از beatles تو دیسکو آهنگ بذارن باش برقصن! یا مثلا رو American pie بتهون بذارن! خوب نمی شه جور در نمیاد!

Jaquar the III

کاربر سایت
Mar 21, 2013
84
اگه شکست بخوره و خط بطلانی بکشه بر آرزوی نافرجام ادامه دادن horrorـهای دهه نودی تاریخ مصرف گذشته ژاپون. خیال همه راحت شه بره. :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر