the Evil Within بازی جدیدشینجی میکامی رونمایی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
Bethesda دقایقی پیش اولین بازی شینجی میکامی از شرکت تانگو ، بنام The evil Within رو رسما معرفی کرد، The Evil Within بازی ای در سبک Survival Horror میباشد وقرار که برای کنسول های نسل حاضر و کنسول های نسل بعد و همچنین PC در سال 2014 عرضه بشه .

همچنین شینجی میکامی در جایی گفته که :
من بهمراه تیمم به این قضیه متعهد بودیم که یه فرانچایز فوق العاده بسازیم و ترکیبی از ترس و اکشن رو برای فن ها فراهم کنیم .
این لینک میتونید اولین دموی بازی رو ببینید :

Project Zwei revealed as The Evil Within | VG247

evil_within_thumb.jpg

therethere1-859x1024-503x600.jpg

آخرین ویرایش:

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
منتظر یک تریلر CG خیلی زیبا می مونم :x ! . این لایو اکشن خوب بود ولی یکی دو کرکتر ترسناکی که نشون داده شد همون طور که می تونه خوب کار بشه ، پتانسیل خنک بازی هم دارن . به شینجی اعتماد دارم و نیمه پر لیوان رو نگاه می کنم .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
بازی اگه الان معرفی شده پس بطور حتم تو E3 باید نمایشی ازش ببینیم.تا نمایش چند دقیقه ای ازش نیاد که نمیشه گفت ترسناکه یا نه.
این تریلرها چیزیو نمیتونه اثبات کنه.صبر پیشه کنین دوستان

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
بازی ترکیب رزیدنت اویل و سایلنت هیل هست کاملا مشهوده! ولی باید خیلی قشنگ باشه!
حمید حالا یه چیز جالبتر این که طراح هنری resident evil remak باعث ایجاد اتمسفری سنگین این بازی بوده.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
شما شرایط دو نسل قبل رو با الان مقایسه نکنید. اون موقع از هر 10 تا گیمر 9 تاشون PS داشتن. شرایط هم برای بازی‌های مالتی‌پلیر فراهم نبود. در حال حاضر گیمرها کمتر واسه یه بازی که فقط سینگل‌پلیر داشته باشه پول خرج می‌کنن. هیچ بازی‌ای هم به اندازه‌ی بازی‌های شوتر و ریسینگ نمی‌تونه مخاطب مالتی‎پلیر جذب کنه. علت اصلیش کاهش فروش بازی‌های این سبک اینه!
از هر 10 تا گیمر 9 تاشون PS داشتن ؟!!!!!!!!! کجا ؟ ایران یا خارج از ایران ؟
والا تا اونجایی که فکر من یاری میکنه خیلی از گیمرها اون موقع تو همین ایران بشدت تو کف داشتن PS بودن ، حتی اونایی هم که داشتن یجورایی بچه مایه دار بودن . تازه بقول خودت شرایط برای مولتی فراهم نبود ، الان چی ؟
الان که شرایط فراهمه که ؟!
قبول دارم شرایط تغییر کرده ولی یه سوال دارم الان شما Uncharted رو بخاطر Single Player بازی میکنی یا مولتییش ؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,642
نام
کورش
من ویدئو رو دیدم. با توجه به اینکه اکثر صحنه های ویدئو بصورت فیلمبرداری شده بود نه بطور CG و نه صحنه ای از خود بازی بنابر این نمیتونم مثل دوستان برداشت خاصی از این ویدئو داشته باشم و بنظرم باید صبر کرد تا تصاویر و ویدئوی بازی و گیم پلی منتشر بشه.
فقط دو نکته که در ویدئو جلب توجه میکرد یکی اینکه تصاویر به سایلنت هیل بیشتر شبیه بود تا رزیدنت ایول. نکته دوم استفاده از اهنگ air on g tring اثر باخ در اول ویدئو بود که قبلا در فیلم هفت و بازی بایوشاک و جاهای دیگه زیادی شنیدیم. یکی از کاربردهای این اهنگ در مدیا وقتیه که غم و فشار روحی سنگینی رو بخواد القا کنه. البته این یک مورد مطلق و همیشگی نیست و خیلی ها برعکس از این اهنگ ارامش میگیرن ولی کاربردی که گفتم رو هم داره.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
136638159145022_12111.gif

13663815918934_01010.gif

این دقیقا حرکات من بعد از دیدن خبر بود.:D
واقعا بهترین خبری بوده که تا بحال شنیدم.

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
من تریلر رو تازه دیدم.هنوز زوده در موردش نظر بدیم.ولی به نظرم آهنگ سازیش خیلی ضعیف و آماتور می زنه! اما اتمسفر خیلی عالی ای داره ظاهرا.و نکته ی آخر هم که همه اشاره کردن شباهت شدیدش به silent hill!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,295
نام
Afshin
از هر 10 تا گیمر 9 تاشون PS داشتن ؟!!!!!!!!! کجا ؟ ایران یا خارج از ایران ؟
والا تا اونجایی که فکر من یاری میکنه خیلی از گیمرها اون موقع تو همین ایران بشدت تو کف داشتم PS بودن ، حتی اونایی هم که داشتن یجورایی بچه مایه دار بودن . تازه بقول خودت شرایط برای مولتی فراهم نبود ، الان چی ؟
الان که شرایط فراهمه که ؟!
قبول دارم شرایط تغییر کرده ولی یه سوال دارم الان شما Uncharted رو بخاطر Single Player بازی میکنی یا مولتییش ؟

منظور بنده از گیمر، کسی بود که کنسول بازی خریداری کرده بود. از هر 10 گیمری که کنسول تهیه می‌کردن، 9 تاشون کنسول خانگی سونی رو می‌خریدن. بازار دنیای گیم تا این حد متنوع نبود و تا این حد بازی‌های مختلف ساخته نمی‌شد، طبیعی هست که بازی‌های خوب توی اون دوره زمونه به اندازه‌ی کافی فروش می‌کردن.

اما در مورد Uncharted، این بازی علت اصلی فروشش قسمت Single Player بود، اگه یه بازی‌ای تا اون حد بخش سینگلش ناب باشه، مسلماً فروش خوبی خواهد داشت. اما دیدید که همین Uncharted هم رفته رفته بخش مالتی رو گسترش داد تا بتونه فروشش رو حفظ کنه. الان دیگه می‎‌شه گفت خیلی‌ها نسخه‌ی سوم رو خریدن که مالتی رو هم تجربه کنن.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید حالا یه چیز جالبتر این که طراح هنری resident evil remak باعث ایجاد اتمسفری سنگین این بازی بوده.

کلا فکر کنم دست این زامبی ها و موجودات حتم اباید یه چیزی باشه حالا مشعل یا تفنگ نمیدونم شاید من توقعم خیلی زیاده فکر میکردم بازی ترسناک تر از این حرفا باشه نا امید نیستم اما هیجان زده هم نشدم خیلی شاید تریلر دوم بتونه یه چیزایی رو ثابت کنه همونطور که پارسال حدس زدم بازی شبیه سایلنت هیل شده و این منو زجر میده! ولی خب از یه طرف که بازی شینجی میکامی هست و طراح هنری رزیدنت اویل ریمیک هم تو بازی نفش داشته باید روح رزیدنت اویل رو هم تو بازی احساس کنیم.

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
کلا فکر کنم دست این زامبی ها و موجودات حتم اباید یه چیزی باشه حالا مشعل یا تفنگ نمیدونم شاید من توقعم خیلی زیاده فکر میکردم بازی ترسناک تر از این حرفا باشه نا امید نیستم اما هیجان زده هم نشدم خیلی شاید تریلر دوم بتونه یه چیزایی رو ثابت کنه همونطور که پارسال حدس زدم بازی شبیه سایلنت هیل شده و این منو زجر میده! ولی خب از یه طرف که بازی شینجی میکامی هست و طراح هنری رزیدنت اویل ریمیک هم تو بازی نفش داشته باید روح رزیدنت اویل رو هم تو بازی احساس کنیم.
داداش تا یه تریلر از گیم پلی بازی نیاد فعلا نمیشه قضاوت کرد .اما بهت قول میدم یکی از بهترین بازیهای این نسل میشه.;)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
وای فوق العادست امسال که TLOU سال بعد هم این ! تو دوسال عاشقان این سبک میتونن به کمال برسن :D
کافیه این دو عنوان بترکونن تا شاهد تولد دوباره و پرقدرت این سبک باشیم .

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,642
نام
کورش
من تریلر رو تازه دیدم.هنوز زوده در موردش نظر بدیم.ولی به نظرم آهنگ سازیش خیلی ضعیف و آماتور می زنه! اما اتمسفر خیلی عالی ای داره ظاهرا.و نکته ی آخر هم که همه اشاره کردن شباهت شدیدش به silent hill!

با توجه که در طول تریلر غیر از air on g string در اول ویدئو اهنگ دیگه ای شنیده نمیشه فکر میکنم شما اولین کسی هستید که یوهان سباستین باخ رو اهنگساز خیلی ضعیف و اماتور میدونید.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
منظور بنده از گیمر، کسی بود که کنسول بازی خریداری کرده بود. از هر 10 گیمری که کنسول تهیه می‌کردن، 9 تاشون کنسول خانگی سونی رو می‌خریدن. بازار دنیای گیم تا این حد متنوع نبود و تا این حد بازی‌های مختلف ساخته نمی‌شد، طبیعی هست که بازی‌های خوب توی اون دوره زمونه به اندازه‌ی کافی فروش می‌کردن.

اما در مورد Uncharted، این بازی علت اصلی فروشش قسمت Single Player بود، اگه یه بازی‌ای تا اون حد بخش سینگلش ناب باشه، مسلماً فروش خوبی خواهد داشت. اما دیدید که همین Uncharted هم رفته رفته بخش مالتی رو گسترش داد تا بتونه فروشش رو حفظ کنه. الان دیگه می‎‌شه گفت خیلی‌ها نسخه‌ی سوم رو خریدن که مالتی رو هم تجربه کنن.

این بحث خوبیه :

والا چیزی که در مورد معنی گیمر میدونم اونچیزی نیس که شما میگی ، ما هم اون موقع گیمر بودیم و کل تایم روزانمون توی کلوپا اون موقع میگذشت ، اتفاقا کنسولی هم نداشتیم .من مثل خیلی از رفقای اون موقع تو آرزوی داشتن یه Play Station بودیم . حرفتو قبول دارم خیلی المان ها باعث فروش بالای Resident evil میشد ، اما جدا از اینها (بدون در نظر گرفتن شرایط اون موقع) خودشون اون Resident Evil ها واقعا بازیهای نابی بودن .
من اگه خدا قبول کنه تحصیلاتم تو زمینه کارگردانیه انیمیشنه ، وقتی بر میگیردم و ساختار بازیهای قدیمی Resident evil رو بررسی میکنم ، میبینم این بازیها چیزی کم از شاهکار نیستن مخصوصا نسخه 2 و نسخه Remake .
Evil های قدیمی واقعا بازیهای خلاقانه ای بودن ، از نظر اتمسفر بازی کاملا حساب شده و هوشمندانه کار شده بودن . همین المان ها باعث شد فروش بالایی داشته باشن .اون موقع با کلی محدودیت های سخت افزاری واقعا احساس ترس رو منتقل میکردن و با احساسات ما بازی میکردن ، همین آقای David Cage با کلی دبدبه کبکبه و با این پیشرفت تکنولوژی بنظر من نتونسته کامل احساسی رو منتقل کنه .
من کل حرفم اینه اگه روی یه بازی یا یه محصول رسانه ای در حد خودش خوب کار بشه میتونه فروش خوبی داشته باشه ، اگه شرایط محیطش هم OK بود که دیگه میترکونه.

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,295
نام
Afshin
این بحث خوبیه :

والا چیزی که در مورد معنی گیمر میدونم اونچیزی نیس که شما میگی ، ما هم اون موقع گیمر بودیم و کل تایم روزانمون توی کلوپا اون موقع میگذشت ، اتفاقا کنسولی هم نداشتیم .من مثل خیلی از رفقای اون موقع تو آرزوی داشتن یه Play Station بودیم . حرفتو قبول دارم خیلی المان ها باعث فروش بالای Resident evil میشد ، اما جدا از اینها (بدون در نظر گرفتن شرایط اون موقع) خودشون اون Resident Evil ها واقعا بازیهای نابی بودن .
من اگه خدا قبول کنه تحصیلاتم تو زمینه کارگردانیه انیمیشنه ، وقتی بر میگیردم و ساختار بازیهای قدیمی Resident evil رو بررسی میکنم ، میبینم این بازیها چیزی کم از شاهکار نیستن مخصوصا نسخه 2 و نسخه Remake .
Evil های قدیمی واقعا بازیهای خلاقانه ای بودن ، از نظر اتمسفر بازی کاملا حساب شده و هوشمندانه کار شده بودن . همین المان ها باعث شد فروش بالایی داشته باشن
من کل حرفم اینه اگه روی یه بازی یا یه محصول رسانه ای در حد خودش خوب کار بشه میتونه فروش خوبی داشته باشه ، اگه شرایط محیطش هم OK بود که دیگه میترکونه.

شما متوجه منظور من نشدید. منظور من این بود که برای این که بازی فروش بره، باید کسی که دارای کنسول (یا هر پلتفرمی که اون بازی واسش منتشر شده) هست بازی رو خریداری کنه. اون موقع کسایی که کنسول داشتن و به نوعی خریدار بالغـوه بودن، اکثرشون کنسول سونی رو خــریداری کرده بودن. حرف بنده این بود. در مورد باقی حرفتون هم بنده هیچ مخالفتی باهاشون ندارم و کاملاً باهاشون موافقم.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,086
نام
SaSan
حالا زیاد ترسناکم نباشه مهم نیست, به هرحال هر چه از استاد برآید خوش آید >:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر