The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من موندم شما ها چی جوری این بازی رو بازی میکنین ! امروز یه نیم ساعتی بازیش کردم اصلا حال نکردم باهاش. مخصوصا این که بازی نقش افرینییه و سلاح های بازییم که شمشیرو این جور چیزاست پس این بازی باید سوم شخص باشه ! مثلا شمشیر دستته بعدش 2/3 ام شمشیره تو کادره تصویر نیست مبارزاتم که چون سلاح ادم سرده باید نزدیکه دشمنا بشه که اصلا از نمای اول شخص جالب در نمیاد.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من موندم شما ها چی جوری این بازی رو بازی میکنین ! امروز یه نیم ساعتی بازیش کردم اصلا حال نکردم باهاش. مخصوصا این که بازی نقش افرینییه و سلاح های بازییم که شمشیرو این جور چیزاست پس این بازی باید سوم شخص باشه ! مثلا شمشیر دستته بعدش 2/3 ام شمشیره تو کادره تصویر نیست مبارزاتم که چون سلاح ادم سرده باید نزدیکه دشمنا بشه که اصلا از نمای اول شخص جالب در نمیاد.
هر کسی سلیقه ای داره همون طور که شما خوراکت ماشین سواری هست

---------- نوشته در 09:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 AM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها اول بگم بازی تا اینجا بهم کیف داده اما یک سوال من داشتم تاپیک را میخوندم دیدم مثل اینکه راهی هست که آفلاین آپدیت کنیم بازی را میخواستم بدونم مثلا اگر آپدیت کنیم این کیفیت تکسچر دستش بالا میره یا نه اساسا کسی عکسی از این لود نشدن تکسچر داره ؟ چون من این بازی را روی کامپیوتر داداشم دیدم تفاوت بسیار زیادی در کیفیت دست شخصیت دیدم البته یه نکته ای که هست من با اینکه بازی را خریدم ولی مثل اینکه خودش آپدیت بود نسخه 1.4 و حتی پشت کاور بازی هم نوشته optimized for hard drive یعنی خود فروشنده بازی را پچ کرده
راستی یک سوال برای آپدیت باید دونه دونه از کمترین به بالا آپدیت کنیم یا نه همون آخری را بریزیم حله

جوابی برای این سوال نبود

portal

کاربر سایت
Dec 8, 2011
8
آخه portal 2 مولتی پلیرش چیه که بخواد بهترین بشه؟؟؟؟
شما که چند نفره پرتال رو بازی نکردید . فوق العاده بود . مزه اش تا مدت ها کام شما را شیرین خواهد کرد .

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
میشه سوم شخص بازی کرد

noob.jpg

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
یکی لطفا بیاد درست حسابی توضیح بده چجوری میشه عضو Dark Brotherhood شد.مثل Oblivion باید یکی از NPCـها رو کشت؟
تا الان دو بار از طرف Dark Brotherhood مورد سوء قصد قرار گرفتم که البته ناکام موندند:D

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
یکی لطفا بیاد درست حسابی توضیح بده چجوری میشه عضو Dark Brotherhood شد.مثل Oblivion باید یکی از NPCـها رو کشت؟
تا الان دو بار از طرف Dark Brotherhood مورد سوء قصد قرار گرفتم که البته ناکام موندند:D
برو از یکی بارتندرهای توی بازی در مورد شایعه هایی که اطراف هست پرس و جو کن(بهتره Innkeeper که در winterhelm باشه). . .خلاصه بهت در مورد پسر بچه ای میگه که تو Windhelm از Black sacrament استفاده میکنه.وقتی که رفتی پیش پسر بچه بهت ماموریت کشتن یک زنی در پرورشگاه میده بعد از کشتن اون زن یکی در حین بازی بهت نامه ای میده که روش نوشته ما میدونیم تو چیکار کردی. . .بعد از دریافت نامه برو روی یک تختی به مدت 24 ساعت بخواب. . . .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArianUndead

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
چرا نمیتونم بعد از تمام کردم dark souls اینو بازی کنم؟ نیم ساعت بازی کردم نچسبید ولی حتماً خوبه که این همه تعریف میدن ادامه بدم بهتر میشه؟ (شاید اولش جالب نبوده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر