The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
اگه فقط اسكايرم هست پس چرا اين همه عكس ار مناطق ديگه گذاشتن

البته این نقشه که شما گذاشتین فکر کنم مناطق تحت کنترل گونه های مختلف رو نشون داده. نقشه بازی در همین حده

کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه؟ بعد 35 ساعت بازی تبدیل به خوناشام کامل شدم که همه بهم حمله میکنن چطور میتونم خون بخورم ؟ الان وقتی نصفه شب وارد خونه مردم میشم تا خونشونو بخورم زود بیدار میشن وبهم حمله میکنن در حالیکه قبلا میتونستم. حالا اگه روشهای دیگری برای خون خوردن هست لطفا راهنمایی کنید:(

خوب حتما باید sneak رو تا اونجا که می تونی ارتقا بدی. از خون حیونها مثله گوزنها و اسب ها و ... می تونی بخوری اما امکان مسموم شدن داره و اینکه خونشون نسبت به خون انسان ضعیفتره. احتمال داره که شما وزن ذره و وسیله های جنگیت بالا رفته که این اتفاق می افته.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
بالاخره کشتمش.اون نقابش هم زدم به صورتم و اون storm call هم بهم منتقل شد ولی فعال نیست.اگه یه اژدها دیگه بکشم فعال میشه؟
در ضمن این نقابش خیلی باحاله لباس کاملش رو کجا میتونم بخرم؟اخه یه عکس دیده بودم یکی از بچه ها این نقاب رو با یه لباس که انگار بقیه این بود پوشیده بود.

http://img4up.com/up2/80918151320125827656.jpg

باید ببینید که روح اژدها دارین یا خیر اگه دارین میتونید در همون قسمت shout ها فعال کنید وگرنه باید یک اژدها بکشید. ضمنا این نقاب شبیه morokei هست بهتره otar رو پیدا کنید چون واقعا خیلی قویه.برای نقاب ست خاصی ندیدم من otar رو بهمراه زره سنگین استفاده میکنم چون جزو سنگینهاست.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه نکته ای درباره ی منو بازی بگم که سلاح هایی که دو دستی هستن عکسشون کجه ولی یک دستی ها عکسشون عمودی هست برای کسانی که می گفتن از کجا بفهمیم.

گرافیک بازی هم که به نظر من مشکلی نداره خیلی هم عالی هست فقط همون riverwood رو نگاه کنید می فهمید که چیه گرافیکش.به احتمال زیاد امسال goty میشه از همه نظر بازیش عالیه

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
با اینکه زیاد اهل Rpg نیستم ولی امسال از دوتا عنوان خیلی لذت بردم یکی Witcher 2 یکی هم همین Skryim .
لامصب مثله مواد مخدر میمونه !! یه مدت ازرش فاصله بگیری خمار میشی....:d

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
Bethesda تاریخ انتشار آپدیت جدید برای بهبود گرافیک بازی رو مشخص نکرده؟

من رفتم تو فروهای رسمیشون گشتم تنها چیزی که پیدا کردم یه تاپیک قفل شده بود که گفته بودن بعدن یه پچ می دن براش!همین! اما یه آپدیت هست الان که یه سری باگ ها رو رفع می کنه

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
یک روش جالبی تو سایت gamefaqs پیدا کردم که میتونین در کمتر از نیم ساعت smithing رو به 100 برسونین!!!!که بعد از اون میتونین dragon armor رو باز کنین که قویترین زره تو بازیه!!! که بعد از upgrade به 750 میرسه!!!!
Skyrim-Dragon-Plate-Armor-300x300.jpg

Get 4-5 thousand gold. Go to Whiterun. Talk to the ladysmith directly to your right when you enter Whiterun. Buy all the iron ore/ingots and leather/leather strips off of her, and the man inside the building.

Smelt iron ore into iron ingots, and turn leather into leather strips. Create all the iron daggers you can, sell them one by one to the ladysmith to increase your speech. Wait 48 hours (using the in-game clock accelerator), and repeat this process. You'll eventually hit 100 smithing if you want to
.

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
باید ببینید که روح اژدها دارین یا خیر اگه دارین میتونید در همون قسمت shout ها فعال کنید وگرنه باید یک اژدها بکشید. ضمنا این نقاب شبیه morokei هست بهتره otar رو پیدا کنید چون واقعا خیلی قویه.برای نقاب ست خاصی ندیدم من otar رو بهمراه زره سنگین استفاده میکنم چون جزو سنگینهاست.
آقا نقاب من عین همین نقاب هست فقط سبزه.stamina رو افزایش میده و مقاومتش هم خوبه.وقتی بازی داشت لود میشد دیدم یک سری این نقاب ها رو یک تخت اژدها نشان نشون میداد که رنگاشون هم با هم فرق میکرد.بقیه نقاب ها رو کجا باید پیدا کرد؟

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
بچه ها یه سوال دارم الان اونجاییم که ازم میپرسه که میخوای گرگنما بشی یا نه ؟
اگه بشم ضرری داره و مثل خون اشام ها مردم بهم حمله میکنند ؟
لطفا زود جواب بدین

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
بچه ها یه سوال دارم الان اونجاییم که ازم میپرسه که میخوای گرگنما بشی یا نه ؟
اگه بشم ضرری داره و مثل خون اشام ها مردم بهم حمله میکنند ؟
لطفا زود جواب بدین
ضرر که نداره فقط دیگه نمیتونی خون آشام بشی و در حالت عادی هم مردم بهت حمله نمیکنن ولی در حالت گرگ حمله میکنن.(روزی یکبار میتونی گرگ نما بشی)
گرگ نما بودن قدرت رو در حالت عادی هم زیاد میکنه که خوبه.(من خودم هم گرگ نما هستم) برای کشتن بعضی از boss ها هم میتونه بهت کمک کنه.

یک روش جالبی تو سایت gamefaqs پیدا کردم که میتونین در کمتر از نیم ساعت smithing رو به 100 برسونین!!!!که بعد از اون میتونین dragon armor رو باز کنین که قویترین زره تو بازیه!!! که بعد از upgrade به 750 میرسه!!!!
Skyrim-Dragon-Plate-Armor-300x300.jpg

Get 4-5 thousand gold. Go to Whiterun. Talk to the ladysmith directly to your right when you enter Whiterun. Buy all the iron ore/ingots and leather/leather strips off of her, and the man inside the building.

Smelt iron ore into iron ingots, and turn leather into leather strips. Create all the iron daggers you can, sell them one by one to the ladysmith to increase your speech. Wait 48 hours (using the in-game clock accelerator), and repeat this process. You'll eventually hit 100 smithing if you want to
.
من بعضی جاهاش رو نفهمیدم.اگه یکی که انگلیسی خوبه تو چند خط خلاصه کنه ممنون میشم.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad

.

4 5 هزار سکه طلا به دست بیارین. با "LadySmith" در سمت راست درست وقتی وارد "Whiterun" می شوید صحبت کنید. تمامی سنگ آهن/شمش و چرم/نوار چرمی را از او و مرد داخل خانه خریداری کنید.
سنگ آهن را به شمش آهن و چرم را به نوار چرمی تبدیل کنید. تا آنجا که می توانید خنجر آهنی بسازید، آنها را یکی یکی به "LadySmith" بفروشید تا توانایی "Speech" شما افزایش پیدا کند. 48 ساعت صبر کنید ( از خاصیت "Wait" درون بازی استفاده کنید )، و این عملیاتی که تا کنون انجام دادید را تکرار کنید. در نهایت شما می توانید توانایی "smithing" را به درجه 100 برسانید اگر بخواهید.

دیگه ببخشید اگه سوتی توش بود یا خوب نبود :D

• Like
Reactions: ™PersiaWar

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من رفتم تو فروهای رسمیشون گشتم تنها چیزی که پیدا کردم یه تاپیک قفل شده بود که گفته بودن بعدن یه پچ می دن براش!همین! اما یه آپدیت هست الان که یه سری باگ ها رو رفع می کنه
با این اپدیت میشه بازی رو نصب کرد رو هارد؟؟ ازگجا باید اپدیت رو بگیرم؟ میشه با کامپیوتر دان کنم؟؟

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
با این اپدیت میشه بازی رو نصب کرد رو هارد؟؟ ازگجا باید اپدیت رو بگیرم؟ میشه با کامپیوتر دان کنم؟؟

این آپدیت فکر نکنم مربوط به گرافیک باشه. اما مثلا باگی که ماموت یهو میره آسمون و بر می گرده باهاش رفع میشه!
بله امکان انجام آپدیت به روشی که شما می خواید وجود داره.

آپدیت رو هم می تونید از اینجا بگیرید. http://www.xbuc.net ( روش کلیک کن تا بره به آدرس مربوط به دانلود آخرین ورژن Pal ) همه ورژن ها اینجا

آموزشش هم هست تو همین سایت اگه بگردی. Horizon یکی از برنامه هاییه که می تونی استفاده ش کنی.

ویرایش : MediaId بازی چون ما کپی بازی ها رو تهیه می کنیم مشخص نیست فکر کنم مجبوری هر دو آپدیت رو دانلود کنی

آخرین ویرایش:

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوستان من از اول بازی رو رو هارد ریختم مشکل هم باهاش ندارم بیشتره TEXTURE ها رو هم لود میکنه !!!! چرا نگران ریختن بازی رو هارد هستین؟؟؟

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دوستان من از اول بازی رو رو هارد ریختم مشکل هم باهاش ندارم بیشتره TEXTURE ها رو هم لود میکنه !!!! چرا نگران ریختن بازی رو هارد هستین؟؟؟

وقتی روی هارد بازی رو نصب می کنی تکسچرها در رزلوشن پایینتری نسبت به حالت عادی و اصل بازی لود میشن که باعث میشه گرافیک بعضی جاها به خصوص درون مکان های بسته مقداری پایین تر به نظر بیاد. البته این نکته رو بگم این اختلاف وقتی یکمی به چشم میاد که شما HD با آخرین میزان شفافیت بازی می کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر