The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط hitman_bahal:
از asus9250 بيشتر از اين نميشه توقع داشت
همينشم به زور 30 فريم ميده:((:((:((
الان تو بدون ارور و... بازی رو اجراش کردی؟
اگه اینطور هست فایل های Oblivion.ini و ... رو برام بفرست منم کارتم 9200 هست ممنون می شم.:blushing:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
احمد جون من اون یارو تو کشتی رو آزاد کردم روحش اومد و گفت نقشه پشته جنازمه.منم رفتم برش داشتم و رفتم محلی که گفته بود.اونجا رسیدم رفتم وسط آب یه صفحه ای ظاهر شد نخوندمش گفت continue رو بزن منم زدم.میخواستم ببینمک این گنجه کجاست.
و یه سواله دیگه اینکه بعد از بستن دروازه ابلیوین در کواچ رفتم یه سری ماموریت انجام دادم و از آخر هم اون یارو لباساشو داد به من.من باید چیکار میکردم بعدش.همینطوری ول میکردم میرفتم طرفو یانه.آخه هنوز اونجا که میرم آسمون تیره و تاره...

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
و یه سواله دیگه اینکه بعد از بستن دروازه ابلیوین در کواچ رفتم یه سری ماموریت انجام دادم و از آخر هم اون یارو لباساشو داد به من.من باید چیکار میکردم بعدش.همینطوری ول میکردم میرفتم طرفو یانه.آخه هنوز اونجا که میرم آسمون تیره و تاره...
یارو رو ولش کن. برو مارتین رو از کلیسا ببر پیش جفری.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط mohandes_register:
احمد جون من اون یارو تو کشتی رو آزاد کردم روحش اومد و گفت نقشه پشته جنازمه.منم رفتم برش داشتم و رفتم محلی که گفته بود.اونجا رسیدم رفتم وسط آب یه صفحه ای ظاهر شد نخوندمش گفت continue رو بزن منم زدم.میخواستم ببینمک این گنجه کجاست.
سلام

در مورد سوال اولت باید بگم که گنج دقیقا زیر پات، توی آبه. بین دو سه تا سنگ یه جعبه ست که گنج هم داخلشه ;)

در مورد سوال دومت هم همون طوری که کاربر عزیز SHvIRUS (که اسمشونو نمی دونم) دیگه با اون کاری نداری. لباسشم در صورتی بهت میده که تو اون انگشتره رو بهش پس بدی.
اون لباس یه Light Armor خیلی زیباست که 10 واحد هم در موقع پوشیدن، به واحد توان حمل وزن کمک می کنه تا اونجایی که یادمه

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نه مارتینو میدونم میگم جفری کجاست..
جفری همون کشیشه بود که در اون دهکده ی نرسیده به شهر Chorrol بود...
اگه یادت باشه اون دهکده یک استبل هم داشت..
کشیشه هم کچل بود :cheesygri

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
كمك كنيد.
من خوابيدم وقتي كه بيدار شدم ديدم تبديل به vapire شدم.بعد هم رفتم سراغ يه پيره زن كه ميگه براي اينكه به حالت اول برگردم بايد 5 تا grand soul gems رو براش ببرم.هيچ نشونه اي وجود نداره هالا من اين5 تا رو چه طور توي اين نقشه ي به اين بزرگي پيدا كنم .فقط تونستم يكي رو از mystic emporiumبخرم.لطفا كمك كنيد. راه ديگه اي نيست؟

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
من خوابيدم وقتي كه بيدار شدم ديدم تبديل به vapire شدم.بعد هم رفتم سراغ يه پيره زن كه ميگه براي اينكه به حالت اول برگردم بايد 5 تا grand soul gems رو براش ببرم.هيچ نشونه اي وجود نداره هالا من اين5 تا رو چه طور توي اين نقشه ي به اين بزرگي پيدا كنم .فقط تونستم يكي رو از mystic emporiumبخرم.لطفا كمك كنيد. راه ديگه اي نيست؟

از mages guild ها بخر.

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
نوشته شده توسط sam.fisher:
كمك كنيد.
خوب برای پیدا کردن Grand Soul Gems باید بری توی زیر زمین های Imperial City که اونجا زیاد هست.
ولی بهتره که بری تو یکی از کلیساهای موجرد در بازی(کلیسای شهر کواچ) بخوابی و بعد که بلند بشی میبینی که آدم شدی!

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط hitman_bahal:
من این فایلو گرفتم یک سری تغییرات توش دادم
الان دوتا مشکل دارم
1.نمی تونم توی Outdoor نقشه رو ببینم (از بازی می پره بیرون)
2.نمی تونم به Imperial City برم (از بازی می پره بیرون)
این فایل Oblivion.ini هستش کسی می تونه کمک
کنه؟
+پچ بازی هم نصب کردم

آخرین ویرایش:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
از سیو قبل از خوابت برو توی کلیسا دعا کن. بعد همونجا بگیر بخواب. :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر