PC The Day Before

سازنده
Fntastic
تاریخ انتشار
November 2023
ناشر
Mytona
پلتفرم‌ها
  1. PC
199193

شرکت MyTona و استودیوی Fntastic با انتشار تریلری از بازی The Day Before رونمایی کردند.

بازی The Day Before عنوانی در سبک MMO جهان باز و بر پایه‌ی بقاست. این بازی در آمریکا جریان دارد؛ جایی که پس از شیوع یک همه‌گیری و آلوده شدن بسیاری از مردم، این کشور در معرض یک فاجعه قرار گرفته است. بازماندگان در این دنیا برای بدست آوردن غذا، سلاح و وسیله‌ی نقلیه مجبور به کشتن هم‌نوعان خود می‌شوند. شما برای زنده ماندن در این دنیا باید به جست‌جوی منابع مختلف بپردازید.

بازی‌بازان برای کسب منابع مورد نیاز مجبور به گشتن خانه‌ها، وسایل نقلیه و آسمان‌خراش‌های متروکه هستند. شما می‌توانید با استفاده از سلاح‌های واقع‌گرایانه، افراد آلوده شده و سایر بازی‌بازان را از بین ببرید. همچنین به لطف وجود وسایل نقلیه می‌توانید به اکتشاف در جهان بازی The Day Before بپردازید. علاوه بر این موارد، بازی‌بازان می‌توانند آیتم‌های غیر ضروری خود را بفروشند و منابع مورد نیاز را کسب کنند.

بازی The Day Before در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

199194
199195
199196
199197
199198
199199

Attachments

• 96831eaedfc3146f17909667efa00ce6-647a4b9af68261f7bf5bc64f97dd4bb8-spans-Captureee (4).jpg
    96831eaedfc3146f17909667efa00ce6-647a4b9af68261f7bf5bc64f97dd4bb8-spans-Captureee (4).jpg
    85.6 KB · مشاهده: 21
آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی جهان باز و mmo عه ! چطور سندباکس بشه !!!
جمله بندیم با کاش شروع شده یعنی دوست داشتم اینطوری می شد ( بار ادبیاتی جمله )
وگرنه می دونم MMO هست.

( کلا علاقه داری همه جا در افشانی کنی و اظهار نظر)

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Annunaki ™

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
امشب داشتم داخل wishlistم چرخ میزدم ببینم گیمایی که منتظرشونم در چه وضعیتی‌ان که "ناگهان" دیدم the day before نیست!
از روز اول هم یه چیزی درباره این بازی بودار به نظر میومد اما من بخاطر تجربه‌ی خوبی که با wild8 داشتم بهشون خوشبین بودم.

حالا من یه سری به communityهای بازی زدم چیزی که دستگیرم شد اینه:

حدود یک هفته پیش: چندتا از دولوپرها ادعا میکنن که این گیم وجود خارجی نداره و هیچ footageی ازش ندیدن و استودیو حتی صاحب ترید مارک نام بازی هم نیست. همینطور modهای دیسکورد بعد از این داستان به هرکسی که ازشون سوال میپرسید جواب سربالا میدادن.

چند روز پیش: درست روز قبل از پخش گیم پلی جدید از بازی، استیم بازی رو از روی پلتفرمش حذف میکنه و گفته شده که دلیلش شکایت صاحب ترید مارک نام "The day before" بوده.
FNTASTIC این بیانیه رو میده و برخلاف حرفای کارکنانش میگه ایده‌ای نداشتن و بازی فعلا تا نوامبر تاخیر خورده.
همینطور داخل توییتر گفتن برای پخش گیم پلی جدید با وکیل‌هاشون مشورت میکنن بعد تصمیم میگیرن.

امــروز: داخل دیسکورد اعلام کردن که یه گیم پلی 10دقیقه‌ای از بازی قراره بزودی پخش بشه!! :

من که باور نمیکنم و حس میکنم هیچوقت نمیبینیم این بازی رو. مگه اینکه برای ایجاد هایپ و یا توجیه تاخیر باشه کل این داستان.

• Like
Reactions: m.a.t

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
منطق بازی خداست
هزاران نفر سروایور (پلیرها) تو تنها پایگاه و هاب بازی جمعن
بعد اینا برای جمع اوری منابع میرن شهر که هر ۱۰ دقیقه پیاده روی، یکدونه زامبی از یه ماشین میپره بیرون و هیچ موجود زنده دیگه ای توش نیست
حالا این بازمانده ها سر همون ۴ تا کیک و ساندیسی که لوت میکنن، میریزن سر هم، همدیگرو میکشن و آخرش دوباره برمیگردن همون پایگاه پیش هم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
چه قدر به این بازی امیدوارم بودم :D اینم اسکم از آب در اومده
کاش ی شرکت درست حسابی می اومد سرمایه گذاری می کرد روی ی استودیو درست حسابی یک بار برای همیشه یک بازی سوروایوال درست حسابی می ساختن
واقعا عجیبه واسم پتانسیل عظیم این داستان رو نمیبینن
هرچی میسازن تهش میشه pvp بکش بکش همیشگی
دلم لک زده برای ی بازی مثل اوایل مرحوم h1z1 یا حالت سوروایوال دیویژن 1

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
بازی پتاسیل اینکه با آپدیت فیکس بشه رو داشت، حالا نه اینکه بشه شاهکار یا حتی خوب
در حد یک شوتر معمولی که مثلش پره تو مارکت با فضای خاص خودش
مپ کامل طراحی شده، اندازش مناسبه، طراحیش خوبه و قشنگه مثل دیویژن، اسلحه ها و شوتینگ، پانچی و انیمیشن خوبی دارن، گرافیک خب بهرحال آنریل 5 و میشد فیکسش کرد
اما Fntastic کلاهبردارن، این بازی سومشونه که زیر شیش ماه ولش کردن که این سری رکورد زدن به یک هفته هم نرسید،
استادن با نمایش های عجیب غریب، کل هزینه ساخت با سودشون رو با همون هایپ اولیه درمیارن
واقعا هم هنره این کار، وقتی تو این مارکت مکاره و اشباع سازنده های کاردرست کارشون حتی دیده نمیشه مثل isonzo، با تریلر بتونی بشی most wishlisted یعنی کارت درسته

• Like
Reactions: all4u

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
Walking Simulator که دیگه دو ساعت آموزشی نیاز نداره . من هرچی کلیپ ازش دیدم فقط راه میرفتن و آت و آشغال لوت میکردن . بازی رسماً کثافته :D . خدارو شکر که استودیو نابود شد

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر