The Darkness

kinggame20

کاربر سایت
Jun 11, 2007
136
من دوباره میخوام ۳۶۰ بګیرم این بازی اینقدر ارزش داره که من الان ۳۶۰ بګیرم؟؟ اګه با بازیهای قبلی ۳۶۰ مقایسش کنید اونقدر بازی تفاوت داره با بقیه بازیهای Fps ؟؟؟ اګه زیاد تفاوتی نداره یکی به من بګه که بی خودی الان ۵۰۰ تومن پول خرج نکنم!
باسه اين بازي ارزش نداره؟

kinggame20

کاربر سایت
Jun 11, 2007
136
الان به خاطر این بازی جدیداش میګم ! خوب اګه الان این بازیا که تو این ۳ هفته اخیر اومده ارزش ندارن نمیګیرم تا وقتی یه بازی با ارزش بیاد من چون فکر میکنم این بازی با بقیه FPS ها فرق داره ګفتم الان بګیرم . مثل بازی Condemned !!! که با بقیه بازیها خیلی فرق داره ! حالا با اومدن این بازی موقش هست که بګیرم یا نه؟! آخه ۲ ماه پیش فروختم
اصلا نميفروختيش چرا فزوختيش؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چرا انقدر كوتاه بود من امروز بردمش اخر عجب پاياني هم داشت ما كه نفهميديم اخر جني مرد يا نه در ضمن maysam_gamer غوله اخر اون چيزي نيست كه نوشتي :confused:
اميدوارم ادامه اش را بسازن:love:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نش
چرا انقدر كوتاه بود من امروز بردمش اخر عجب پاياني هم داشت ما كه نفهميديم اخر جني مرد يا نه در ضمن maysam_gamer غوله اخر اون چيزي نيست كه نوشتي :confused:
اميدوارم ادامه اش را بسازن:love:

به نظر من 2 تا پایان داره یکیشون همونه که جکی روی پای جنی خوابیده و دیگری هم اگر بعد از اولین باری که با دارکنس مبارزه میکنید و به هوش میاد اگر از دارکنس استفاده نکنید میتونید اون یکی رو هم ببینید
ولی از آخرین قسمت های بازی از اونجا که میریم خونه پائول خیلی خوشم اومد توی اونجا میتونید خشم اصلی بازی رو ببینید
دارکنس ها هرکی رو ببینن زنده نمیذارن یعنی ما کاری نمیکنی این دارکنس هان این کار هارو میکنن
وقتی هم کارش تموم شد بعضی ها که نیمه جونن میگن خواهشا جونم رو تموم کن یا من خانواده دارم خواهش میکنم
ولی خدایی من با این آخر بازی خیلی حال کردم فوقالعاده تموم شد و همچنین خیلی زود تموم شد:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
بابا علافی زیاد داره انگار rpg هستش رفته رو اعصابم ولی باحاله خیلیم شبیه riddick هستش مثلا جای زندان با مترو عوض شه تاریکی و چراغ زدنم که همونه ولی انصافا riddick خیلی بهتر بود به نظره من که بهترین fps کله عمرم riddick بوده اینم با هوای اون گرفتم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من تازه بازي رو گرفتم . مرحله اول بازي كه همه ي رو ميكشم بعد سوار مترو ميشم . ميرم يه جايي ديگه اونجا بايد چيكار كنم ؟؟
هر كاري كردم يه راهي پيدا كنم نتونستم .
اين دارك لينگ هاي خير نديده هم راه رو به آدم نشون نميدن كه تا ظاهرشون ميكني دستور ميدي برو ، نميرن ناپديد ميشن.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
از مترو که پیاده شدی Back رو بزن بهت میگه چی کار کن فکر کنم جنی بهت زنگ زده اگر نه برو بهش زنگ بزن و بهت آدرسشو میده تو هم برو خونش

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من اين بازي رو واقعا" امروز تمام كردم بگم اخرش چي شد:cheesygri
;)ای خدا
یبار گفتی کلی بچه ها اعتراض کردن البته مدیر Saman اومد پست های اضافه رو پاک کرد و پست شما رو تو Spoiler گذاشت شما تو اولای همین صفحه! یبار آخر بازی رو گفتی...فهمیدیم بازی رو تموم کردی;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود به همه
کـــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک​
بدادم برسید که دارم دیونه میشم:( آقا چرا راه نداره:confused: کل شهر رو زیر و رو کردم ولی اتفاق خاصی نیافتاد:mad: جریان چیه:-" درست بعد از جائی که میزاری دنبال اون پلیسه که بعدش از ساختمان میپره پائین.بعد از همون جا گیر کردم :(( کمک کنید لطفا :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر