The Crew | PC

بازی The Crew که چندی پیش اطلاعات مربوط به آن لو رفته بود به طور رسمی در E3 امسال معرفی شد و بازی توسط Ubisoft Reflections ساخته می شود.بازی در سبک ریسینگ آرکید قرار می گیرد و محل بازی کشور آمریکا است.بازیکنان در بازی قابلیت تعویض قطعات ماشینهای خود را دارا خواهند بود و برای تصاحب مناطق شهرها باید با دار و دسته های رقیب به رقابت بپردازند.
بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی تعویض قطعات ماشینها دارد و به نوعی که میتوان یک ماشین را از پایه تغییر داد.
همچنین تمام مراحل بازی هم در حال تک نفره و چند نفره قابل بازی خواهد بود.
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

ناشر
Ubisoft
توسعه دهندهUbisoft Reflections
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر The Crew
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
سلام
من توی این جور بازی ها تقریبا یک تازه واردم
چطور میشه این بازی رو مجانی بازی کرد
منظورت از این چیزی که نوشتی چی بود ؟
اگر میشه راهنمایی کنید تا منم بتونم بازی کنم
ممنون از همه دوستان

این بازی مال یوبی سافت هستش و بازی Assassin's Creed Unity gold edition هم مال یوبی سافت بود.بازی انقدر مشکل داشت که یوبی سافت اعلام کرد هرکس نسخه گلد رو به صورت قانونی قبلا خریده(الان دیگه نمیفروشن) برای معذرت خواهی یک بازی رایگان میتونه انتخاب بکنه که خب اکثرا Crew رو انتخاب کردند دوستان.چون بازیهای دیگش قدیمی تر بود.
حله؟
--------------
برای بازی کردن سینگل پلیر چه سرعت نتی میخاد؟اگر کرک نمیشه برم PS4ـــشو بخرم.

rehe73

کاربر سایت
من روی x360 تونسطم بازیشو کنم ولی یه خورده لگ داره ، سرعتم 512 مخابراته ، بازیش جنگی به دل نمیزنه ، رنگ بندی محیط خیلی خوب نیست بیشتر با یه محیط تار طرف هستیم ،
بازی کامل آنلاین هست ، اگر اینترنت قطع بشه بازی هم قطع میشه ،
البته بعد از چند سال یه بازی ماشینی به سبک ارکید امد که میشه ماشین ها رو تیور کرد

آخرین ویرایش:

YosefFaraji

کاربر سایت
من روی x360 تونسطم بازیشو کنم ولی یه خورده لگ داره ، سرعتم 512 مخابراته ، بازیش جنگی به دل نمیزنه ، رنگ بندی محیط خیلی خوب نیست بیشتر با یه محیط تار طرف هستیم ،
بازی کامل آنلاین هست ، اگر اینترنت قطع بشه بازی هم قطع میشه ،
البته بعد از چند سال یه بازی ماشینی به سبک ارکید امد که میشه ماشین ها رو تیور کرد
معلومه دیگه تو X360 گرافیکش پایینه.اکثر بازی های جدید اینطوری هستن.تفاوت گرافیکی بازیهای نسل 7و هشت زیاده

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
یه 4 5 ساعتی بازی کردم ، به نظرم خیلی خوبه! گرچه یه سری موارد کاش بود و کامل تر می کرد بازی رو!
دوستانی که دارن پیشنهاد می کنم از قسمت آپشن بازی و Control هندلینگ رو روی حالت Sport بزارن تا حالشو ببرن ، خیلی بهتر می شه! :x خیلی باحال می شه کرنر هارو پیچید :bighug::d

s.1

کاربر سایت
یه 4 5 ساعتی بازی کردم ، به نظرم خیلی خوبه! گرچه یه سری موارد کاش بود و کامل تر می کرد بازی رو!
دوستانی که دارن پیشنهاد می کنم از قسمت آپشن بازی و Control هندلینگ رو روی حالت Sport بزارن تا حالشو ببرن ، خیلی بهتر می شه! :x خیلی باحال می شه کرنر هارو پیچید :bighug::d
دوستان هیچ کدوم ندارن هندلینگ sport هم تو حلقت:d

akbar22

کاربر سایت

دوست عزیز سوال داشتم :-/
1- کدوم نسخه از بازی و از کدوم سایت(اینو پ.خ کنید) خرید کردید؟
2- وضعیت بازی تو حالت آنلاین چجوریه؟ تاخیری تو بازی دارید یا راحت میشه بازی کرد؟

hasanrm

کاربر سایت
2- وضعیت بازی تو حالت آنلاین چجوریه؟ تاخیری تو بازی دارید یا راحت میشه بازی کرد؟
اگر میشه برای منم بفرستید
منم میخوام بخرم
اینترنتم یک مگ هست فکر نمیکنم مشکل نت داشته باشم
فقط یکم مشکل مالی دارم

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن

من وضع نتم زیاد برای مولتی خوب نیست این روز ها ، اما با این حال این قابل قبول بوده! گرچه برای وصل شدن به دوستم مشکل داشتم ، یعنی فقط اونو توی مپ نمی دیدم!
اما بازم خوبه ! حداقل ماشین ها شبیه Rivals توی در و دیوار و کوه و ساختمون نیستن!

teznade

کاربر سایت
اونایی که بازی نکردند یا نتونستن بازی رو تهیه کنن از من به شما نصیحت هیچ چیزی رو از دست ندادید بازی خیلی مونده تا nfs یا بقیه ای پی های دیگه برسه جدی میگم اگه در خواست زیاد باشه براتون اپ میکنم حجمش 14 گیگ هست ولی الکی حجم دانلود از دست میدید

hasanrm

کاربر سایت
اونایی که بازی نکردند یا نتونستن بازی رو تهیه کنن از من به شما نصیحت هیچ چیزی رو از دست ندادید بازی خیلی مونده تا nfs یا بقیه ای پی های دیگه برسه جدی میگم اگه در خواست زیاد باشه براتون اپ میکنم حجمش 14 گیگ هست ولی الکی حجم دانلود از دست میدید
ممنون بابت توضیحات
اما بازی رو توی خیلی از سایت های ایرانی گذاشتن برای دانلود
فقط از کجا میشه key رو خرید ؟

hasanrm

کاربر سایت
اره درسته یه سایت ارزون بگین که بشه کی خرید ازش

ممنون بابت توضیحات
اما بازی رو توی خیلی از سایت های ایرانی گذاشتن برای دانلود
فقط از کجا میشه key رو خرید ؟

دوستان چرا هیچکی جواب نمیده ؟
کسی بازی رو نخریده ؟
حیفتون میاد سایت اعلام کنید ؟
پ خ کنید دیگه
یک هفتس منتظر یک سایتیم هیچکی جواب نمیده

s.1

کاربر سایت
از دوستان یکی ادعا کرده کرک بازی اومده و فیک نیست (همین کرک صفحه ی قبل) من گرفتمش می گم فیکه ایشون اصرار دارن فیک نیست و کار می کنه از دوستان هر کسی بازی رو دانلود کرده دعوت به عمل میاد تستش کنه نظرات خودشون رو اعلام کنن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر