Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
الان که 3-4 ساعتی بازی کردم تقریبا میتونم بگم بازی در حد همون متایی هست که گرفته، ولی نمره 5 هم اغراق آمیزه براش. من فن سرسخت دد اسپیس هستم خیلی منتظر این بودم اما بازی اصلا کاریزمای دد اسپیس رو نداره و بیشتر مثل این میمونه یه استودیو رندوم خواسته از روی بازی اصلی یه چیزی بسازه اصلا انگار نه انگار کارگردان دد اسپیس 1 و 2 بازی رو ساخته. روند گیمپلی بازی و دیزاین کلا مشکل داره کل بازی داج اتک داج اتک یه چیز سطحی در آوردن، بعد مشکل اینه که اصلا این سیستمی که طراحی کردن اصلا نمیخونه به بازی، دشمنها قشنگ تعدادشون دونه دونه که میره بالا این سیستم بیشتر اذیت میکنه. در کل بازی سرگرم کننده هست اما نه ترسناکه نه گیمپلی خیلی خفنی داره نه کاریزمای شاهکار نسل 7 رو داره. کلا دلسرد شدم امروز خیلی خورده تو ذوقم بعد این همه انتظار واسه منی که فکر کنم مجموع 3 قسمت دد اسپیس بالای 500 ساعت بازی کردم و وجب به وجبشون رو حفظ بودم. بازی رو یه بار تموم میکنم تو پرایس باگ استیم خورد نسخه با سیزن پس خریدم 6 دلار ولی بازی چیزی نیست که بشه توصیه کرد. سرگرم کننده هست فقط برای کسایی که بازیهای این مدلی دوست دارن نه بیشتر.
خیلی از دوستان روی استیم با 5 6 دلار تونستن بازی رو تهیه کنن اونا به کنار... بنظرم بهتره یه تذکر ویژه بدیم به گیمرایی که انتظار تجربه یه DS به ارتقا رسیده دارن! چون این روزا بازی روی کنسول خیلی هزینه سنگینی داره که کسی پولشو دور نریزه!
حقیقتا باورم نمیشه با همچین چیزی طرف باشیم! کالیستو پروتکل اون دد اسپیسی نیست که همه انتظارشو می کشیدیم گیم پلی بازی دقیقا یک Dodge simulator عجیبه به همراه مقدار زیادی melee combat ! منم از طرفدارای سری dead space هستم و انتظاری که داشتم این بود که حداقل شبیه به اون بازی باشه به خاطر گلن اسکافیلد.
طرفدارای این ژانر بهتره صبر کنن برای همون Dead Space Remake و Resident Evil 4 Remake

|FARSHAD|

کاربر سایت
تا الان حدود 5 ساعتی که پلی دادم فقط یه گان همون اول بازی رو گرفتم، یعنی دیگه گان توی بازی نیست؟ :o
این سیستم dodge هم مشکلی باش ندارم ولی خوب باید سیستم melee بازی رو مکمل گان پلی بازی میزاشتن نه اینکه برعکس

Arshiixx

کاربر سایت
روی PC کسی بازی کرده ؟؟؟؟ قابل بازی هست یا فاجعه شبیه سایبرپانک ؟؟؟؟

گرافیک من 1080TI
بازی بعد از آپدیت آخر که امروز اومد کاملا قابل بازیه ، پرفکت نیست ولی اصلا بد هم نیست

SMM9

عضو تحریریه
تا الان حدود 5 ساعتی که پلی دادم فقط یه گان همون اول بازی رو گرفتم، یعنی دیگه گان توی بازی نیست؟ :o
این سیستم dodge هم مشکلی باش ندارم ولی خوب باید سیستم melee بازی رو مکمل گان پلی بازی میزاشتن نه اینکه برعکس
جلوتر سلاح ها دیگه هم میاد

Taha75

کاربر سایت
الان که 3-4 ساعتی بازی کردم تقریبا میتونم بگم بازی در حد همون متایی هست که گرفته، ولی نمره 5 هم اغراق آمیزه براش. من فن سرسخت دد اسپیس هستم خیلی منتظر این بودم اما بازی اصلا کاریزمای دد اسپیس رو نداره و بیشتر مثل این میمونه یه استودیو رندوم خواسته از روی بازی اصلی یه چیزی بسازه اصلا انگار نه انگار کارگردان دد اسپیس 1 و 2 بازی رو ساخته. روند گیمپلی بازی و دیزاین کلا مشکل داره کل بازی داج اتک داج اتک یه چیز سطحی در آوردن، بعد مشکل اینه که اصلا این سیستمی که طراحی کردن اصلا نمیخونه به بازی، دشمنها قشنگ تعدادشون دونه دونه که میره بالا این سیستم بیشتر اذیت میکنه. در کل بازی سرگرم کننده هست اما نه ترسناکه نه گیمپلی خیلی خفنی داره نه کاریزمای شاهکار نسل 7 رو داره. کلا دلسرد شدم امروز خیلی خورده تو ذوقم بعد این همه انتظار واسه منی که فکر کنم مجموع 3 قسمت دد اسپیس بالای 500 ساعت بازی کردم و وجب به وجبشون رو حفظ بودم. بازی رو یه بار تموم میکنم تو پرایس باگ استیم خورد نسخه با سیزن پس خریدم 6 دلار ولی بازی چیزی نیست که بشه توصیه کرد. سرگرم کننده هست فقط برای کسایی که بازیهای این مدلی دوست دارن نه بیشتر.
مگر در داخل بازی سلاح گرم و متنوع وجود ندارد ؟

بیشتر سلاح سرد زیاده و باید به روش تن به تن با داج زدن جلو رفت ؟؟؟!!!!

• Like
Reactions: Mehdi Cage

Taha75

کاربر سایت
خیلی از دوستان روی استیم با 5 6 دلار تونستن بازی رو تهیه کنن اونا به کنار... بنظرم بهتره یه تذکر ویژه بدیم به گیمرایی که انتظار تجربه یه DS به ارتقا رسیده دارن! چون این روزا بازی روی کنسول خیلی هزینه سنگینی داره که کسی پولشو دور نریزه!
حقیقتا باورم نمیشه با همچین چیزی طرف باشیم! کالیستو پروتکل اون دد اسپیسی نیست که همه انتظارشو می کشیدیم گیم پلی بازی دقیقا یک Dodge simulator عجیبه به همراه مقدار زیادی melee combat ! منم از طرفدارای سری dead space هستم و انتظاری که داشتم این بود که حداقل شبیه به اون بازی باشه به خاطر گلن اسکافیلد.
طرفدارای این ژانر بهتره صبر کنن برای همون Dead Space Remake و Resident Evil 4 Remake
دد اسپیس ریمیک فقط بهبود رنگ و سایه زنی هست . انگار ریمستره . EA داره شیردوشی می کنه . برای من که نسخه های اصلی شخم زدم چیز جدیدی برای ارائه نداره .

ولی رزیدنت ۴ ریمیک هستم . انگار بازی از پایه متحول و جدید شده و با بازی جدیدی طرف هستیم . در زمینه ریمیک فقط کپکام

Taha75

کاربر سایت
به نظرم صرف نظر از کم و کاستی های فنی و کمبود خلاقیت در لول دیزاین مراحل و سیستم مبارزات این بازی حداقل محیط و چیز جدیدی ارائه کرده و باید قدرشو دانست . توی اوضاع الان که شده ریمستر و ریمیک های بعضا آبکی این عناوین جدید حکم اکسیژن تازه برای جامعه گیمرها دارند

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت

سلاح گرم داره اما بیس بازی مبارزات تن به تن تیر اونقدرا تو بازی نیست که همه رو با اسلحه بزنی سایز اینونتوری بازی هم بیش از حد کوچیکه.

Vice City FM

کاربر سایت
چقدر RT خوبه تو این بازی
هم RT Shadow و هم RT Reflection واقعا سطح بصری بازیو برده بالا‌.

IMG_20221204_111706_086.jpg

یه نظر من در مورد RT Shadow بدم تو گیمپلی واقعا استفادش توجیه پذیره چون واقعا روی کیفیت مدلهای ingame اثر می‌ذاره.
البته بیشتر تو بازیهایی که منابع نوری متعدد تو یه محیط تاریک باشه واقعا بکار میاد مثل همین کلیستو و شدیدا تو کیفیت چهره ها تاثیر می‌ذاره تو حالت گیمپلی...
مثلا تو یه مکان هستید چندتا لامپ روشنه از بالا و پایین داره میتابه
نور یه مانیتور هست و نورهای دیگه
اینا با رسترازیشن زیاد جالب در نمیاد.
ولی مثلا برای یه بازی که نور نشان گرفته از خورشید هست و نورهای دیگه کمترن همون رسترازیشن کفایت میکنه و آرتی نیاز نیست.

بعد تلو پارت ۱، کلیستو واقعا از نظر مدلهای ingame عالی هست

View attachment fzZgFlMoIsIe7ImN (1).mp4

Robin Hood

کاربر سایت

عمده مبارزات تن به تن بازی با یک سلاحی به اسم stun baton دنبال میشه میتونم بگم 90 درصد
Shotgun و AR و pistol هم موقع پیشروی در بازی به مرور بدست میاد که استفاده زیادی نمیشه کرد ازشون چون گیم پلی بازی اونطور نمیخواد و طراحی نشده در واقع کالیستو پروتکل مثل دد اسپیس یه شوتر نیست و بیشتر به یه brawler شباهت داره

دد اسپیس ریمیک فقط بهبود رنگ و سایه زنی هست . انگار ریمستره . EA داره شیردوشی می کنه . برای من که نسخه های اصلی شخم زدم چیز جدیدی برای ارائه نداره .

ولی رزیدنت ۴ ریمیک هستم . انگار بازی از پایه متحول و جدید شده و با بازی جدیدی طرف هستیم . در زمینه ریمیک فقط کپکام
در مورد دد اسپیس ریمیک هم اشتباه میکنی احتمالا چیز خاصی ازش ندیدی
این ویدئو فقط یه نمونه مقایسه ساید بای ساید که بازی از منظر گرافیکی حتی گیم پلی و روایت داستان طبق گفته سازنده هاش زیر و رو شده

تاپیک خود بازی هم در فروم هست بهش سر بزن
چنل بازی در یوتیوب
https://youtube.com/@deadspace

.::PUИK::.

کاربر سایت
منم آپدیت کردم خیلی بهتر شده دیگه استاتر روی اعصاب نمیزنه تقریبا روون اجرا میشه 60 فریم. ولی جای بهتر شدن خیلی داره پرفرومنس بازی.
آقا یه سوال از شما pc دارا
شما با 3080 رو 4k 60 فریم میگیرید یا رو 1080 60؟

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
عمده مبارزات تن به تن بازی با یک سلاحی به اسم stun baton دنبال میشه میتونم بگم 90 درصد
Shotgun و AR و pistol هم موقع پیشروی در بازی به مرور بدست میاد که استفاده زیادی نمیشه کرد ازشون چون گیم پلی بازی اونطور نمیخواد و طراحی نشده در واقع کالیستو پروتکل مثل دد اسپیس یه شوتر نیست و بیشتر به یه brawler شباهت داره

در مورد دد اسپیس ریمیک هم اشتباه میکنی احتمالا چیز خاصی ازش ندیدی
این ویدئو فقط یه نمونه مقایسه ساید بای ساید که بازی از منظر گرافیکی حتی گیم پلی و روایت داستان طبق گفته سازنده هاش زیر و رو شده

تاپیک خود بازی هم در فروم هست بهش سر بزن
چنل بازی در یوتیوب
https://youtube.com/@deadspace
اتفاقا همون مقایسه فریم به فریم دیدم و فقط یکی دو تا کاتسین تغییر دادند . حتی بعضی جاها نسخه ارجینال دد اسپیس در کمال تعجب از نسخه به اصطلاح ریمیک بهتر بود در زمینه فضاسازی .

قطعا برای افرادی که تا حالا تجربه اش نکردند خیلی خوب خواهد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر