The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
دوستان به نظرتون موس G7 بهتره یا G5 از LOGITECH ؟ چرا ؟ راستی شارژ G7 چقدر می مونه ؟
کیبرد چی ؟ G15 معمولی یا آپگریدش ؟ راستی کیبرد دیگه ای هست که مثه g15 نور ضمینه دکمه ها رو داشته باشه و واسه بازی باشه ؟ اگه مشه قیمت روز همه رو با گارانتی بگید . خیلی خیلی ممنون

شما دوست عزیز اگه هزینه کنی و یه دونه موس g9 بگیری عالیه.

باید تست کنی تا متوجه بشی.نسبت به g5 وg7 خیلی متفاوته.

صفحه کلید هم اگه بتونی reclusa که شرکت razer به سفارش مایکروسافت زده گیر بیاری خوبه.

http://i.testfreaks.com/images/products/600x400/164/microsoft-reclusa-game-keyboard.201636.jpg

http://www.dailymotion.com/video/x36g7k_logitech-g9-le-test-sur-lesnumeriqu

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام من deathadder دارم میخام یه keyboard بگیرم بهتره lycosaیاtarantula؟؟؟
اگه سایتی میشناسین با قیمت خوب بده معرفی کنید

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
سلام . من جوی استیک saitek مدل CYBORG 3D GOLD یا بهتر از این رو میخواستم بخرم میشه بگین کجا میتونم پیدا کنم . من شهرستان هستم.

eeltauy

کاربر سایت
Jun 26, 2007
12
نام
ایلتای
دوستان به نظرتون موس G7 بهتره یا G5 از LOGITECH ؟ چرا ؟ راستی شارژ G7 چقدر می مونه ؟
کیبرد چی ؟ G15 معمولی یا آپگریدش ؟ راستی کیبرد دیگه ای هست که مثه g15 نور ضمینه دکمه ها رو داشته باشه و واسه بازی باشه ؟ اگه مشه قیمت روز همه رو با گارانتی بگید . خیلی خیلی ممنون

G5 چون G7 بی سیم هست و هر کاری هم کنی مثل سیم نمیشه. ولی به نظر من هیچکدوم رو نگیر. یا 30 تومن بذاز رو G5 و G9 بخر یا Gigabyte GM-M8000 . البته موس رویایی من STEEL SERIES IKARI LASER هست که اگه گیرش آوردی معتل نکن. حدود 110 تومن باید باشه.
G15 نخر. یا G19 بخر که به نظر من ارزش نداره یا G11. البته اگه اسراری به LOGITECH نداری GIGABYTE GK-K8000 که واقعا کیبورد عالی ای یه. میتونی review هاش رو تو اینترنت search کنی. نور اونقدرها مهم نیست ولی اگه اصرار داری Microsoft SideWinder X6 بخر که این هم کیبورد خوبی یه. EELTYPE

.::MAFIA::.

کاربر سایت
Sep 15, 2008
55
نام
MAFIA
G5 چون G7 بی سیم هست و هر کاری هم کنی مثل سیم نمیشه. ولی به نظر من هیچکدوم رو نگیر. یا 30 تومن بذاز رو G5 و G9 بخر یا Gigabyte GM-M8000 . البته موس رویایی من STEEL SERIES IKARI LASER هست که اگه گیرش آوردی معتل نکن. حدود 110 تومن باید باشه.
G15 نخر. یا G19 بخر که به نظر من ارزش نداره یا G11. البته اگه اسراری به LOGITECH نداری GIGABYTE GK-K8000 که واقعا کیبورد عالی ای یه. میتونی review هاش رو تو اینترنت search کنی. نور اونقدرها مهم نیست ولی اگه اصرار داری Microsoft SideWinder X6 بخر که این هم کیبورد خوبی یه. EELTYPE

دوست گلم ممنون . راستی اینایی که گفتی درست ، قیمت جی ؟! اگه میشه قیمت اینارم بگو. راستی اصلا اینا تو بازار ایران اومدن ؟
Logitech G19
Gigabyte GM-M8000
Gigabyte GK-K8000
قیمت ؟

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
دوستان Gaming Mouse تا 60 تومن چی خوبه ؟
بهترین انتخاب ؟

بدون شک Logitech MX-518
logitech_mx518_mx510_02.jpg

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
DPI اش پایینه Optical هم هست .
طوری نیست ؟

خیلی ها میگن X7 خوبه ، A4tech .

والا موندم چی کار کنم .
Optical بودنش که یه مزیت ـه..موس های Optical برای Gaming بهترن کلا..من الان خودم یه Logitech G5 دارم و Laser هم هست..ولی الان پشیمونم که چرا MX-518 نخریدم!
این قضیه DPI هم اینجوری نیست که مثلا هرچی DPI ِ یه موس بیشتر باشه اون موس بهتره..به نظر من DPI بالاتر از 800 کاربردی نداره اصلا! بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره.. من خودم موسم 2000 DPI ـه ولی همیشه روی 800 سِــتِــش می کنم..اینم نظر من نیست فقط..حتی کسایی که توی تورنمنت های مختلف به صورت حرفه ای بازی میکنن DPI بالاتر از 800 نمیزارن!

X7 هم موس خوبیه و کسایی هم که دارن راضین ازش..ولی از لحاظ کیفیت ساخت و خوش دست بودن به پای MX-518 نمیرسه..

شما "دست راست" هستید دیگه؟ چون Gripـه MX-518 برا دست راستا طراحی شده ولی X7 Two Handed ـه.قبل از خرید موس هم موس رو بگیرید دستتون ببینید راحت هستید باش یا نه.

به هر حال تصمیم با خودتونه.
در ضمن بعد از اینکه موس رو خریدید یه Mousepad ِ خوب هم بخرید..چون موس های Gaming یه Mousepad ِ خوب هم نیاز دارن وگرنه اون طور که باید کار کنن کار نمیکنن.. من Razer Goliathus Control Edition (Large رو پیشنهاد میکنم.

یه سوال .. شما این موس رو برا چه بازیایی میخاین؟

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
ممنون از راهنماییات ، من موسو رو برای CS میخوام بیشتر ، چون بقیه ی بازی ها رو روی کنسول میرم .

با یه دوستان که خیلی CS باز حرفه ای هست مشورت کردم ، گفت Razer DiamondBack 3G فوق العادس..
اینطورم که من توی نت گشتم و دیدم و خوندم ، واقعا موس فوق العاده ایه ، سنسور های بسیار قوی ای داره .

من الان نظرم روی این موس هست .

نظر شما چیه ؟
گفت Microsoft Intelli Explorer 3 هم خوبه ، ولی نظرش بیشتر روی همونیه که گفتم .
این پدی که گفتید چنده ؟

آخرین ویرایش:

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
موس های Razer هم خوبن.. مدل Death Adder ـش هم خیلی خوبه ولی تو ایران فعلا گیر نمیاد
ولی خوب همه چیز به این بستگی داره که دستت با کدوم راحت تره..واسه همین میگم قبل از اینکه موس رو بخری یکم بگیرش دستت و باهاش بازی کن تا ببینی باش راحت هستی یا نه..بهترین مکان هم برای اینکار گیمنتــا هستن که خودم اونجا انواع و اقسام موس ها رو تست کردم:biggrin1: (البته از این گیمنت درِ پیـت ها نه..جاهایی که Clan دارن و Match میدن با همدیگه!)
مثلا من خودم با موس های Razer راحت نبودم ولی برعکس با Logitech ها خیلی حال میکردم.

این پد هم 3 سایز داره که Large ـش 30 تومنه!

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مثلا همین مدل DeathAdder ای که میگید ، دقیقا از سنسور 3G مدل Diamondback 3G استفاده می کنه ، با اینکه قیمت بالاتری نسبت به Diamondback 3G داره ، ولی عملکرد پایین تری از خودش نشون میده ، با سند این حرفمو میزنم ، خواستید بگید لینک بدم .
خلاصه DeahAdder رو اصلا تایید نمی کنن حرفه ای ها ، همونطور که Copperhead و Salmosa رو تایید نمی کنن ، کلا Razer رو فقط DiamondBack 3G ش رو قبول دارن حرفه ای های Game .

من احتمالا همین Diamondback 3G رو بگیرم ، خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون .
در مورد پد هم ممنون ...

آخرین ویرایش:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
به نظر من اگه cs باز حرفه ای باشی !! با یه موس 800 dpi معمولی هم راحت میشه بازی کنی!!! و اگه تو این فکری که مثلا با خرید یه موس حرفه ای شوتینگت بهتر میشه سخت در اشتباهی!! چون من تجربشو دارم میگم!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر