The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
موس هاي Lazer با ويندوزدهاي بد SP2 مشكل داره قيمت G5 هم ارزون تر از اون
www.gamershop.ir
بريد قيمت بعضيGaming Gear زده اين سايت زيز نظر Barsagame و نمايندگي اصليش PGN Game Center

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
اطلاعیه شماره یک قرار داغ 3 :
دوستان گرامی . با مشورت بین دوستان و کاربران عزیز بازی سنتر قرار بر این شده روز شنبه 21 بهمن 1385 ( روز قبل از 22 بهمن ) رو برای قرار داغ 3 انتخاب و با کمک دوستان قرار بر این شده که در مسنجر یاهو و یکی از تاپیک های سایت بازی سنتر این قرار برگذار شود . ما هم از شما دعوت میکنیم که هر چه زود تر به جمع ما بپیوندید و در شادی ما شریک باشید .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
موس هاي Lazer با ويندوزدهاي بد SP2 مشكل داره قيمت G5 هم ارزون تر از اون
www.gamershop.ir
بريد قيمت بعضيGaming Gear زده اين سايت زيز نظر Barsagame و نمايندگي اصليش PGN Game Center
چرا تلگرافی میگی؟
چه مشکلی؟چرا؟
خیلی راحت بگو این ماوسها فلان مشکلات رو دارن به این دلیل.
باتشکر....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بخاطر اينكه توبازي ها موس ميپره واز نظر sens مشكل داره ولي در كل موس خوبي با چه گارانتي خريدي
موس های لیزری فقط برای بازی های fps خوبن و به درد بازی های استراتژی زیاد نمی خورن.
در مورد اینم که شما می گی موس لیزری به درد نمی خوره ببینم نظر شخصیه یا از روی استدلاله درستو حسابیه؟ چون در مسابقات رسمی دارن از موس های لیزری استفاده می کنن. الان اکثر مسابقات رسمی بازی های fps با موس copperhead انجام می شه که لیزری است.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بخاطر اينكه توبازي ها موس ميپره واز نظر sens مشكل داره ولي در كل موس خوبي با چه گارانتي خريدي
1_برای من پیش نیومده
2_خودم دلم میخواست واژنگ باشه اما نبود.رایان تک سیستم یا همچی چیزی.2 سال.
حالا قرار نیست چیزیش بشه! مگه اینکه یه موقع که میخوام فلش رو آپدیت کنم پاک بشه!
ست پوینت رو هم آپدیت کردم.هنوز تست نزدم اما 100% دکمه ها اکتیو شدن.
دوستان ماوس دار یادتون نره که فیرمور ماوستنو آپدیت کنین خیلی مفیده.
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دیگه نبینم به ماوسهای لیزری اهانت کنیدها!!!
قبلا فکر میکردم با آپدیت فیرمور مثلا رو پد شیشه ای کار میکنه.
ولی امروز دیم که حتی رو شیشه میز من هم کار میکنه!خیلی جالبه ها!!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
کم کم تاپیک تبدیل داره میشه به My Mouse Diary!!!
امروز!! ماوسم رو قرض دادم به کسی.الان قدرش رو میدونم!! حس میکنم یه چیزیم کمه...مفاصل انگتم هم بعد یه مدت درد گرفته! جای خالی اسکرول سالم رو به شدت حس میکنم.حتی اسکرول چپ و راست با این که استفاده شون کم بود!!!
به همه پیشنهاد میکنم یه ماوس Gamin Grade بگیرن.حداقلش دیگه MX518!! کم کم دارم فکر میکنم کاش MX518 یا 510 رو امتحان میکردم بعد تصمیم میگرفتم.عادت به رزولوشن بالا توی دسکتاپ سخته.و در عجبم که چرا دکمه Forward رو برداشتن.در هر حال.الان که راضیم.زیادی هم راضیم!
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
با سلام!!
آقا میخوام برم توی کار خرید پد.
مارک پد که معلومه: SteelPad
فقط مونده مدل پد.
اینطور که دوستان قبلا گفته بودن پدهای پارچه ای زیاد برای ماوسهای لیزری مناسب نیستند.همینطور برای بازیهای سریعی مثل CS یا UT.
اول یک معرفی!
Steel Pad Steel Series SX

1054-1264.jpg

این پد بازهم با همکاری گیمرها ساخته شده و میشه گفت هیچ پد دیگه ای توی بازار توانایی برابری با اون رو نداره.
تیم NoA (یکی از تیمهای حرفه ای CS nv در جهان) درباره این ماوس میگه:
"the purest form of glide in the world"
______________________________-
این از این!
با این تفاصیل.من حالا یه پد رو به توصیه دوستان میخوام بگیرم.
و بین این دوتا پد مردد موندم.
SteelPad Steel Sries S&S
1058-1268.jpg

(EUR: 29.90 · USD: 29.95 · DKK: 199.00 + shipping)
SteelSeries S&S highlights:

- The most popular hard plastic gaming mousepad in the world

- Includes protective nylon sleeve

- New improved surface released in spring 2007

- Compatible with optical, laser and ball mice

- 320mm*270mm (12,6 x 10,6in) - thickness 2mm (0,08in)

SteelSeries S&S is a gaming surface researched and developed in cooperation with SK Gaming, one of the biggest front figures in eSport. The textured hard plastic surface offers allows the user to perform minimal and extremely precise movements. The surface is made of a special responsive plastic compound and the back side features small soft rubber elements offering non-slippery steadiness.

Note: Also available in a 'solo' edition without sleeve.
SteelPad Steel Series 4D
1059-1269.jpg

(EUR: 19.95 · USD: 24.95 · DKK: 149.00 + shipping)

SteelSeries 4D highlights:

- Double-sided precision surface

- Separate non-slip rubber base

- Extremely slim, only 1mm (0,04in)

- New hardened surface for extra durability

- Dimensions 290*267 mm (11 x 10in) - thickness 1mm (0,04in)

SteelSeries 4D is a double-sided precision surface made of a very durable plastic compound featuring a (second generation) improved hardened surface. The two surfaces are very different - one is rough and one is smooth, making the pad ideal for both low and high sensitivity gamers.

Seperate non-slip rubber base included.
باتشکر.....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
تو روحت.از توی خائن بهترم که بعد دوسال زور زدن من رفتی ماوس 10 تومنی گرفتی!
در ضمن من به حرفهام عمل کردم و ماوسم رو گرفتم! تو کجای دنیا رو گرفتی؟
تابستون که برسه من حرفم حرفه!
گفتم کارت میخرم سریع خریدم.
گفتم پاور میخرم سریع خریدم.
تاخیر مال وقت مدرسه است! همین ماوس افتاد اونموقع.
در کل تو که ضرر نمیکنی! چهارکلمه به مخت اضافه میشه.صلوات بفرستید!!
باتشکر....
پ.ن. کماکان منتظر اطلاعاتیم!!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اگه نمیگفتی باهش کار کردم میگفتم داری خالی میبندی!:)

یعنی اینکه به حالت دستت تغییر پیدا میکنه؟؟:eek:

فقط شکله .. خیر سرش هم مثلا unique .. یعنی هر موسی این شکل های روش با بقیه فرق فوکوله !

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
محمد حسین. من این پد ها رو نداشتم. اما با توجه به جزییاتی که سازنده برای هر مدل داده بود مدل S&S گزینه خوبی هست.

Includes protective nylon sleeve
The textured hard plastic surface offers allows the user to perform minimal and extremely precise movements

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در حال حاضر از SteelPad 4D استفاده می کنم! پد خیلی خوبیه مشکلی هم نداره. چون دو طرفه هم هست و هم سطح Rough داره و هم Smooth خوبه و آدم انتخابش بیشتر هست. ولی خوب من S&S رو پیشنهاد میکنم. S&S رو دیگه همه تایید میکنن هیچ کس هم تا به حال نشده از این پد ایرادی بگیره. جایزه های فراوانی هم کسب کرده. اکثر بازی کنای خوب حداقل توی CS که میدونم از همین S&S استفاده میکنن. خودم هم میخوام یه S&S بخرم. یه مسئله دیگه هم که هست مسئله ی حجمی هست. البته S&S سایزش خوبه ولی خوب ممکنه اگه طرف میزش محدود باشه ممکن هست مشکل ایجاد کنه. یا مثلا 5L که اینقدر بزرگ هست ... ، ولی از این نظر 4D کاملا معقوله.
در مورد این SX هم فکر میکنم فوق العاده باشه ولی خوب کار کردن هم باهاش سخت باشه ! چون اگه عکس های نزدیکشو نگاه کنید میبینید که بسیار بسیار سطح صافی داره و Sens رو خیلی بالا میبره اینطوری که نشون میده. توی سایتشم Glide: Smooth (really, really smooth
اینو نوشته. دیگه ته Smooth ه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر