The Amazing Spider-Man 2 | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان

ناشر:Activision
سازنده:Beenox Studios
پلتفرم:PC, Xbox 360, Playstation 3, 3DS, Wii U, Playstation 4, Xbox One

نسخه دوم این بازی در نمایشگاه Comic Con معرفی شد و استودیو Beenox نسخه جدیدی از این بازی رو تایید کرد.این بازی مانند نسخه قبلی بر اساس فیلم همین عنوان ساخته خواهد شد.
شماره اول این عنوان توانست متا بین 66 تا 71 را کسب کند و در مقایسه با شماره های قبلی پیشرفت چشم گیری داشت.

Teaser
هنوز اطلاعات زیادی منتشر نشده است ولی با امدن اطلاعات بیشتر این پست اپدیت می شود.

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
همیشه دوست داشتم از سری اسپایدرمن یه عنوان ناب AAA ببینم !! مثل سری ارکام بتمن
ولی متاسفانه این اسپایدرمن رو دست کم میگیرن !
داستان پتانسیل تبدیل شدن به یه عنوان قوی رو داره !!

ایشالله این نسخه بهتر از قبلی ها باشه !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
Trailer
=-=-=
SD
Code:
http://nl.files2.multiplayer.it/storage/files/2014/01/23/24921-the-amazing-spider-man-2-trailer-di-presentazione.lo.mp4

HD
Code:
http://nl.files2.multiplayer.it/storage/files/2014/01/23/24921-the-amazing-spider-man-2-trailer-di-presentazione.hi.mp4

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
بالاخره لیک شد ! :D اگر مشکلی پیش نیاد امشب بازی دستمه !
نسخه قبلی که خیلی خوب بود ! ببینیم اینبار Beenox چیکار کرده اما حدس میشه زد که فرق زیادی با شماره قبلی نداشته باشه ...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
نیم ساعتی بازیش کردم و همونطور که انتظار میرفت تغییر زیادی با نسخه قبلی نکرده اما هنوز سرگرم کنندست ! تکسچر ها های ساختمون ها زیادی جالب نیست ولی شخصیت ها خیلی خوب طراحی شدن.سیستم مبازرزات تغییر نکرده ولی چند تا حرکت جدید به بازی اضافه شده ! لباس شخصیت ها خوب نیست و مثل عروسک پلاستیکیـــه ! :D در کل منی که با عنوان قبلی حال کردم با این نسخه هم حال کردم !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
تموم شد ! :D بازی خوبی بود اما وسطاش به شدت تکراری می شد ! مخصوصا ماموریت های فرعی که نسب به شماره قبلی اصلا خوب نبودن ! لودینگ ها هم تعدادشون زیاد بود و هم مقدار زمانشون ! :| از پایانش هم معلوم که ادامه داره ! :-"
در کل برای سرگرمی و وقت پر کردن بد نیست !
7.7/10

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم یه نیم ساعتی بازی کردم . تا اینجا بدک نبود و تقریبا مثل نسخه قبلی بود . ولی چرا کلا اول بازی تیکه های فیلم اول رو نشون میده اونجاییکه عمو بن کشته میشه ؟
اینا همش تو فیلم اول بود چه ارتباطی با فیلم دوم داره ؟
نکنه کلا داستان بازی بازم حول فیلم اول میچرخه ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب بازی رو تموم کردم (البته دو روز پیش خریده بودمش ) .

به نظرم این قسمت موفق تر بود . اولا داستانش از آغاز بهتر از نسخه ی قبلی بود و مثل بازی های قدیمی اقتباسی از فیلم (که بنده با 1 و 2 اش خاطره دارم ) . به خوبی تونسته بودن بین داستان فیلم و بازی تعادل ایجاد کنن . گرافیک بازی تغییر زیادی نکرده بود نسبت به نسخه ی قبل ولی باز قابل قبول بود . ماموریت های فرعی خیلی تکراری میشدن و یک جور بودن . در عوض باس فایت ها بهتر و هیجان انگیز تر شده بودن البته باز راحت بودن (جز کینگ پین ) ولی مثل قبلیه نبودن که هیجان کمی داشته باشن و ابهت ویلین هارو آورده باشن پایین . گیم پلی بهتر شده بود چرا که سعی می کرد خودش باشه و به زور نخواسته بود ادای بتمن آرکام رو دربیاره . ایده ی آپگرید لباس ها و تعدد اون ها هم تا حدی خوب در اومده بود .

در کل شاید بازی شاخی نباشه ولی باز لذت بخش و خوش دست است و تو این زمان نسبتا آروم بازی کردنش خالی از لطف نیست

امتیاز 8 از 10

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
تقریبا اوایل بازی یه جا هست که باید یه ماشین ون رو تعقیب کنیم که ماشین میره تو یه پارکینگ . بعد ما هم میریم دنبالش و یه جا شبیه تونل مترو هست که واگن های قطار هم داره و باید یه لباسی که تو یه محفظه هست رو بهش دسترسی پیدا کنیم .
منتها این قسمت مخفی کاریه و نباید محافظ ها خبر دار بشن .
من هر کاری میکنم بازم محافظا متوجه میشن و میره از اول مرحله . کسی میدونه اینجا رو باید چی کار کرد ؟

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
بازی رو تازه خریدم ؛ از نظر گرافیکی تقریباً افتضاح ...
انگار واسه نسل قبل ساخته شده ؛ از دور جزئیات شهر خوبه ولی از نزدیک خیلی ضعیفه ؛

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر