Test Drive Unlimited 2 | PC

test_drive_ul_2_icon.jpg

شماره دوم این بازی جذاب هم تو راهه این بازی در یک جزیره به اسم Ibiza میباشد و از نظر وسعت 2 برابر نقشه شماره 1 این بازی خواهد بود

ایندفعه به بازی ماشین های SUV ( شاسی بلند ) نیز اضافه شده اند . بازی دارای یک حالت Co Op جدید است . نفر اول در این حالت وظیفه ی رانندگی را بر عهده دارد و نفر دوم میتواند در بازی به عنوان نقشه خوان حضور داشته باشد . همچنین بازی دارای چرخه شبانه روزی نیز خواهد بود .

همچنین Eden Studios اعلام کرده است که قابلیت Damage را نیز در این بازی به خوبی نشان خواهد داد . این بازی برای پلتفرم های PC - PS3 - Xbox360 عرضه خواهد شد . هنوز زمان عرضه ی این بازی مشخص نشده است .

Look at Screenshots click here

آخرین ویرایش:

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
پس اعتباراتون کو؟!؟!؟!؟!؟:D
خودم دوتاشو دان کردم اما بقیشو حال نداشتم بدانلودم:D
نسخه بتای این بازی که خیلی وقته اومده..اما کرک میخواد که همه دنباله اونن الان
یعنی کرک میخواد تا بره توش!؟!؟!؟
مطمئنی Trial نیست...
اگه آره,پس الان میرم دنبالش تا بیابمش:D

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
پس اعتباراتون کو؟!؟!؟!؟!؟:D
خودم دوتاشو دان کردم اما بقیشو حال نداشتم بدانلودم:D

یعنی کرک میخواد تا بره توش!؟!؟!؟
مطمئنی Trial نیست...
اگه آره,پس الان میرم دنبالش تا بیابمش:D

بله من خودم قبلا چند تا لینک دانلود کردم اما نیاز به کرک داشت هر چی هم Search کردم چیزی پیدا نشد..

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
بله من خودم قبلا چند تا لینک دانلود کردم اما نیاز به کرک داشت هر چی هم Search کردم چیزی پیدا نشد..
بچه ها اینو دان کردن گفتن سالمه که اما تریل هست;)
--------------------
اینم توضیحات بازی
English
Gameplay

There will be a storyline in Test Drive Unlimited 2 to follow for the player. To progress through the game, the player has to earn experience points to level up through the 60 levels. These points can be earned via 4 categories:

* Competition (racing, completing challenges)
* Social (making friends in the game, race against other people, joining clubs)
* Discovery (discover all roads, take photographs of specific locations, find all car wrecks)
* Collection (buy cars, houses, furniture, clothing)

The game will be set on two islands: Ibiza, and Hawaii (the setting of the first game). Both islands have been modeled very accurately by using satellite data. Each island has both asphalt roads and off-road routes, translated to roughly two-third of all roads being asphalt roads, and the total amount of roads exceeds 3000 kilometers. The islands have new challenges and races, and also the roads on Hawaii have been modified to make the location interesting again for players who played the previous game. Hawaii has also been renewed graphicswise to stay up to date for the new game, and each island will feature the 24-hours cycle and dynamic weather.

The player can travel between the two islands by driving to the airport on one island, where a cutscene shows the character taking off as a passenger on a plane, flying to the other island. This air-commuting ability needs to be unlocked by reaching level 10 out of 60 in the game.

Vehicles

New vehicle classes are included, such as SUVs for off-roading. Not all vehicles are obtainable however; clubs can get exclusive club cars when reaching high ranks. These exclusive vehicles, such as the McLaren MP4-12C, Gumpert Apollo, Aston Martin One-77 and James Bond's very own Aston Martin DBS can be driven by any member of the car club, and not by players from other clubs. The original game sported motorcycles that were quite hard to control, let alone race. They will not be present in the game at first, but may be added in later on..

Vehicles feature cosmetic damage which does not affect the behaviour and technical aspects of the vehicles. There is no option to manually repair the vehicle; the car may get fixed by resetting to the road or visiting a house. Rainfall does affect the handling of the vehicles though, and also influences the appearance of a vehicle as rain washes off dirt. Eden has also spent years working on a new physics engine to ensure each vehicle has its own driving behaviour. New details and functions have been added, such as different headlight modes, turning signals and working convertible roofs. There is also a vinyl-editor which is said to be similar to that of Forza Motorsport.

When pre-order information was revealed, it became known that pre-orders in the United States would get additional bonuses. Among these bonuses are bonus cars, such as special Carbon-edition Aston Martins, an Audi Q7 concept car and a Nissan 370Z based on a European racing version of this car.

During E3 2010, Atari released the first part of the list of cars that are available in the game. The list includes various models of Aston Martin, Audi, Dodge, Lotus, Mercedes, and more. All of these vehicles will be purchasable in the final game.

Multiplayer

Test Drive Unlimited 2 has a similar online mode to the previous game. During free roaming, up to 8 players can join in a session at the same time. Improvements to the online aspects have led to the fix of people quickly disappearing just after entering a session. In shops and clubs, up to 32 players can walk around at the same time. The ability to walk is also present in the new racing lobby. When waiting for every player to be ready to race, cars of the other players can be examined. Plus, players can be in the seat of another player's car to show them shortcuts.

With the launch of the new Test Drive Unlimited 2 website, the FAQ section confirmed that like in the previous game, the game will not require a subscription fee to play online.
Persian(حال و خوصله ترجمه نداشتم ایراد نگیرید یه وقتا:D)

داستان

وجود خواهد داشت داستان در تست درایو نامحدود 2 به دنبال برای بازیکن. برای پیشرفت از طریق این بازی ، بازیکن به کسب امتیاز تجربه به سطح بالا را از طریق سطوح 60. این نکات می توانید از طریق 4 موضوع به دست آورده :

* مسابقه (مسابقه ، تکمیل چالش)
* اجتماعی (دوستان در ساخت این بازی ، مسابقه با افراد دیگر ، پیوستن به باشگاه)
* کشف (کشف تمام جاده ها ، گرفتن عکس از مکان های خاص ، پیدا کردن تمام wrecks خودرو)
* مجموعه (خرید ماشین ، خانه ، مبلمان ، پوشاک)

محل

بازی خواهد بود در دو جزیره مجموعه : ایبیزا ، و هاوایی (تنظیم از بازی اول). هر دو جزیره شده اند بسیار دقیق با استفاده از داده های ماهواره ای الگو گرفته است. برای هر جزیره دارای هر دو جاده آسفالت جاده و راه ، ترجمه شده به حدود دو سوم از همه جاده ها آسفالت بودن جاده ها ، و کل مقدار از جاده ها بیش از 3000 کیلومتر. جزایر را با چالشهای جدید و نژادها ، و نیز جاده ها در هاوایی اصلاح شده اند را به مکان های جالب دیگر که برای بازیکنان بازی بازی قبلی. هاوایی نیز تجدید graphicswise به ماندن بگیرید به روز برای بازی های جدید و برای هر جزیره چرخه 24 - ساعت و آب و هوا پویا ویژگی.

بازیکن می تواند در میان دو جزیره های رانندگی به فرودگاه در یک جزیره ، که در آن نشان می دهد cutscene شخصیت مصرف کردن به عنوان یک مسافر در هواپیما ، پرواز را به جزیره دیگر سفر می کند. این توانایی هوا رفت و آمد نیاز به قفل های رسیدن به سطح 10 از 60 را در بازی.

وسایل نقلیه

کلاس جدید خودرو هستند ، از جمله شامل SUVs برای خارج از roading. همه وسایل نقلیه هستند قابل حصول با این حال ؛ باشگاه می توانید اتومبیل باشگاه منحصر به فرد در هنگام رسیدن به رتبه بالا دریافت کنید. این وسایل نقلیه ، منحصر به فرد مانند مک لارن MP4 - 12C ، Gumpert آپولو ، استون مارتین یک - 77 و بسیار خود جیمز باند استون مارتین DBS می تواند توسط هر عضو باشگاه اتومبیل و نه با بازیکن از باشگاه های دیگر هدایت می شود. بازی اصلی sported موتور سیکلت بودند که بسیار سخت است برای کنترل ، اجازه نژاد به تنهایی. آنها نمی خواهند حضور در این بازی در ابتدا ، اما ممکن است اضافه شده در بعد..

وسایل نقلیه قابلیت تخریب لوازم آرایشی و بهداشتی است که نشانی از رفتار و جنبه های فنی وسایل نقلیه تاثیر نمی گذارد. هیچ گزینه ای به صورت دستی تعمیر وسیله نقلیه وجود دارد ؛ اتومبیل ممکن است توسط بازنشانی به جاده و یا بازدید از خانه های ثابت. بارش کند بر دست زدن به وسایل نقلیه هر چند ، و نیز تحت تاثیر ظاهر خودرو به عنوان washes باران کردن خاک. عدن نیز سال ها وقت صرف کار بر روی یک موتور فیزیک جدید برای اطمینان از هر وسیله نقلیه است رفتار رانندگی خودش را دارد. جزئیات تازه ها و توابع اضافه شده است از جمله حالت های مختلف چراغ جلو ، و کار تبدیل سیگنال های سقف قابل تبدیل. نیز وجود دارد وینیل سردبیر است که گفته می شود که شبیه به آنچه در فورزا سی سیتی.

هنگامی که قبل از سفارش اطلاعات آشکار شد ، آن است که قبل از دستور در ایالات متحده پاداش اضافی دریافت شناخته شد. در میان این جوایز هستند اتومبیل های پاداش ، مانند ویژه کربن نسخه استون مارتینز ، آئودی Q7 مفهوم خودرو و نیسان 370Z بر اساس نسخه مسابقه ای اروپایی از این ماشین.

در E3 2010 ، آتاری منتشر شد بخش اول این لیست خودرو هایی که در دسترس هستند را در بازی. این فهرست شامل مدل های مختلف از استون مارتین ، آئودی ، دوج ، لوتوس ، مرسدس ، و بیشتر. همه از این وسایل نقلیه خواهد شد purchasable در بازی نهایی.

چند نفره

تست درایو نامحدود 2 تا حالت آنلاین شبیه به بازی قبلی. در طول رومینگ رایگان ، تا 8 بازیکن می تواند در یک جلسه در همان زمان پیوستن. بهبود جنبه های آنلاین را داشته باشند به تعمیر از مردم به سرعت ناپدید فقط پس از ورود به جلسه منجر شده است. در مغازه ها و باشگاه ها ، تا 32 بازیکن می تواند قدم زدن در اطراف در همان زمان. توانایی راه رفتن است نیز حضور در مسابقه جدید لابی. هنگامی که انتظار برای هر بازیکن تا آماده مسابقه ، اتومبیل از دیگر بازیکنان در نظر گرفته شده. به علاوه ، بازیکنان می توانند در صندلی ماشین از یک بازیکن دیگر را به آنها نشان بده کلید های میانبر.

با راه اندازی جدید تست درایو نامحدود 2 وب سایت ، بخش پرسش و پاسخ تایید کرد که می خواهم در بازی قبلی ، بازی خواهد کرد هزینه ی آبونمان برای این بازی آنلاین ، نیاز ندارد.
Developer(s) Eden Games
Publisher(s) Atari
Platform(s) PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows
Release date(s)

* NA 8 February 2011

* EU 11 February 2011

Genre(s) Driving
Mode(s) Single-player, multiplayer, COOP
Media Blu-ray Disc, DVD-DL
System requirements

Minimum Requirements:

* Operating System:Windows XP SP2, Vista SP2, Windows 7
* Processor:Intel Core 2 Duo 2.2GHz or AMD Athlon X2 4400+
* RAM: 2GB
* Video: Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
* Sound: DirectX 9.0c-compatible
* Hard Disk: 9GB
* Peripherals: 10-button controller such as Xbox 360 or Logitech Dual-Action
* Other: Internet Broadband Connection, Microsoft .NET 3.5 required

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
وجود ماشین Ferrari Californiaدر بازی با قدرت 450 اسب بخار برای طرفداران فراری که کمتر در نسخه های pc شاهد نمایش ان بودیم نوید یک بازی بی نظیر را میدهد
tdu2_screenshot_10272010_01.jpg

tdu2_screenshot_10272010_06.jpg
tdu2_screenshot_10272010_05.jpg

همچنین وجود Pagani Zonda ایتالیای شما می توانید نهایت سرعت را در این بازی تجربه کنید
tdu2_screenshot_11122010_05.jpg
tdu2_screenshot_11122010_04.jpg
tdu2_screenshot_11122010_03.jpg

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
بلاخره این ماشین فراری هم از انحصار دراومد و تو ی بازی دیگه هم میشه سوار شدش و تا گاز می خوره گاز داد>:d<. کلا نمیشه این بازی رو با GRAND TURISMO مقایسه کرد چون GTR حرفی باسه گفتن نداره:d
گرافیک بازی که از نسخه قبلیش خیلی سرتره.
خیلی جالب بود ی تریلر البته گیم پلی از کنسول ایکس باکسش رو دیدم ی ماشین AUDI بود که کنار ساحل داشت پارک می کرد
فریم فکر می کنید چند بود ؟ بله بله 17 تا بود:))=))=))

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من نمیدونم واقعا این بازی چرا طرفدار زیادی نداره با اینکه قرار بازی به زودی عرضه بشه
من که روش حساب ویژه ای باز کردم
اینم اخرین عکس ها از بازی

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
از اون دسته بازی های هست که فقط به درد 2 یا 3 شب بازی کردن میخوره و بس
نمیشه باهاش زندگی کرد :d
اتفاقا برعکس ، شماره اولش از اون دسته بازی هایی بود که آدم کاملا باهاش خو میگرفت و اصلا تکراری و خسته کننده نمیشد ، دلیلش هم خلاقیت فوق العاده ای هست که سازنده ها توی ساختش بکار بردند!

• Like
Reactions: VahiD_ST

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اتفاقا برعکس ، شماره اولش از اون دسته بازی هایی بود که آدم کاملا باهاش خو میگرفت و اصلا تکراری و خسته کننده نمیشد ، دلیلش هم خلاقیت فوق العاده ای هست که سازنده ها توی ساختش بکار بردند!

تائید به اندازه ماموت ضربدر گودزیلا :d
نسخه اول بازی که شاهکار بود ، زمانی که با ProStreet حسابی سر خورده شده بودم پناه آوردم بهش و آی حال داد که نگو.

آخ بچه ها بعده امتحانات خستگی رو با این بازیها که داره میاد آی از تن بریزیم بیرون. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر