Tekken Tag Tournament 2 | PS3

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اون ترک های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 اینا الان اومدن. معمولا بین 2 تا 4 دلارن هر کدوم به اضافه اندنیگ های قدیمی. من شاید موزیک های 3 و 5 رو بخرم چون واقعا عاشقشون بودم.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
تنها قسمت بد بازی Ending Movie های فوق العاده بی کیفیت و ضعیفشه!! نه گرافیک خوبی دارن نه کلا ارزش دیدن دارن یه سریشم که خنده دار خواستن درست کنن اصلا خنده نداره! بی مزه بگیم بهتره! 100 رحمت به اندینگای قبلیا!
خیلیم کوتاهن
البته اینم بگم یه سریشون خوبن تک و توک اونم مثل Raven و Bryan و اینا
حتی سعی نکردن با گرافیک خوب درست کنن! نمیدونم عالتش چی بوده ولی تنها نکته ی منفی بازی به نظرم همینه که رفت رو اعصابم

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
تنها قسمت بد بازی Ending Movie های فوق العاده بی کیفیت و ضعیفشه!! نه گرافیک خوبی دارن نه کلا ارزش دیدن دارن یه سریشم که خنده دار خواستن درست کنن اصلا خنده نداره! بی مزه بگیم بهتره! 100 رحمت به اندینگای قبلیا!
خیلیم کوتاهن
البته اینم بگم یه سریشون خوبن تک و توک اونم مثل Raven و Bryan و اینا
حتی سعی نکردن با گرافیک خوب درست کنن! نمیدونم عالتش چی بوده ولی تنها نکته ی منفی بازی به نظرم همینه که رفت رو اعصابم

چون این نسخه عملا نباید ایندینگ داشته باشه اون ها سری اصلی بودن که لازم به یه ایندینگ با کیفیت و داستان درست بودن ولی بازم از فرهنگ ژاپن بیشتر از این ها نمی شه انتظار داشت .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
چون این نسخه عملا نباید ایندینگ داشته باشه اون ها سری اصلی بودن که لازم به یه ایندینگ با کیفیت و داستان درست بودن ولی بازم از فرهنگ ژاپن بیشتر از این ها نمی شه انتظار داشت .

خب حالا که گذاشتن نباید خوب باشه؟:D خداییش خوب بود؟ بازی که فوق العادست امیدوارم Tekken 7 جبران کنه نسل بعد

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اینجا اگه کسی Tekken باز حرفه ای هست بیاد تا بازی کنیم ؟ من سطح بازیم خیلی بالاست و دوست دارم فقط با بازیکنانه حرفه ای بازی کنم . اگه کسی بود بگه
12681101678989087044.png

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من که پایه ام انلاین بزنیم ... یه مدت هم کلی انلاین زدم تا بازی رو پلات کنم ... ولی الان از ترس بن شدن جرات نمیکنم وصل شم psn ... هم کنسول رو سالم میخوام هم اکانتم رو ... منتظرم تگ تورنومنت گیرم بیاد تا کنسول رو ارویج خور کنم خیالم راحت شه بره ...

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
حالا که این تاپیک اومده بالا:D یکی یه لطف کنه سیو بازی که همه چی باز شده رو {شخصیتها،اندینگ مووی،...}رو آپلود کنه.پیشاپیش ممنون.

amin001

کاربر سایت
Jul 5, 2011
91
سلام
بچه های عزیز من خیلی حزف های میزنم تیکن
ولی برای آنلاین بازی کردنش کد میخواد
ورژن بازیم bljs هست
کمک کنید درستش کنیم تا حال حسابی ببریم توی آنلاینش
فک کنم آلاین پس بزنم حل شه
چون آپدیتشو زدم فقط کد میخواد که ندارم

Last edited by a moderator: