Multi Platform Tekken 8

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,523
کاربران یک ویش لیست درست کردن برای کارکترهای مهمان، تیفا با اختلاف در صدر خواسته ها قرار گرفته

خیلی وقته پلیرا درخواست دارن که تیفا و کیریو (شخصیت اصلی سری یاکوزا) به تکن اضافه بشن ولی خب هارادا واسش مهم نیست :D

• Like
Reactions: Dante _Sparda

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
با xv.n و نت ایرانسل
دوست عزیز من اکانت پرمیوم این سرویس رو خریدم . سرورهای مختلفی امتحان کردم . فقط فرقش با قبلش اینه که ارور اول بازی رو دیگه نمی‌ده و گزینه های آنلاین روشن هستن . اما تو مچ میکینگ همچنان ناموفقه .
میشه بگی از چه سرور و پروتکلی استفاده میکنید ؟

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
559
نام
Dani
دوست عزیز من اکانت پرمیوم این سرویس رو خریدم . سرورهای مختلفی امتحان کردم . فقط فرقش با قبلش اینه که ارور اول بازی رو دیگه نمی‌ده و گزینه های آنلاین روشن هستن . اما تو مچ میکینگ همچنان ناموفقه .
میشه بگی از چه سرور و پروتکلی استفاده میکنید ؟
بهترین راه برای انلاین دادن گیم سرویس گیراپ هستش من خودم امروز چند دست رنکد زدم با گیراپ هیچ مشکلیم نبود تا رنک اولیه فایترم رفتم توی گپ الکترو خودم بشخصه پیام دادم و خیلی ها هم همینطور پیام دادن بابت تیکن هشت ایشالله جوری بشه که با دی ان اس بشه همه بازی کنن

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
559
نام
Dani
ظاهرا الان یه پیامی دیدم که دی ان اس الکترو اوکی شده رو تیکن هشت یه تست بزنین ببینین اوکی شده یا خیر!

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
559
نام
Dani
چقدر سوت و کوره اینجا

10 سالی بود هیچ فایتینگی اینقدر به من حال نداده بود
بی نظیره همه چیز بازی
از دستش ندین
واقعا بازی بی نظیره بخش کاستومایزش یکی از بهترین قسمتاس برای من هر وقدر از این بخش بگم بازم کمه از بس دست پلیر باز میذاره برای کاستومایز کردن کارکتر مورد علاقت برعکس مورتال جدید که کلا به چند چیز خاص کلا تقسیم میشه.واقعا هر دست که امروز زدم ادرنالین خالص بود تازه حقیقتش احساس کردم برام تیکن اسونتر از مورتاله(بدون فعال کردن حالت اسون کنندش)کمبو های کارکترا خیلی زیاده ولی راحت دستتون میاد اگر چند دست بازی کنین و حتی بخش اموزشی خوبش هم در نظر بگیریم که من تستش نکردم نیازی ندیدم ولی از بازی هر چیزی بگم بازم کمه براش واقعا فوقالعادس کاش فقط سریعتر وضعیت سرورا بهتر بشه دیگه نورالانور بشه.
مورتال خیلی دوستش دارم ولی این تیکن واقعا ده هیچ میزنتش با این چیزایی که دیدم.
پ ن:به یاد قدیما مدیما یه مشت قدرتی پائولم زدم😂 ولی چرا مثل قدیما دمیج نمیده نمیدونم چرا

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
همین الان استوریشو تموم کردم .
از حق نگذریم خوب کار کردن هم انیمیشنهایی پرجزئیاتی داره و همچنان حالت آرکیدشو حفظ کرده و ارتقاءش داده پر سرعت تر باید عمل کرد .در کل احساس امنیت رفته رفته در استوری کمرنگ میشه و مراحل آخر برای دمیج نخوردن تمرکز بالایی میخواد. میتونم اعتراف کنم شصتم درد گرفته از دست مرحله آخر واقعا چالش برانگیز بود پدرسگ ( ببینید هیچ اسپویلی صورت نگرفته ) .
آنلاینش فعلا تو دیواره که ولش کن این وسطا تست میزنم دوباره اما مشخصه خیلی آیتم داره و Rewarding داره برخورد می‌کنه با پلیرها.
قبلش میریم سراغ کارکتر اپیزودها . به یاد دوران PS2 و اون سینماتیکهای خفن Tekken 5 .
خدایا زنده باشیم Tekken 9 هم ببینیم :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
آخ آخ آخ كه چه كيف ميده اين تيكن اولين بازيه فايتينگمه و بعد از ٨ ساعت دستم اومد قشنگ ميدونم دارم چيكار ميكنم اركيد كوئستش كه خيلى خوب اموزشت ميده و دستت مياد زدن كومبو و فايت كلا زود دستت مياد سخت نيست عين بقيه فايتينگ ها خيلى هم لذت بخشه واقعا عاليه تمام بخشاش قسمت گوست بتلش هم عاليه اصلا جورى نبودم كه بزنن شتكم كنن اونطور كه قبل از لانچ انتظارشو داشتم اصلا ..
پيشنهاد ميكنم حتما تهيه كنيد بازيو راحت استريت فايتر و مورتال كامبت ١ رو قورت ميده بنظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر