Multi Platform Tekken 8

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اگه کسی داستان بازی رو کامل توی نیم ساعت میخواد بفهمه این ویدئو رو ببینه
چون داستان کاملا ادامه نسخه های قبله :

مرسی عالی بود. یه ویدیو هم برای سری کمبات و استریت فایتر بذار
من خودم فقط بخش داستانی 7 رو بازی کرده بودم اصلا هیچی نفهمیدم
الان با دیدن ویدیو دوس دارم یه بار دیگه بازیش کنم

• Like
Reactions: amonre

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
من دیسک بازی دیشب رسید دستم چند ساعتی بازی کردم واقعا حال میده .نکته بدش اینه که به سرورهای بازی وصل نمیشه و تحریم هست کلا باندای نامکو از اون ناشرای گوهیه که قبلا هم با بازیهاش مشکل داشتم تو انلاین حداقل با همراه اول و زدن دی ان اس که وصل نشد .ولی خب انقدر بازی کانتنت تک نفره داره که کارو در میاره یه بخش داستانی حماسی به نام dark awakens داره به سبک تکن های قدیم زمان پی اس ۱ و ۲ هر کاراکتر اندینگ داره و اخرشم یه کات سین سی جی با حال پخش میکنه نه مثل استریت فایتر و کمبت نقاشی نشون بده بخش ارکید کوئست هم هست که کلی محتوا داره.پلاتنیوم خیلی ساده ای هم داره که به خاطر تروفی انلاین فعلا نمیتونم بگیرمش.یه اهنگ خفن هم تو منو بازی تو داشبرد ps5 داره که هایپو میبره بالا :D

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
من دیسک بازی دیشب رسید دستم چند ساعتی بازی کردم واقعا حال میده .نکته بدش اینه که به سرورهای بازی وصل نمیشه و تحریم هست کلا باندای نامکو از اون ناشرای گوهیه که قبلا هم با بازیهاش مشکل داشتم تو انلاین حداقل با همراه اول و زدن دی ان اس که وصل نشد .ولی خب انقدر بازی کانتنت تک نفره داره که کارو در میاره یه بخش داستانی حماسی به نام dark awakens داره به سبک تکن های قدیم زمان پی اس ۱ و ۲ هر کاراکتر اندینگ داره و اخرشم یه کات سین سی جی با حال پخش میکنه نه مثل استریت فایتر و کمبت نقاشی نشون بده بخش ارکید کوئست هم هست که کلی محتوا داره.پلاتنیوم خیلی ساده ای هم داره که به خاطر تروفی انلاین فعلا نمیتونم بگیرمش.یه اهنگ خفن هم تو منو بازی تو داشبرد ps5 داره که هایپو میبره بالا :D
بخش داستانیش و ارکیدش که اتصال به اینترنت نمیخواد؟

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
ای وای🙁یعنی موفق نشدین با دی ان اس وارد بشین..تحریمه کلا بازی پس در اینصورت حیف صد خیف واقعا بخش انلاین نیستش با این قیمتا اونقدرا نمی ارزه ادم فقط برای بخش افلاینش بخماد پول بذار توی تخفیفات بعدنم میشه خریدش پس با این اوصاف.

• Like
Reactions: ashe

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم بازیو تهیه کردم و اینکه بازی فعلا با دی ان اس نمیره داخل بازی با گیراپ ولی تونستم دوتا مچ انلاین راحت پلی بدم ولی پینگ رو 200 اینا بود ولی روون بود گیم.گیمم همه چیزش اوکیه فعلا بخش داستانیو نرفتم ولی بزودی شروعش میکنم
پ ن:کارکتر ویکتور واقعا عالیه

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم بازیو تهیه کردم و اینکه بازی فعلا با دی ان اس نمیره داخل بازی با گیراپ ولی تونستم دوتا مچ انلاین راحت پلی بدم ولی پینگ رو 200 اینا بود ولی روون بود گیم.گیمم همه چیزش اوکیه فعلا بخش داستانیو نرفتم ولی بزودی شروعش میکنم
پ ن:کارکتر ویکتور واقعا عالیه
گیر اپ رو ps5 جواب میده؟

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
گیم پلی بازی عجب چیز خفنیه :D خیلی وقت بود تیکن همچین حس و حال عجیب و غریبی برام نداشت.
آنلاین با شیر V..n راحت جواب میده و لگ و تاخیری نداره. به حدی فانه آنلاینش که فرصت نشده بخشای دیگه رو تست کنم.
بریم که یه چندسالی با این کار داریم. امیدوارم حسابی ساپورتش کنن.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
گیم پلی بازی عجب چیز خفنیه :D خیلی وقت بود تیکن همچین حس و حال عجیب و غریبی برام نداشت.
آنلاین با شیر V..n راحت جواب میده و لگ و تاخیری نداره. به حدی فانه آنلاینش که فرصت نشده بخشای دیگه رو تست کنم.
بریم که یه چندسالی با این کار داریم. امیدوارم حسابی ساپورتش کنن.
شما از چه v p n استفاده میکنین برای گیم میشه لطف کنین اسمشو بفرمایید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر