Multi Platform Tekken 8

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
در نهایت هم یکم از بهترین ویژگی بازی باهم ببینیم و صفا کنیم. نگاه جین عالیه. میگه ای بابا خواهرم این چه وضعشه :D

View attachment 322231

خلاصه که به نظرم تکن ۸ هم میتونه مثل همیشه بخش آفلاین پر و پیمون و سرگرم کننده‌ای داشته باشه.
جین قشنگ معلومه داشته چرت میزده :))

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
دوستان شما جدا راضی بودید از دمو ؟ :D یک مقداری بازی Outdated نمیزنه نسبت به رقبا؟:D من این سبک رو خیلی دنبال نمیکنم ولی بخوام نظرمو بگم گرافیک بازی راضی کننده نیست و از اونور این بخش Arcade چرا اینقد بی سلیقه طراحی شده؟دیالوگا تو این بخش که اصلا فاجعه هست. من اینپوت لگ هم رو نسخه Ps5 حس میکنم نمیدونم حالا شاید چون از Tekken دور بودم برام اینجوریه یا واقعا این مشکل هست.
ادیت: این لباس دیفالت Raven رو چرا اینجوری طراحی کردند. بنده خدا شده عین رقصنده های دیسکوهای G.

• Like
Reactions: graywolf

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
دوستان شما جدا راضی بودید از دمو ؟ :D یک مقداری بازی Outdated نمیزنه نسبت به رقبا؟:D من این سبک رو خیلی دنبال نمیکنم ولی بخوام نظرمو بگم گرافیک بازی راضی کننده نیست و از اونور این بخش Arcade چرا اینقد بی سلیقه طراحی شده؟دیالوگا تو این بخش که اصلا فاجعه هست. من اینپوت لگ هم رو نسخه Ps5 حس میکنم نمیدونم حالا شاید چون از Tekken دور بودم برام اینجوریه یا واقعا این مشکل هست.
ادیت: این لباس دیفالت Raven رو چرا اینجوری طراحی کردند. بنده خدا شده عین رقصنده های دیسکوهای G.
گرافیکش چرا ٬ با این سخت افزار موجود خیلی چیز بهتری میتونستن دربیارن ٬ در حد همون تیزر اول
ولی گیم پلی و به شدت راضی ام

• Like
Reactions: FERYGAMER

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

گرافیک که اصلا خوب نیست. یعنی مشخصه اصلا فشار نیاوردن به خودشون. فقط یه سری حرکت زدن که بازی رو خوشگل بسازن که ضعفشون به چشم نیاد اما خب قطعا شدنی نیست. احتمالا با خودشون گفتن کی وسط فایتینگ به گرافیک اهمیت میده پس ولش کن :D

بخش آرکید رو موافقم. خودمم گفتم که واقعا نیازی به همچین چیزی نبود. وقتی ایده‌ی خاصی نداشتن نیاز نبود همچین چیز زور چپون و بی‌کیفیتی تحویل بدن. همون سیستم آرکید نسخه‌های قبل رو ادامه میدادن خیلی بهتر بود. یعنی یه طوریه که حس میکنی اصن تو برنامه نبوده ولی SF6 رو دیدن و گفتن یه چیزی بسازیم مثل اونا ولی خب خروجیش شده اینی که میبینیم :D

در مورد اسکین ریون، خیالت راحت، یه اسکین خوب واسش گذاشتن که تو نسخه نهایی در دسترسه :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
من اخرین تکنی که به صورت حرفه‌ای بازی کردم تکن ۳ رو مرحوم ps1 بود. :D اون یه بخشی داشت مث شورش در شهر میرفتی جلو تو خیابون آدم میکشتی :D الان اون واسه این نسخه هم تایید شده؟ :D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
گرافیک بازی واقعاً خنده داره. این گرافیک برای سال ۲۰۲۱ شاید قابل قبول بود ولی برای ۲۰۲۴ اصلا مناسب نیست.
کیفیت محیط و شخصیت ها خیلی معمولی کار شده و بنظرم با یکم زور میتونن همین رو برای PS4 هم منتشر کنن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من اخرین تکنی که به صورت حرفه‌ای بازی کردم تکن ۳ رو مرحوم ps1 بود. :D اون یه بخشی داشت مث شورش در شهر میرفتی جلو تو خیابون آدم میکشتی :D الان اون واسه این نسخه هم تایید شده؟ :D

خیر متاسفانه. بچه‌ها هنو نتونستن در اون حد تنگش کنن و اون مُد رو برگردونن :D

• Sad
Reactions: Madridista

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
یه زمانی Tekken بهترین گرافیک بازیهای فایتینگ رو داشت. کاش دولت ژاپن مورتال کامبت رو تو ژاپن آزاد میکرد اینا ببینن با همون انجین چی میشه ساخت.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من که از دمو خیلی راضی بودم! گرافیک خفن نیست ولی اصلا و ابدا بدم نیست :D
واقعا لذت و جذابیت تیکن بین فایتینگ‌ها یه چیز دیگست و نمیدونم چجوری توصیفش کنم، حال میده وقتی بازی میکنی :D موسیقی و طراحی منو و گیم پلی و ساند افکت‌ها بنظرم تو بالاترین کیفیت ممکن هستن، دقیق هم یادم نیست تو نسخه قبل هم بود یا نه ولی یه حالت ایکس‌ری طور هم آخر فایت داریم که با انیمیشن‌های جالبی هم ترکیب شده و ظاهر فایتر رو هم عوض میکنه :D من که واقعا لذت بردم و بین فایتینگ‌های امسال که زیاد رغبتی نداشتم براشون(کلا زیاد استریت فایتری از همون طفولیت نبودم و مورتال کامبت هم با اینکه عاشقش بودم ولی کلا ظاهر بازی و خصوصیاتش برام جذابیت ۱۱ رو نداشت!)، تیکن ۸ رو قطعا تلاش میکنم از روز اول بازی کنم :D

پ.ن: بانو نینا واقعا مثل همیشه درخشانه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
این نسخه نه eddie رو داره و نه christe؟
چرا هرچی بانوی خوبه ازش حذف کردن :| :D
تکن 7 با 38 کرکتر ریلیز شد و با 4 تا Season Passتعداد کارکترها شد 52، ایشون هم به همین شکل خواهد بود و برخی بانوان مکرمه! در آینده قطعا معرفی می شن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر