Multi Platform Tekken 7

اولین اطلاعات عنوان Tekken 7 لیک شد

logo_main.png

Information

• Tekken 7 در اوایل سال 2017 بر روی PS4, X1 و PC عرضه خواهد شد.
  • Tekken 7: Fated Retribution معرفی شد. نسخه آپدیت شده Tekken 7 که شخصیت های بیشتر و آپدیت های بیشتری به همراه خواهد داشت. این نسخه برای عرضه بر روی آرکید و کنسول ها در نظر گرفته شده است.
  • Akuma از Street Fighter به عنوان شخصیت مهمان در T7: FR حضور خواهد داشت.
  • بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در دست ساخت است.
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان Rage Drive به بازی اضافه شده که امکان کنسل کردن یک حرکت و ادامه دادن کمبوها با حرکات دیگر را می‌دهد. این قابلیت همانند دیگر قابلیت ها تنها در وضعیت Rage در دسترس بوده و انجام دادن آن، این حالت را از بین می‌برد.
  • مبارزات به صورت 1 به 1 دنبال خواهند شد و خبری از حالت 2 به 2 نیست.
  • داستان بازی پیرامون خاندان میشیما خواهد بود و به ریشه های داستانی و چگونگی شکل گیری ژن شیطانی باز خواهد گشت. به گفته کاتسوهیرو هارادا، بسیاری از اسرار این سری در این نسخه فاش خواهند شد.
  • شخصیت Kazumi در این نسخه حضور خواهد داشت و نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
  • 2 مکانیزم جدید به بازی اضافه شده است: Rage Art که زمانی که خط سلامتی به مقطعی بحرانی رسیده باشد، به بازیکن این اجازه را خواهد داد که علاوه بر افزایش قدرت ضربات، فنونی بسیار قدرتمند را پیاده سازی کند / Power Crush که به بازیکن اجازه خواهد داد که حرکات خود را علی رغم ضربه خوردن از حریف دنبال نماید، اگرچه ضربات دریافتی همچنان سلامتی را کاهش خواهند داد.
  • سیستم Bound که باعث پرت شدن حریف به هوا و دنبال کردن کمبو توسط بازیکن میشد، تا حد زیادی کمرنگ شده است و تعداد فنونی که این حرکات را انجام میدهند، زیاد نخواهند بود. علاوه بر این بازیکن قادر نخواهد بود که در میانه کمبو از این سیستم استفاده کند.
  • برای جبران کمرنگ شدن سیستم Bound، به بسیاری از حرکات، کمبوهای جدیدی اضافه شده تا به گسترش دادن کمبو کمک کند.
  • در صورت استفاده از Rage Art، وضعیت Rage از بین می‌رود.
  • برخلاف دو عنوان قبلی، بازیکن در حالت Rage، افزایش ضربات نخواهد داشت و فقط امکان دسترسی به Rage Art رو خواهد داشت.
  • Rage Art تمامی شخصیت ها لزوما همانند یکدیگر نمی‌باشد و برای برخی از شخصیت ها به صورت دیگری عمل میکند.
  • قابلیت جدیدی به نامِ Super Slow Motion به بازی اضافه شده است. زمانی که هر دو بازیکن خونِ کمی داشته باشند و به عبارتی توی حالت Rage باشند، زمانی که همزمان با هم حمله کنند، صحنه اسلو موشن شده و به نقل از هارادا، حسی هیجان انگیزِ سینماتیک به بازیکن ها منتقل میکند. که یا ضربه ها خطا میروند، یا Double K.O اتفاق میوفتند و یا K.O رخ میدهد.
  • به گفته هارادا شخصیت Katarina برای تازه واردان مناسب خواهد بود.
  • دوربین بازی نسبت به Tekken Tag Tournament 2 عقب تر گذاشته شده است.
  • تعداد شخصیت ها نسبت به TTT 2 کمتر خواهند بود.
  • افکت های گرد و خاک، آب و عرق کردن شخصیت ها در بازی وجود خواهد داشت.
  • مکانیزم دوربین بازی این اجازه را به بازیکنان خواهد داد که طرف مورد علاقه خود را برای شروع مسابقه انتخاب کنند. بسته به انتخاب بازیکنان، دوربین در طرفین مناسب قرار خواهد گرفت.

txcy_char_t7.png

5nsi_btn_josie_off.png
h2u_btn_chloe_off.png

k2fv_btn_gigas_off.png
b5th_btn_claudio_off.png

k2z5_btn_kazumi_off.png
czuj_btn_katarina_off.png

zzok_btn_kuma_off.png
ieb7_btn_panda_off.png

nfjy_btn_shaheen_off.png
n6ed_btn_lee_off.png

y2ow_btn_mraven_off.png
69kt_btn_miguel_off.png

536g_btn_eliza_off2.png

ghsk_btn_heihachi_off.png
9o6a_btn_gouki_off.png

tqnj_btn_kazuya_off.png
3qvd_btn_jin_off.png

w3qf_btn_hwoarang_off.png
7yto_btn_devil_off.png

kmaw_btn_dragunov_off.png
7a34_btn_feng_off.png

205h_btn_lars_off.png
80tj_btn_king_off.png

r29p_btn_asuka_off.png
1om7_btn_alisa_off.png

yfvt_btn_bryan_off.png
wmx4_btn_bob_off.png

r39t_btn_nina_off.png
rpk_btn_xiaoyu_off.png

cwid_btn_lili_off.png
gn96_btn_leo_off.png

s1s_btn_law_off.png
d1ib_btn_steve_off.png

0fef_btn_paul_off.png
jq8p_btn_yoshimitsu_off.png

x2qd_btn_jack_off.png

siy_t7.png

0gyf_btn_articsnowfall_on_%282%29.png
xtx4_btn_abandonedtemple_on_%282%29.png

7qf_btn_dragonsnest_on_%282%29.png
ksx_btn_devilspit_off_%282%29.png

owyz_btn_jungleoutpost_on_%282%29.png
rtq2_btn_forgottenrealm_on_%282%29.png

ykif_btn_mishimadojo_on_%282%29.png
txr4_btn_mishimabuilding_on_%282%29.png

w94o_btn_twilightconflict_on_%282%29.png
owjx_btn_souq_on_%282%29.png

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
نام
محمد مهدی
یه نفر معنی این اصلاحاتی که میگیدو بگه
پانیش و استپ منظورتون چیه الان ؟
بعد تو کلوپ ما که میگن marshal و forest از همه قوی ترن نمیدونم چرا کسی اسمی ازشون نمیبره اینجا ! ( نوب هم نیستن بکس کلوپ مون | البته از نظر من | چون کومبوهای درصد بالا بلدن با شخصیت های سختی مثل دراگونوف و خانواده ی میشیما ... البته الان دیگه کسی تکن بازی نمیکنه همه زدن تو کار کالاف )
به نظرم ادی و کریستینا هم خیلی قوین معلوم نیس هر لحظه از کجا میخوان ضربه بزنن و ضرباتشونم دمیج خیلی زیادی داره, من خودم تو شخصیتا از این 6 شخصیت میترسم جلوم بیفتن: ادی, کریستینا, lei, xiaoyu و فنگ
البته باب هم اوایل تو تکن 6 خیلی قوی بود ولی انگار یه سری اپدیت دادن ضعیفش کردن تو تکن تگ تورنمنتم قدرتش نسبت به 6 خیلی کم شده

اسون ترین شخصیتای تکن هم به نظرم پاول و برایان و اسوکا و کینگ هستن ( الان یکی میاد میگه چرا به کینگ میگی اسون ... باید بگم چون اولین شخصیتی که من در تکن باهاش تونستم حرفه ای شم همین کینگ بود, درسته حرکات خیلی زیادی داره | چند برابر بقیه | ولی زدنشون خیلی راحته مثلا شبیه هیهاچی میشیما نیس که یه کومبوی 3 ضرب میخوای یاد بگیری باید یه روز تمرینش کنی, به نظرم حتی اجرای سخت ترین حرکت کینگ که آخرش تومبستون میزنه هم اسونه )

فقط یه سوال داشتم اون حرکت کینگ که اولش چند تا مشت میزنه بعد یهو فن میزنه چطور باید فنشو بدل کرد بدون سر خم کردن ؟ کلا چطوری فن بدل میکردیم یادم رفته ؟ فقط اون مثلث بالا رو یادم مونده ( قدیم بلد بودم ولی 2 سال بازی نکردم و ... )

بعد به نظرتون بهترین ضد برای ادی و کریستینا و همین خود کینگ چه شخصیتایی هستن ؟ ( چون با یکی بازی میکنم همش اینارو جلوم میگیره )

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
نام
مازیار
اولین چیزی که به فکرش باشید کارکتر و استایل بازی و این چیزا نباشه .. اولین چیزی که نیاز دارید یه دسته خوبه با جهت های که خوب جواب بده ... برای سبک بازی من و به خصوص کارکتر lili یه دسته با جهات های خشک و بلند خیلی خوبه ...
یه دسته قرمز دارم که خیلی خوب و عالی هر فنی رو که میخوام اجرا میکنه ... ولس وقتی میرم سراغ این دسته های معمولی به کل کنترل کارکتر رو از دست میدم و هر چی میخوام بزنم یه چی دیگه میزنه میخوام back flip بزنم ..به جاش matterhorn asencion میزنه ... میخوام matterhorn بزنم ... به جاش freesia میزنه یا برعکس ... کلا کنترل lili با دسته خوبم سخته چه برسه با یه دسته داغون . کلا مهمترین چیزی که کیفیت کامل بازیتون رو بیرون بکشه دسته است

• Like
Reactions: Powerful King

Amirhoseyn_hz

کاربر سایت
بعد تو کلوپ ما که میگن marshal و forest از همه قوی ترن نمیدونم چرا کسی اسمی ازشون نمیبره اینجا ! ( نوب هم نیستن بکس کلوپ مون | البته از نظر من | چون کومبوهای درصد بالا بلدن با شخصیت های سختی مثل دراگونوف و خانواده ی میشیما ... البته الان دیگه کسی تکن بازی نمیکنه همه زدن تو کار کالاف )
به نظرم ادی و کریستینا هم خیلی قوین معلوم نیس هر لحظه از کجا میخوان ضربه بزنن و ضرباتشونم دمیج خیلی زیادی داره, من خودم تو شخصیتا یکی از همین ادی و کریستینا میترسم جلوم بیفتن یکی هم Lei و فنگ
البته باب هم اوایل تو تکن 6 خیلی قوی بود ولی انگار یه سری اپدیت دادن ضعیفش کردن تو تکن تگ تورنمنتم قدرتش نسبت به 6 خیلی کم شده

اسون ترین شخصیتای تکن هم به نظرم پاول و برایان و اسوکا و کینگ هستن ( الان یکی میاد میگه چرا به کینگ میگی اسون ... باید بگم چون اولین شخصیتی که من در تکن باهاش تونستم حرفه ای شم همین کینگ بود, درسته حرکات خیلی زیادی داره | چند برابر بقیه | ولی زدنشون خیلی راحته مثلا شبیه هیهاچی میشیما نیس که یه کومبوی 3 ضرب میخوای یاد بگیری باید یه ساعت تمرینش کنی, به نظرم حتی اجرای سخت ترین حرکت کینگ که آخرش تومبستون میزنه هم اسونه )

فقط یه سوال داشتم اون حرکت کینگ که اولش چند تا مشت میزنه بعد یهو فن میزنه چطور باید فنشو بدل کرد بدون سر خم کردن ؟ کلا چطوری فن بدل میکردیم یادم رفته ؟ فقط اون مثلث بالا رو یادم مونده ( قدیم بلد بودم ولی 2 سال بازی نکردم و ... )

بعد به نظرتون بهترین ضد برای ادی و کریستینا و همین خود کینگ چه شخصیتایی هستن ؟ ( چون با یکی بازی میکنم همش اینارو جلوم میگیره )
در مورد پانیش، اساس تیکن رو یک سیستم 60 فریم ساخته شده وقتی ضربه ای زده میشه یا هر عملی
جزییات خاصی داره
مثلا ضربه X روی بلاک شدن -15 هست
به این معنی که کسی که این ضربه رو استفاده میکنه و بلاک میشه برای 15 فریم نمیتونه حرکتی کنه و از خودش دفاع کنه
تو این 15 فریم حریفش فرصت داره تا بهش با توجه به مقدار منفی بودن فریم ضرباتی رو بزنه که بهش پانیش گفته میشه
استپ هم منظور دوستان رو نمیدونم معانی مختلفی میتونه داشته باشه که رایج ترینش Sidestep
هست
در مورد بقیش هم این افکار بنظرم درست نیست و بجز 10 ،20 درصد تفاوت کاراکتر ضعیف و قوی نداریم و هیچ کاراکتری جلوی اون یکی دست و پا بسته نیست
تفاوت هست
اما نه اونقدری که تصور میکنید
فقط یه سری کاراکتر ها کنترل و استفاده ازشون سخت تره

vaan 2

کاربر سایت
نام
مازیار
به نظرم ادی و کریستینا هم خیلی قوین معلوم نیس هر لحظه از کجا میخوان ضربه بزنن و ضرباتشونم دمیج خیلی زیادی داره, من خودم تو شخصیتا از این 6 شخصیت میترسم جلوم بیفتن: ادی, کریستینا, lei, xiaoyu و فنگ

اسون ترین شخصیتای تکن هم به نظرم پاول و برایان و اسوکا و کینگ هستن ( الان یکی میاد میگه چرا به کینگ میگی اسون ... باید بگم چون اولین شخصیتی که من در تکن باهاش تونستم حرفه ای شم همین کینگ بود, درسته حرکات خیلی زیادی داره | چند برابر بقیه | ولی زدنشون خیلی راحته مثلا شبیه هیهاچی میشیما نیس که یه کومبوی 3 ضرب میخوای یاد بگیری باید یه ساعت تمرینش کنی, به نظرم حتی اجرای سخت ترین حرکت کینگ که آخرش تومبستون میزنه هم اسونه )

من خودم کریستینا بر میداشتم یکی از بد قلق ترین کارکتر هاست و کنترلش به شدت سخته و بعضی موقع ها دیگه از دستت خارج میشه و فن هایی میزنه که نمیخوای ... قویه به شدت ..ضرباتشم زیاد جون کم میکنه ... ولی جلوی پلیر های نوب . من وقتی دیدم دوستام به راحتی تمام ضربات بالا پایینش رو دفاع میکنن ... دیگه برش نداشتم ..چون اصلا سختی کنترل کردنش به نتیجه ای که ازش میگرفتم اصلا به صرفه نبود ...
اسوکا زدن فنونش تو تمرین خیلی اسونه ... ولی استفاده کردن همون فنون تو بازی کار خیلی سختیه ..دایم باید حریفت رو فریب بدی و زمان بندی و مسافت سنجیت مناسب باشه ... بدترین چیزی که من همیشه سر اسوکا ازش ضربه میخورم همین مسیله برد ضرباتش و تخمین مسافته ... اکثر مواقع ضرباتش نمیرسه و پانیش میخورم اساسی ... ولی با lili این مشکل رو نداریم یا الیسا اصلا همچین مشکلی ندارم ...

LeonSM

کاربر سایت
نام
صفا
بچه ها چقد خط و نشون میکشید:Dخداروشکر بازی قابلیت کراس پلتفرم داره پس با همتون بازی میکنم:DPaul Phoniex و مشتای قدرتیش انتظارتون رو میکشه.Armor King و حرکات سرعتیش هم همینطور;;)
قابلیت کراس پلتفرم تا جایی که من میدونم هنوز تایید نشده ولی واقعا حیفه که نداشته باشه.

feroozGT

کاربر سایت
نام
فیروز

اسون ترین شخصیتای تکن هم به نظرم پاول و برایان و اسوکا و کینگ هستن ( الان یکی میاد میگه چرا به کینگ میگی اسون ... باید بگم چون اولین شخصیتی که من در تکن باهاش تونستم حرفه ای شم همین کینگ بود, درسته حرکات خیلی زیادی داره | چند برابر بقیه | ولی زدنشون خیلی راحته مثلا شبیه هیهاچی میشیما نیس که یه کومبوی 3 ضرب میخوای یاد بگیری باید یه روز تمرینش کنی, به نظرم حتی اجرای سخت ترین حرکت کینگ که آخرش تومبستون میزنه هم اسونه )

یه راه ساده وجود داره برای بدل کردن گرفتنی ها اول نگاه کن ببین با دست راست میگیرت یا دست چپ یا هر دو دست:D اگه دست راست بود بدلش مثلث و اگه دست چپ بود میشه مربع و هر دو دست هم میشه مربع و مثلث همزمان یعنی کلا سه نوع گرفتنی داریم و سه نوع بدل داریم واسه گرفتنی . دیگه لازم نیست بدونی فنی که طرف میزنه چیه تو از رو دستش تشخیص بده بدلش چیه:D اگه تمرین زیاد هم بکنی طبق این روش یه دونه گرفتنی هم نمیخوری البته باید چشمات عادت کنه اینقدر تمرین کنی که اون دست ها واست اسلوموشن بشه:D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
نام
Omid
من خودم کریستینا بر میداشتم یکی از بد قلق ترین کارکتر هاست و کنترلش به شدت سخته و بعضی موقع ها دیگه از دستت خارج میشه و فن هایی میزنه که نمیخوای ... قویه به شدت ..ضرباتشم زیاد جون کم میکنه ... ولی جلوی پلیر های نوب . من وقتی دیدم دوستام به راحتی تمام ضربات بالا پایینش رو دفاع میکنن ... دیگه برش نداشتم ..چون اصلا سختی کنترل کردنش به نتیجه ای که ازش میگرفتم اصلا به صرفه نبود ...

آره دقیقا کاراکتر اصلی منم کریستی هست در غیاب ادی منم این مشکلو دارم باهاش
ظاهرا تو تکن ۷ هم خبری نیست از کریستی

• Like
Reactions: vaan 2

zerti

کاربر سایت
نام
طاها
بچه.ها برای بعد از عرضه بازی، یا حتی اصلا همین T6 یا Ttt2,کدومتون تهران و اطراف هستید؟ شاید اصلا حتی فرصت بشه بتونیم حضوری با هم بازی کنیم..

من نزدیکتم اصفهانیم 2-3 ساعت فاصله هست .

zerti

کاربر سایت
نام
طاها

نیگاه هر کاراکتری یه چند تا فن سخت بدقلق داره که خیلی خیلی خیلی باید حرفه ایی باشی که وقتی در بازی اراده کردی باید بزنیش .
King درست از دیده تو راحت باشه اما گرفتن 65 % و 3 تا جلو مثلث دایره تو فاصله خیلی نزدیک اگه بتونی بزنی بدون 1 % اشتباه اون موقع میشی King باز . و حتی کاراکر های دیگه
هر کس تونس با Bryan گارد طرف باز کنه دایره ضربدر مربع بعد جهت عقب جلو مثلث . اگه این رو بزنی یعنی خوریه Bryan هستی
اون موقع میتونیم ادعا کنیم کاراکتر رو ریشه ایی یاد گرفتی خودم میگم .
..............................
به نظره من کاراکتر های سخت تیکن از دیدگاه من کاراکتر هایی هستن که در حالت و فرم میرن مثل Lei Wulong AND Steve
پیش من سخترین کاراکتر های تیکن هستن اما اگه کسی به صورت ریشه ایی این 2 تا رو یاد بکیره هر کسی رو میتونه اذیت کنه

• Like

vaan 2

کاربر سایت
نام
مازیار
خب اگه امشب نت بزاره میخوام بعد 4 ماه دست به دسته شم .. خیلی سطح ادعا بالا رفته ... هر کی ttt2 داره بیاد بازی کنیم ... id م هم erza_scarlet1987 هست

Roozbeh_7

کاربر سایت
درود دوستان گرامی
از دوستانی که تمایل به بازی حضوری(tekken 3,4,5,6,ttt2)و علاقه دارن بازی خود را محک بزنند ومی توانند محیطی ایجاد کنند جهت رقابتی سالم ودوستانه،بالا بردن سطح بازی خود،آشنایی بادوستان و... نه جهت برد وباخت و....
ازامروز تا 95/04/10که عازم سفر به بروجرد استان لرستان جهت رقابت با۴نفر از دوستان که بنظرم از بهترین ها tekken هستن.بعد از بروجرد به شهر دوستانی که مایل هستند و هماهنگ کردن وشرایط میزبانی دارند میرویم.وازدوستانی که علاقه دارن در این سفرها کنار ما باشند دعوت میکنیم
برای هماهنگی تا قبل از شروع سفر از طریق پیامک یا تماس یا تلگرام با شماره زیر در ارتباط باشید.
روزبه 09364327170

هر سال با سفره به تمام نقاط ایران با نفراتی که از طریق های مختلف آشنا شدیم و بازی قابل قبولی داشتند طی هماهنگی های لازم رقابت داشته‌ایم نه برای برد و باخت و خودی نشان دادن .بلکه جهت آشنایی با دوستان ورقابتی دوستانه
در سفر اول به گیلان با باخت
ودرد سفر دوم به گیلان با برد
و الان که به بروجرد در حال سفر هستیم وفکر کنم تجربه من از دوستان در این زمینه بیشتر باشه
نیازی به گفتن این حرفا نبود اما خیلی از دوستان حرفای بی مربوط و......زدند ومی زنند که آگه حرفی دارن یا علی ما در خدمتیم
یک کانال در اپارات جهت گذاشتن بازیها برای دوستان علاقمند ایجاد میکنیم و اگه وقت شد کلیپ هایی آموزشی از کارکترا هم قرار میدیم .
موفق وپیروز وسلامت باشید

Powerful King

کاربر سایت
نام
محمد مهدی
با سلام
یه سوال داشتم این حرکتو چطوری میشه به راحتی زد:

کلا حرکت خیلی سختیه با جلو, مایل پایین مربع به زور میتونم بزنمش ولی بگیر نگیر نداره, چیکار کنم همیشه دقیق بزنش ؟

feroozGT

کاربر سایت
نام
فیروز
با سلام
یه سوال داشتم این حرکتو چطوری میشه به راحتی زد:

کلا حرکت خیلی سختیه با جلو, مایل پایین مربع به زور میتونم بزنمش ولی بگیر نگیر نداره, چیکار کنم همیشه دقیق بزنش ؟
تو تکن ما چند مدل ویو دش و دش داریم . ویو دش ابتدایی مثلا همون مشت کازویا بدون اینکه برق بیاد دور دستاش اونم فنش دقیقا مثل همینه منتها بجا مربع باید مثلث بزنی اینجور ویو دش هایی ابتداییه زدنشون زیاد قلق خاصی نداره 1 ساعت تمرین کنی قشنگ یادش میگیری . واسه زدنشم باید اول یه جلو بزنی بعد سریع از رو جهت پایین دستتو لیز بدی رو به جهت جلو که دش رو بری. تو تکن خیلی از کرکتر ها دش ندارن اگه واست سخته میتونی بری سراغ شخصیتهایی که دش ندارن مثل Law
حرفه ای شم میشه EWGF کازویا که برق میاد دور دستش فوق حرفه ای شم میشه PEWGF کازویا که زدنش اینقدر سخته حتی کره ای ها هم خیلی خیلی کم ازش استفاده میکنن تو مسابقات چون ضریب خطاش زیاده به علت سخت بودن طریقه زدنشم مثل OTGF هیهاچی هست:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر