Multi Platform Tekken 7

اولین اطلاعات عنوان Tekken 7 لیک شد

logo_main.png

Information

• Tekken 7 در اوایل سال 2017 بر روی PS4, X1 و PC عرضه خواهد شد.
  • Tekken 7: Fated Retribution معرفی شد. نسخه آپدیت شده Tekken 7 که شخصیت های بیشتر و آپدیت های بیشتری به همراه خواهد داشت. این نسخه برای عرضه بر روی آرکید و کنسول ها در نظر گرفته شده است.
  • Akuma از Street Fighter به عنوان شخصیت مهمان در T7: FR حضور خواهد داشت.
  • بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در دست ساخت است.
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان Rage Drive به بازی اضافه شده که امکان کنسل کردن یک حرکت و ادامه دادن کمبوها با حرکات دیگر را می‌دهد. این قابلیت همانند دیگر قابلیت ها تنها در وضعیت Rage در دسترس بوده و انجام دادن آن، این حالت را از بین می‌برد.
  • مبارزات به صورت 1 به 1 دنبال خواهند شد و خبری از حالت 2 به 2 نیست.
  • داستان بازی پیرامون خاندان میشیما خواهد بود و به ریشه های داستانی و چگونگی شکل گیری ژن شیطانی باز خواهد گشت. به گفته کاتسوهیرو هارادا، بسیاری از اسرار این سری در این نسخه فاش خواهند شد.
  • شخصیت Kazumi در این نسخه حضور خواهد داشت و نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
  • 2 مکانیزم جدید به بازی اضافه شده است: Rage Art که زمانی که خط سلامتی به مقطعی بحرانی رسیده باشد، به بازیکن این اجازه را خواهد داد که علاوه بر افزایش قدرت ضربات، فنونی بسیار قدرتمند را پیاده سازی کند / Power Crush که به بازیکن اجازه خواهد داد که حرکات خود را علی رغم ضربه خوردن از حریف دنبال نماید، اگرچه ضربات دریافتی همچنان سلامتی را کاهش خواهند داد.
  • سیستم Bound که باعث پرت شدن حریف به هوا و دنبال کردن کمبو توسط بازیکن میشد، تا حد زیادی کمرنگ شده است و تعداد فنونی که این حرکات را انجام میدهند، زیاد نخواهند بود. علاوه بر این بازیکن قادر نخواهد بود که در میانه کمبو از این سیستم استفاده کند.
  • برای جبران کمرنگ شدن سیستم Bound، به بسیاری از حرکات، کمبوهای جدیدی اضافه شده تا به گسترش دادن کمبو کمک کند.
  • در صورت استفاده از Rage Art، وضعیت Rage از بین می‌رود.
  • برخلاف دو عنوان قبلی، بازیکن در حالت Rage، افزایش ضربات نخواهد داشت و فقط امکان دسترسی به Rage Art رو خواهد داشت.
  • Rage Art تمامی شخصیت ها لزوما همانند یکدیگر نمی‌باشد و برای برخی از شخصیت ها به صورت دیگری عمل میکند.
  • قابلیت جدیدی به نامِ Super Slow Motion به بازی اضافه شده است. زمانی که هر دو بازیکن خونِ کمی داشته باشند و به عبارتی توی حالت Rage باشند، زمانی که همزمان با هم حمله کنند، صحنه اسلو موشن شده و به نقل از هارادا، حسی هیجان انگیزِ سینماتیک به بازیکن ها منتقل میکند. که یا ضربه ها خطا میروند، یا Double K.O اتفاق میوفتند و یا K.O رخ میدهد.
  • به گفته هارادا شخصیت Katarina برای تازه واردان مناسب خواهد بود.
  • دوربین بازی نسبت به Tekken Tag Tournament 2 عقب تر گذاشته شده است.
  • تعداد شخصیت ها نسبت به TTT 2 کمتر خواهند بود.
  • افکت های گرد و خاک، آب و عرق کردن شخصیت ها در بازی وجود خواهد داشت.
  • مکانیزم دوربین بازی این اجازه را به بازیکنان خواهد داد که طرف مورد علاقه خود را برای شروع مسابقه انتخاب کنند. بسته به انتخاب بازیکنان، دوربین در طرفین مناسب قرار خواهد گرفت.

txcy_char_t7.png

5nsi_btn_josie_off.png
h2u_btn_chloe_off.png

k2fv_btn_gigas_off.png
b5th_btn_claudio_off.png

k2z5_btn_kazumi_off.png
czuj_btn_katarina_off.png

zzok_btn_kuma_off.png
ieb7_btn_panda_off.png

nfjy_btn_shaheen_off.png
n6ed_btn_lee_off.png

y2ow_btn_mraven_off.png
69kt_btn_miguel_off.png

536g_btn_eliza_off2.png

ghsk_btn_heihachi_off.png
9o6a_btn_gouki_off.png

tqnj_btn_kazuya_off.png
3qvd_btn_jin_off.png

w3qf_btn_hwoarang_off.png
7yto_btn_devil_off.png

kmaw_btn_dragunov_off.png
7a34_btn_feng_off.png

205h_btn_lars_off.png
80tj_btn_king_off.png

r29p_btn_asuka_off.png
1om7_btn_alisa_off.png

yfvt_btn_bryan_off.png
wmx4_btn_bob_off.png

r39t_btn_nina_off.png
rpk_btn_xiaoyu_off.png

cwid_btn_lili_off.png
gn96_btn_leo_off.png

s1s_btn_law_off.png
d1ib_btn_steve_off.png

0fef_btn_paul_off.png
jq8p_btn_yoshimitsu_off.png

x2qd_btn_jack_off.png

siy_t7.png

0gyf_btn_articsnowfall_on_%282%29.png
xtx4_btn_abandonedtemple_on_%282%29.png

7qf_btn_dragonsnest_on_%282%29.png
ksx_btn_devilspit_off_%282%29.png

owyz_btn_jungleoutpost_on_%282%29.png
rtq2_btn_forgottenrealm_on_%282%29.png

ykif_btn_mishimadojo_on_%282%29.png
txr4_btn_mishimabuilding_on_%282%29.png

w94o_btn_twilightconflict_on_%282%29.png
owjx_btn_souq_on_%282%29.png

آخرین ویرایش:

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
شلوغش نمیخام کنم که کامنت هامون حذف شه خدایی نکرده .
ما بحثمون سره ضربات زیر بود که اگه بزدیم دفاع بشه Punish بدجوری میخوره .
اما من گفتم زیر King -Punish نداره حرف شما رد شد . بعد گفتی چه کار کنم چه کار نکنم اومدی صورت سوال رو عوض کردی.=))
حالا گیریم میشه این روش به جز این که تو بدونی که من که میخوام بزنم بری اون ور:))
من هزار بار روت زدم هزار بار گرفته کمبوش خوردی بی خیال خخخ=))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Roozbeh_7

Farazkazama

کاربر سایت
Dec 15, 2013
20
نام
FaRaZ
آدم قحطیه Akuma رو گذاشتن؟؟؟؟ بدم میاد از قیافش ~X(
هنوز کسی پیدا نشده Heihachi رو تحقیر کنه بجز Kuma:D
تو انیمیشن Blood Vengeance جین و کازویا نتونستن کاری به هیهاچی کنن حالا این بابا اومده شده کابوسش.
بحث کاراکتر شد خیلی دوست دارم شخصیت Shin Kamiya تو انیمیشن به بازی اضافه بشه ولی میدونم نمیشه:(

• Like
Reactions: feroozGT

Amirhoseyn_hz

کاربر سایت
Jun 13, 2016
40
خب ظاهرا Frame data هم منتشر شده برای بازی
(البته کامل و دقیق نیست و خیلی از کاراکتر هارو نداره اما تا جایی که که چک کردم کاملترین منبع انگلیسی فعلا همینه. بینشون فریم دیتا این کاراکتر جدید Katarina هست که اگه یه نگاه بهش بندازید تا حدی گفته سازندگان در مورد مناسب بودن برای پلیر های جدید تایید میشه. مثلا 1.1.2 اش +7 هست :)))
ظاهرا تغییرات خوبی برای بالانس شدن انجام شده در کل..
T7 FRAME DATA | rbnorway.org

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خب ظاهرا Frame data هم منتشر شده برای بازی
البته اینا قاعدتاً واسه نسخه‌ی Fated Retribution نیست... احتمالاً یه تغییرات کوچیکی خواهد داشت.
به هر حال امیدوارم اول یه نسخه دمویی چیزی به ما بِدن، بعد حالا غصه‌ی فریم دیتا رو بخوریم!
برای TTT2 چندین ماه قبل از عرضه‌ی بازی اصلی، یه نسخه دمو با اسم TTT2 Prologue داده بودن.

• Like
Reactions: Farazkazama

Amirhoseyn_hz

کاربر سایت
Jun 13, 2016
40
البته اینا قاعدتاً واسه نسخه‌ی Fated Retribution نیست... احتمالاً یه تغییرات کوچیکی خواهد داشت.
به هر حال امیدوارم اول یه نسخه دمویی چیزی به ما بِدن، بعد حالا غصه‌ی فریم دیتا رو بخوریم!
برای TTT2 چندین ماه قبل از عرضه‌ی بازی اصلی، یه نسخه دمو با اسم TTT2 Prologue داده بودن.
نه این فعلا فریم دیتا برای خود T7 ا. بعد عرضه Fr فریم دیتا اون به اینجا اضافه میشه ظاهرا
فک نکنم دمویی قرار باشه بیاد براش :((
فعلا با همین ویدئو ها و فریم دیتا باید در مورد تاکتیکایی که قراره استفاده کنیم از قوه تخیل استفاده کنیم :))

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بالاخره
ردپای تکن 7 در آمازون :x

This item will be released on December 30, 2016
متاسفانه درست نیست شیخ. بازی هایی که تاریخ عرضه مشخص نداره، آخرین روز سال میلادی براشون تاریخ زده میشه :D این مورد برای هزاران بازی دیگه هم صدق میکنه :D

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
همینم جای بسیار خوشحالی داره که بعد از دو سال و اندی بالاخره تکن 7 پاش به آمازون باز شد :)
میشه به اینا هم دل خوش کرد تا زمان فرج برسه :D

آخرین ویرایش:
  • Like

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
دوستان اگه از من میشنوید یعنی تجربه چندین ساله Tekken که کار کردم .:):>
بخدا دست بزارید رو بعضی از کاراکتر هایی که یه قابلیت هایه خاصی دارند که نسبت به بقیه برتری دارند دیدگاهای من به این صورت است:>
1. King چرا چون مهم ترین فنیه که داره با جهت غقب (دایره ضربدر) برای خودش فضا ایجاد میکنه - ضربه زیر کمبویی داره بدون پونیش خور - گرفتن داره- رو به پشت که میشه 6-7 تا فن دارد:):>
2. Feng -چرا چون اینم جهت غقب (دایره ضربدر) برای خودش فضا ایجاد میکنه - ضربه زیر کمبویی داره - ضربات ریز low بسیار زیاد داره - رو به پشت که میشه 10.11تا فن دارد:>:)
3. Lei Wulong - اینم جهت غقب (دایره ضربدر)برای خودش فضا ایجاد میکنه - زیر کمبویی داره و به شدت سرعتیه - ضربات low بسیار سریعی داره و فرزه اما کار باهاش سخته - رو به پشت که میشه10.11تا فن دارد:>:)
4 - دقیقا Kazumi و Akuma هم همین گونه هستن با عقب رفتن برای خودشون فضا ایجاد میکنن:>:)
Bryan یکی از کاملترین کاراکتر های Tekken است اما چون رو به عقب نداره همینش پیش من جز ضعف هاش هست بعضی ها هم میگن احتیاجی نداره

جالب اینجاست همین گونه که رو به عقب میرن رو به جلو هم میان برای خودشون فضا ایجاد میکنن برای حمله:>:)

حالا شاید بگید این فضا ایجاد کردن چه تاثیری داره . وحشتناک تاثیر داره چون شما با یک عقب رفتن ضربه طرف به بدنتون برخورد نمیکنه و میتوانید کمبوش کنید . ببیند چقدر تاثیر گذار که اگه طرف پونیشی روتون خالی کنه شما با عقب رفتن Command فنه بعدیش بی فایده میشه بازی می افته دستتون:):>

آخرین ویرایش:

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها

این کلیپ آموزنده رو ببینین اونایی که میخوان Tekken رو ریشه ایی یاد بگیرن
کیفیت 720 هم داره 2 گیگ 650 مگ هست زمانش هم : 4 ساعت 30 دقیقه
Punish تمام کاراکتر ها رو نشون میده که چه ضرباتی 2 مشت میخورن چه ضرباتی کمبو میخورن چه ضرباتی کمبو 40 % میخورن حتما ببینین خیلی خیلی عالیه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,526
نام
Nightwing
خیلی منتظر این بازیم به نظرم بهترین فایتینگ
اما چیزی که هست یه سری تغییرات انجام شده که جالب نیست حالا یا تریلر مال آرکید بود یا هنوز نهایی نشده
گرافیک بازی به هیچ عنوان در خور کنسول های نسل ۸ نیست! بدون تعصب باشیم :D طراحی شخصیت ها هم همینطور به جز اصلی ها مثل هیهاچی و کازویا و آکوما و اینا...
سیستم گیم پلی بازی خیلی خیلی شبیه Street fighter شده به نظرم! اسم بازی رو باید میزاشتن Tekken X Street fighter
من این نظرم رو از روی تریلر دادم و هجوم نیارید!:D هنوزم امید دارم و این بازی برای من یه بازی فوق العاده خاطره انگیز زبیاست امیدوارم بتونه بهترین و کاملترین فایتینگ این نسل بشه

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
خیلی منتظر این بازیم به نظرم بهترین فایتینگ
اما چیزی که هست یه سری تغییرات انجام شده که جالب نیست حالا یا تریلر مال آرکید بود یا هنوز نهایی نشده
گرافیک بازی به هیچ عنوان در خور کنسول های نسل ۸ نیست! بدون تعصب باشیم :D طراحی شخصیت ها هم همینطور به جز اصلی ها مثل هیهاچی و کازویا و آکوما و اینا...
سیستم گیم پلی بازی خیلی خیلی شبیه Street fighter شده به نظرم! اسم بازی رو باید میزاشتن Tekken X Street fighter
من این نظرم رو از روی تریلر دادم و هجوم نیارید!:D هنوزم امید دارم و این بازی برای من یه بازی فوق العاده خاطره انگیز زبیاست امیدوارم بتونه بهترین و کاملترین فایتینگ این نسل بشه
انصافا ما هم انتظاراتمون خیلی خیلی زیاد و نباید انتظار خیلی زیادی داشته باشیم . چی میخوایم که نداره انصافا این بازی رو باید با بازی های مرتبط خودش حساب کنیم
Tekken - Mortal - street - Guilty x fear - میبینیم تیکن از هر لحاظ یک سرو گردن با اونا بالاتره
من با حرفت اگه تیکن 7 رو میدادن بیرون موافق بودم ... اما خدا سر شاهده Tekken FR که شده Tekken 7 از هر لحاظ پرفکت بوده انصافا لباس ها گرافیک قدرت کاراکتر ها . دیگه چی میخوایم اپولو دیگه باید هوا کنن بگیم خوبه .. بابا ما ایرانیم خوراکمون ایراد گرفتنه خودمو میگم نه شماها .. انصافا واقع بین باشیم بازیه جدیدی که ساخن معرکه بوده . فقط تنها مشکلش اینه که کاراکتر هاش کمن که اون به مرور زمان با آپدیت اضاف میشه .....
بابا خدا خیرت بده بازی های فوتبال پی اس و فیفا هر سال میدن یه بازی بیرون هر کدومشون یه مشکل اساسی داره آدم اعصابش خورد میشه تمام باخت هایی که آدم میاره سره باگ های بازیه . اینا بدبخت ها درست دیر به دیر میدن بازی بیرون اما انصافا سر اشتباه خودمون هست که بازی رو می بازیم .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
دوستان اگه از من میشنوید که تجربه نوبی چندین و چند ساله تکن رو دارم بیخیال حرف یه سری بشید و از بازی هرجور که دلتون میخواد استفاده کنی و با هر شخصیتی که دوست دارید بازی کنید :D

من که به هیچ وجه تکن رو هرچقدرم خوب بازی کنم اصلا جدی و هاردکور پیش نمیرم :D

عشق است Leo :>

(هر از چند گاهی یه معجزه تو BC عضو میشه)

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
دوستان اگه از من میشنوید که تجربه نوبی چندین و چند ساله تکن رو دارم بیخیال حرف یه سری بشید و از بازی هرجور که دلتون میخواد استفاده کنی و با هر شخصیتی که دوست دارید بازی کنید :D

من که به هیچ وجه تکن رو هرچقدرم خوب بازی کنم اصلا جدی و هاردکور پیش نمیرم :D

عشق است Leo :>

(هر از چند گاهی یه معجزه تو BC عضو میشه)
جاست Yoshi و دیگر هیچ:D
منم کلا کاری ندارم کی چی داره و اینا، بازی که بیاد با همون کاراکتری که دوست دارم، یواش یواش یاد میگیرم. باقی نکات هم میشه با چندتا کلیپ دیدن، یاد گرفت. ؛-)

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
گرافیک بازی خیلی بالا نیست. خیلی انتظار بیشتری داشتم. واقعا بازی های فایتینگ نه مکان های باز میخوان برای درست کردن نه جمعیت وجود داره توش مثل اوپن ورد ها پس چرا نباید بازی های فایتینگ گرافیک واقع گرايانه داشته باشن؟! البته من گرافیک مورتال کمبت رو قبول داشتم. در کل بخوایم حساب کنیم هیچ فایتینگ فانتزی ای به اندازه تیکن عالی نبوده من تیکن رو از همه فایتینگ ها سر تر میدونم البته منظورم فایتینگ های یو اف سی و اینا نیست.منظورم فایتینگ های فانتزیه مثل اینا. ولی عجیبه برام تیکن 7 با این همه سابقه نباید خیلی پیشرفت کنه؟! یادش بخری قبلنا رقیب نداشتم تو تیکن با هر کس بازی میکردم باخت نداشتم دستگاه رو تو درجه سختی آخر شکست میدادم زیاد. کسانی که تیکن بازن میدونن درجه سختی آخر تیکن چی بود! خیلی حرفه ای میبینم خودم رو تو تیکن. ولی این شماره 7 خیلی بیشتر ازش انتظار دارم. لازم به ذکر کرکتر مورد علاقم lei vulong هست. عالی بود عالی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر