Techland:کنسول های فعلی شاید جوابگوی Dying Light 2 نباشند

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

طبق گزارش های منتشر شده Dying Light, آخرین ساخته ی استیدیوی لهستانی Techland موفق به بیش از 5 میلیون نسخه شده است که قطعا موفقیت بزرگی برای این استیدیو محسوب میشود.

در همین راستا تهیه کننده ی بازی Tymon Smektala طی مصاحبه ای با Video gamer گفت:
ما ایده های زیادی برای قسمت دوم در نظر داریم. ولی بعضی از آن ها بیش از حد بلندپروازانه هستند و کنسول های فعلی ممکن است جوابگوی ایده های ما نباشد. پس در ابتدا با مطمئن شویم که می توانیم ایده ها را به درستی پیاده کنیم. فعلا چیز زیادی در مورد نسخه بعدی نمیتوانم صحبت کنم ولی خوشبختانه یک تصویر واضح از آنچه قرار است ساخته شود در ذهن داریم.

منبع

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این استدیو تچلند هم پر از یه مشت آدم اسکل هستش! بابا همین ایده های زپرتی نسل حاظرتون رو عین آدم نمی تونین Carry out کنین بعد ایده جدید هم میخواین به کار ببرین!؟ اول یه دونه بازی بدون باگ Game breaking بسازین، بعد......

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
کنسولها تا کنون تونستن با بهینه سازی و تعدیل جزئیات گرافیکی ، معمولا همه بازیها رو در بازه زمانی تقریبا نزدیک به 10 سال اجرا کنن و به طور

هنر مندانه ایی خروجی قابل قبولی ارائه بدن

( البته خروجی قابل قبول تا زمانی که شما اون خروجی رو با خروجی یک pc گیم به روز مقایسه نکنید)

vitoscaletta

کاربر سایت
Sep 24, 2014
47
سخن بزرگان:
Assassin's Creed Unity روی PC خوب فریم می داد

تابستان 1394

پستت مربوط به هر شخصی هست لازم بود تگ کنی ....
ولی خوب لازمه اشتباهتو بفهمی...

http://8pic.ir/images/dkfvws2hg6fi38gh0apb.jpg
http://8pic.ir/images/44hohyyhhaw7d8a5h3d6.jpg
http://8pic.ir/images/kug5jywe11dx5l0ajkyd.jpg
http://8pic.ir/images/bbm54lru4pe1b2iqnyak.jpg

کیفیت عکس ها رو پایین اوردم هدف فقط این بود که بفهمی 60 فریم رو به راحتی میشه گرفت از unity ... مشکل کنسول ها تو اجرای unity چیزی فراتر از خواسته و انگیزه های شماست حتی 30 فریم هم نمیدن با اون رس و کوالیتی متغییر.
در حقیقت هدف مقایسه pc و کنسول نیست چون مقایسه این دو اصلا منطقی نیست.

آخرین ویرایش:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
من شماره اول رو بازی نکردم ولی Dead island ( منظورم نسخه اصلی هست نه اون مزخرف Dead Island: Riptide ) رو بازی کردم و گیم پلی سرگرم کننده و معتاد کننده ای داشت. کدومشون بهتر هستن؟ Dead island یا Dying Light؟

من همچنان اندر کف ادامه ای شایسته برای Call of Juarez هستم، (چیزی در حد original call of juarez و Call of Juarez: Bound in Blood) ادامش The Cartel نابود کرد این فرنچایز رو، البته Call of Juarez: Gunslinger با وجود اینکه یه پروژه کوچیک و دیجیتالی بود، قابل قبول بود.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من شماره اول رو بازی نکردم ولی Dead island ( منظورم نسخه اصلی هست نه اون مزخرف Dead Island: Riptide ) رو بازی کردم و گیم پلی سرگرم کننده و معتاد کننده ای داشت. کدومشون بهتر هستن؟ Dead island یا Dying Light؟

من همچنان اندر کف ادامه ای شایسته برای Call of Juarez هستم، (چیزی در حد original call of juarez و Call of Juarez: Bound in Blood) ادامش The Cartel نابود کرد این فرنچایز رو، البته Call of Juarez: Gunslinger با وجود اینکه یه پروژه کوچیک و دیجیتالی بود، قابل قبول بود.
Dead island فقط ١-٢ پارت اولش خوب بود(جزيره و ..) بعدش وارد قسمت هاي بعدي ميشدي خسته كننده ميشد
Dying Light كامل شده ي اونه و حداقل براي يه بار رفتن كلي سرگرم كننده تر و فان تر از Dead island هستش.از همه لحاظ كامل تره.

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
پستت مربوط به هر شخصی هست لازم بود تگ کنی ....
ولی خوب لازمه اشتباهتو بفهمی...

http://8pic.ir/images/dkfvws2hg6fi38gh0apb.jpg
http://8pic.ir/images/44hohyyhhaw7d8a5h3d6.jpg
http://8pic.ir/images/kug5jywe11dx5l0ajkyd.jpg
http://8pic.ir/images/bbm54lru4pe1b2iqnyak.jpg

کیفیت عکس ها رو پایین اوردم هدف فقط این بود که بفهمی 60 فریم رو به راحتی میشه گرفت از unity ... مشکل کنسول ها تو اجرای unity چیزی فراتر از خواسته و انگیزه های شماست حتی 30 فریم هم نمیدن با اون رس و کوالیتی متغییر.
در حقیقت هدف مقایسه pc و کنسول نیست چون مقایسه این دو اصلا منطقی نیست.
این که شما با یه سیستم فضایی فریم بالا می گیری برا من کوچکترین اهمیتی نداره
Assassin Creed Unity پورتش یه چیزی در حد batman Arkham Knight بود روی PC، حرف که کاربرا تو پیج استور steam و Reddit و سایر فروم ها هم می زننن گویای همه جیز هست
منم اصلا کنسول نسل هشت ندارم، Unity رو هم روی PC بازی کردم. و بر خلاف حرف شما پورت یونیتی بشدت بد و داغونه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Assassin Creed Unity پورتش یه چیزی در حد batman Arkham Knight بود روی PC، حرف که کاربرا تو پیج استور steam و Reddit و سایر فروم ها هم می زننن گویای همه جیز هست
منم اصلا کنسول نسل هشت ندارم، Unity رو هم روی PC بازی کردم. و بر خلاف حرف شما پورت یونیتی بشدت بد و داغونه.
درسته در زمان عرضه بازی کلا تو دیوار بود اما بعد از آپدیتها واقعاََ بهتر شد
نکنه انتظار داشتید با سیستم کمتر از مقدار مورد نیاز 60 فریم بر ثانیه بهتون بده ؟

vitoscaletta

کاربر سایت
Sep 24, 2014
47

اگر موردی باشه برای همه نیست ...شما میگید پورت افتضاح بهتره یه نگاهی به ضعف سخت افزاری هم داشته باشید... unity اگر هم یه پورت عالی نباشه مطمعنا محیط شلوغ و با جزییات unity به سخت افزار مناسب نیاز داره ...همونظور که دوستمون گفتن بعد از نصب اپدیت ها وضعیت حتی بهتر هم میشه.

آخرین ویرایش:

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
اگر موردی باشه برای همه نیست ...شما میگید پورت افتضاح بهتره یه نگاهی به ضعف سخت افزاری هم داشته باشید... unity اگر هم یه پورت عالی نباشه مطمعنا محیط شلوغ و با جزییات unity به سخت افزار مناسب نیاز داره ...همونظور که دوستمون گفتن بعد از نصب اپدیت ها وضعیت حتی بهتر هم میشه.
درسته در زمان عرضه بازی کلا تو دیوار بود اما بعد از آپدیتها واقعاََ بهتر شد
نکنه انتظار داشتید با سیستم کمتر از مقدار مورد نیاز 60 فریم بر ثانیه بهتون بده ؟
مگه شما سیستم منو می دونید که همین طوری رو هوا نظر می دید؟
سیستم من قطعا از مقدار مورد نیاز! بهتره، نمی خواد نگران سیستم من باشید! بازی رو هم یکی دو ساعت بازی نکردم که ندونم چه خبره!
با این سیستم انتظار داشتم رو تنظیمات متوسط رو به بالا حداقل 30 فریم رو بگیرم که حتی به اون حد هم نمی رسید.
بله بعدا با پچ ها بهتر شد، ولی به کیفیت مطلوب نرسید بازم. موقع عرضه هم که افتضاح بود کاملا

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
متاسفانه اینکه شما هم با سیستم زپرتی بازی میکنید برای ما هم کوچکترین اهمیت و ارزشی نداره Unity تمامی مشکلاتش روی pc با آپدیتها حل شد و دیگه کوچکترین مشکلی نداره کسی که ۲۰ میلیون پول داره نمی تونه فکر خرید لامبورگینی رو داشته باشه و باید به پراید با تمام محدودیتهاش راضی باشه
جدیدا دوستان توقع دارن با لب تاپ 60 فریم در حالت 4k همه بازیهارو بازی کنن و وقتی نمیشه سازنده و سیستم و .... میره زیر علامت سوال

فکر میکنی با وجود انواع تستها مهمه مشخص بشه چه سیستمی داری ؟ یا سیستمت رو تو رویاهات بستی یا همینطوری داری جو میدی اگه یه کارت زیر 750 یا 660 داری کلا جای تو بودم این ورا نمیومدم و نظر ول بدم :
طبق این تست 980 داره ۷۷ فرین میده که من با یه asus 980 دارم ۸۰ تا میگیرم

Asus-Strix-GeForce-GTX-960-AC-Unity-1080p.png

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
مگه شما سیستم منو می دونید که همین طوری رو هوا نظر می دید؟
سیستم من قطعا از مقدار مورد نیاز! بهتره، نمی خواد نگران سیستم من باشید! بازی رو هم یکی دو ساعت بازی نکردم که ندونم چه خبره!
با این سیستم انتظار داشتم رو تنظیمات متوسط رو به بالا حداقل 30 فریم رو بگیرم که حتی به اون حد هم نمی رسید.
بله بعدا با پچ ها بهتر شد، ولی به کیفیت مطلوب نرسید بازم. موقع عرضه هم که افتضاح بود کاملا
شما هر تاپیکی هر پستی میدی ، با دعوا و لفظ کوچه میدونی هستش که برای همچین جایی اصلا مناسب و قابل قبول نیست
و اینکه سیستم شما از مقدار نیاز بهتر هست یا نیست ممکنه تشخصیش برات سخت باشه اما اینو مطمئن باش اگر بهتر بود نباید زیر 30 میگرفتی;;)
پیشنهاد میکنم برای اینکه ناکام نمونی بری سراغ Rogue یا Chronicles china . موفق باشی

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من واقعا یه عده رو درک نمیکنم که چطور کنسول رو با pc مقایسه میکنن... pc مثل اقیانوس میمونه اما کنسول مثل استخر اب! ...شما تو هر دو میتونی شنا کنی اما این کجا و اون کجا...اصلا مقایسه ی این دو تا خنده داره ...

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
آنچه در تاپیک گذشت
اسباب بازی من گرون تره . نهههه اسباب بازی من فلان چیزو داره اسباب بازی تو نداره........
:|

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
بعضی دوستان میانگین سنی تاپیکو اوردن رو 15 16 سال:| خجالت بکشید.
بجای اینکه بیاین اینجا پز سیستمو فریم دادنشو بدین از بازی کردنتون لذت ببرید(بعضیا انگار فقط واسه پز دادن سیستم میبندن:) ). اینکه قدرت کنسول اصلا در حد یک PC HIGH END نیست که کاملا مشخصه! یه کنسول 400$ رو نمیشه با یک PC چند هزار دلاری مقایسه کرد. تازه پرفورمنسی که کنسول نسبت به قیمتش مخصوصا توی بازی های انحصاری میده از سرمونم زیاده! مثالشم TLOU یا U3 روی کنسول نسل 7 با اون سخت افزار ضعیف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر