Techland:کنسول های فعلی شاید جوابگوی Dying Light 2 نباشند

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

طبق گزارش های منتشر شده Dying Light, آخرین ساخته ی استیدیوی لهستانی Techland موفق به بیش از 5 میلیون نسخه شده است که قطعا موفقیت بزرگی برای این استیدیو محسوب میشود.

در همین راستا تهیه کننده ی بازی Tymon Smektala طی مصاحبه ای با Video gamer گفت:
ما ایده های زیادی برای قسمت دوم در نظر داریم. ولی بعضی از آن ها بیش از حد بلندپروازانه هستند و کنسول های فعلی ممکن است جوابگوی ایده های ما نباشد. پس در ابتدا با مطمئن شویم که می توانیم ایده ها را به درستی پیاده کنیم. فعلا چیز زیادی در مورد نسخه بعدی نمیتوانم صحبت کنم ولی خوشبختانه یک تصویر واضح از آنچه قرار است ساخته شود در ذهن داریم.

منبع

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
من تازه ps4 خریدم 1100......میشه یکی بهم بگه من با 1100 میتونم چه کیسی ببندم که بازی مثل order یا u4 که قراره بیاد رو راحت اجرا کنه؟؟؟

شما بگو من باکدوم مدلps4میتونم فتوشاپ کار کنم؟
شما بگو من با کدوم ps4میتونم 3d maxکارکنم؟
شما بگو من با کدوم مدل ps4میتونم انواع نرم افزار های مختلف و مولتی مدیا و....رواجرا کنم؟
اخه عزیز من کامپیوتر یک چیزی داره به اسم ویندوز که باهاش میتونی یه عالمه کارانجام بدی بعدش توقع داری بااینهمه کار که باهاش میتونی انجام بدی قیمتش هم اندازه ps4باشه ؟؟
شاید بگید منظورتون فقط گیم باشه ولی به هرحال همه کاربرا از کامپیوتر استفاده های دیگری هم بجز گیم دارند حتی اگه کم باشه استفاده شون
هیچ چیزی جای کامپیوتر رو نمیگیره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در ابتدا بگم اقا سواری پورشه 40 برابر زانتیا هست اصلا زانتیا یا اینایی که ما داریم ماشین نیست رسما 1 تیکه اهن پارس زانتیا 20 سال پیش هم 1 ماشین عادی بود الان که دیگه لگن حساب می شه. این از این

بعدشم بذارید کنسول ها هک بشن بعد ز صرفه جویی یا اقتصادی بودنش حرف بزنید pc هیچی که نباشه فعلا باز هاش مجانیه که اصلا اصل داستان هم همین جا هست

بعدشم کسی که پورشه سوار می شه خریدچندین تا زانتیا براش هیچی نیست. بهترین کیفیت رو بازی ها در pc می گیرید اخر نسل 1 عدد دست دوم می خرید انحصاری های خوبش که نهایت بین 10 تا 15 عدد می شه رو بازی می کنید به همون قیمت می فروشید از فن بازی که بگذریم که اقتصادی ترین راه هست.
کلا این بحث نخ نما شده بیشتر حالت فن بازی گرفته تا منطقی شده عین تیم فوتبال که هر کی می گه تیم من بهتره زانتیای من بهتره با زانتیام جنسیس هم گرفتم:d

من خودم به شخصه سعی می کنم همه ی کنسول ها رو در حد توانم بخرم از همشونم لذت ببرم لذت هم بردم حتی نسل قبل wii هم خریدم کلی باهاش حال کردم بازی های انحصاریشم تموم کردم حالا 1 عده بگن فقط سونی رفتم 360 خریدم حالم به هم خورد یا بر عکس جای این حرفا یا امتیاز جمع کردن سعی کنید لذت ببرید نه اینکه خودتون رو گول بزنید.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
جهان سوم یعنی جایی که این گوشه دنیا مردمش تو سر هم میزنند تا اون گوشه دنیا شرکتها Nvidia AMD SONY Microsoft Intel سود ببرند.
فن نباشید.
افسوس
جهان سوم یعنی طرف تا حالا فروم خارجی از نزدیک ندیده بعد اونجا رو تو سر اینجا می زنه.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
تو اینکه حرف مفت زده شکی نیست!

اما فقط خدا میدونه از 8 سال پیش تا الان چقدر پول بی زبونو دادم برای قطعات کوفتی pc و الانش هم این سومین کیس هست که داره به رحمت خدا میره ولی دیگه پول بیخود نمیدم براش هیچوقت!!!
دوستان انصاف نیست منی که 3 سال پیش قطعات سیستمو بروز کردم و برام تقریبا 4 میلیون آب خورد بیام برای مثال company of heros بازی کنم و کلی افت فریم داشته باشم وقتی تازه بازی عرضه شده فقط بخاطر اینکه یکی از آخرین مدلهای کارت گرافیک جهانو ندارم در حالی که بازی روی پایینترین تنظیمات ممکن هم همین مشکلو داشت تا پچهایی واسش عرضه شدن!!!
بعضی از دوستان تو همین سایت 20 میلیون پول دادن سیستم بستن و بعضی از دوستای خودم هم تا 10 میلیون پول سیستم دادن خب مشخصه بحث همچین کسایی جداست از ما.

من تازه ps4 خریدم 1100......میشه یکی بهم بگه من با 1100 میتونم چه کیسی ببندم که بازی مثل order یا u4 که قراره بیاد رو راحت اجرا کنه؟؟؟

لطفا ناشی بودن خودت رو به گرون بودن PC ربط نده الان با 4 تومن میشه یه سیستم جمع کرد که تا 8 سال هم راحت بشه باهاش بازی کرد. مهم نیست که همه ی بازیها رو با بهترین کیفیت بازی کنی مهم اینه که توی بازیها بتونی کیفیتی بهتر از کنسول بگیری

من خودم تو این 6 سال گذشته حداکثر 2 تومن خرج PC کردم و هیچ مشکلی هم تو بازیها نداشتم. البته آخرش مجبور میشم PS4 و XO هم بخرم ولی هر جور که حساب میکنم میبینم کنسولها بجز بازیهای انحصاریشون هیچ مزیت دیگه ای در مقابل PC ندارند

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
جهان سوم یعنی جایی که این گوشه دنیا مردمش تو سر هم میزنند تا اون گوشه دنیا شرکتها Nvidia AMD SONY Microsoft Intel سود ببرند.
فن نباشید.
افسوس

خواهشا ادعای روشنفکری در نیارید اینجور بحث با صد برابر شدت بیشتر تو فروم های کشور های توصعه یافته داره انجام میشه و کسی هم ادعای روشنفکری در نمیاره.
جهان سوم!! تازه چند ساله ایرانی ها یاد گرفتن تو فروم ها سر محصولات بحث کنن در حالی که همیشه این بحث تو فروم های خارجی بوده!

در ابتدا بگم اقا سواری پورشه 40 برابر زانتیا هست اصلا زانتیا یا اینایی که ما داریم ماشین نیست رسما 1 تیکه اهن پارس زانتیا 20 سال پیش هم 1 ماشین عادی بود الان که دیگه لگن حساب می شه. این از این

بعدشم بذارید کنسول ها هک بشن بعد ز صرفه جویی یا اقتصادی بودنش حرف بزنید pc هیچی که نباشه فعلا باز هاش مجانیه که اصلا اصل داستان هم همین جا هست

بعدشم کسی که پورشه سوار می شه خریدچندین تا زانتیا براش هیچی نیست. بهترین کیفیت رو بازی ها در pc می گیرید اخر نسل 1 عدد دست دوم می خرید انحصاری های خوبش که نهایت بین 10 تا 15 عدد می شه رو بازی می کنید به همون قیمت می فروشید از فن بازی که بگذریم که اقتصادی ترین راه هست.
کلا این بحث نخ نما شده بیشتر حالت فن بازی گرفته تا منطقی شده عین تیم فوتبال که هر کی می گه تیم من بهتره زانتیای من بهتره با زانتیام جنسیس هم گرفتم:d

من خودم به شخصه سعی می کنم همه ی کنسول ها رو در حد توانم بخرم از همشونم لذت ببرم لذت هم بردم حتی نسل قبل wii هم خریدم کلی باهاش حال کردم بازی های انحصاریشم تموم کردم حالا 1 عده بگن فقط سونی رفتم 360 خریدم حالم به هم خورد یا بر عکس جای این حرفا یا امتیاز جمع کردن سعی کنید لذت ببرید نه اینکه خودتون رو گول بزنید.

خیلی مثال جالبی زدی! پورشه! زانتیا
در کل انجام هر چیزی خصوصا بازی احتیاج به یک معقولیتی داره آدم باید ببینه آیا ارزش داره کلی هزینه بکنه تا بازی انجام بده؟ من برای خودم خیلی سخت بود یک میلیون دادم کنسول خریدم و جرات ندارم تو خانواده بگم اینقدر پای بازی دادم بعد حالا فکر کن بیام برای 4 فریم بیشتر 6 میلیون خرج بازی کردن بکنم!

مردم خودشون عقل و شعور دارن این همه کنسول فروش رفته خیال میکنی مردم نمیدونن PC گرافیکش بهتر هست و فقط شما و دوستانتون به این مهم دست پیدا کردین؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
خواهشا ادعای روشنفکری در نیارید اینجور بحث با صد برابر شدت بیشتر تو فروم های کشور های توصعه یافته داره انجام میشه و کسی هم ادعای روشنفکری در نمیاره.
جهان سوم!! تازه چند ساله ایرانی ها یاد گرفتن تو فروم ها سر محصولات بحث کنن در حالی که همیشه این بحث تو فروم های خارجی بوده!

در کل انجام هر چیزی خصوصا بازی احتیاج به یک معقولیتی داره آدم باید ببینه آیا ارزش داره کلی هزینه بکنه تا بازی انجام بده؟ من برای خودم خیلی سخت بود یک میلیون دادم کنسول خریدم و جرات ندارم تو خانواده بگم اینقدر پای بازی دادم بعد حالا فکر کن بیام برای 4 فریم بیشتر 6 میلیون خرج بازی کردن بکنم!

مردم خودشون عقل و شعور دارن این همه کنسول فروش رفته خیال میکنی مردم نمیدونن PC گرافیکش بهتر هست و فقط شما و دوستانتون به این مهم دست پیدا کردین؟
صد افسوس... :-

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من اصلا پست های تاپیک رو نخوندم، حتی خبر رو هم اینجا نخوندم، پستم در مورد کلیت خبر هست نه پست ها و ...
اول بگم که اینکه کنسول های این نسل باعث محدودیت سازنده ها می شند، دقیقا فکت هست اصلا انکار این به نظر من ممکن نیست شواهد هم برای اثبات این موضوع زیاد هست، بلایی که سر WD اول نسل اومد، 180 درجه تغییر کردن W3 و همین اواخر بلایی که دوباره سر The Division اومد و .... عنوان کردن این موضوع اصلا به فن بازی ربطی نداره متاسفانه تو فروم انقدر پست های عجیب غریب و فن بازی های کورکورانه دیده شده که خیلی راحت پست های دیگه هم به این موضوع ربط داده میشند ولی در این مورد اینطور نیست...
در مورد صحبت های تهیه کننده Techland، تا جایی که یادمه این آقا گفته یه سری ایده داریم که باید بررسی بشند چون ممکنه امکان پیاده سازی ــشون رو کنسول های نسل حاضر وجود نداشته باشه، من میخوام بدونم این صحبت خیلی عجیب هست؟ خیلی دور از ذهن هست؟ مگه ما قبلا چنین چیزی رو ندیدیم؟ دقیقا بلایی که سر WD اومد سر همین موضوع بود، امکان پیاده سازی چیزی که یوبی مونترال می خواست وجود نداشت و اون بلا سر بازی اومد، اینها هم گفتند برای اینکه این بلا سرشون نیاد، باید بررسی کنند و به فکر بلند پروازی بی جا نباشند....
البته اینم اضافه کنم که ممکنه با بهینه سازی برخی از مشکلات کنار برند اما حدی داره و فک نکنم بشه معجزه کرد....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

بحث شعور نیست این می شه بی احترامی نظر هر کسی محترمه
در ابتدا باید شما به جیبت نگاه کنی بعدشم اینکه ایا ارزش این همه هزینه کردن رو داره یا نه برای من داره چون واقعا لذت می برم اما از دید کسه دیگه ای ممکنه جالب نباشه بگه 4 فریم؟ مهم نظر شما هست خیلی ها برای 1 شب خوش گذرانی یا 4 روز سفر ملیونی خرج میکنن اما همون ادم برای لذت بیشترش برای چند سال یا حتی 1 سال اگه همین مبلغ یا کمترش رو خرج کنه غیر عادی محسوب می شه؟؟؟؟؟؟ اصلا این بحث های اقتصادی حالا حالا ها جا داره که راجبش بحث بشه

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این که شما میگی یه خیال باطله 100 درصد چون همین الانش هم کامپیوترها اختلاف فاحشی با کنسولها دارن
ps3/360 که زمان خودشون خیلی نزدیک به PC شاید هم تو بعضی عناوین بالاتر بودن نهایتآ 8-9 سال کنسول روز بازار بود اینا که دیگه بماند
احتمالآ دیگه نسل بعد کنسول ها شاید از کارت گرافیک استفاده نکنن و بیشتر پردازش ابری باشه
ببین داداش من بیایید به مسائل به طور منطقی نگاه کنیم .آیا به نظر شما غول هایی مثل ماکروسافت و سونی که میان ملیاردها دلار خرج میکنن یک برند playstation یا xbox رو میسازن فکر این رو نکردن که pc ها همین الانش هم از کنسول های ساخت اینها بالاتر هستن.مطمعن باش فکرش رو کردن .میدونی در واقع درستش این هست که تصمیمشون رو گرفتن که طی حداقل 10 سال از زمان عرضه یک کنسول تا 5 سال ساپورت کامل و 3 سال ساپورت نرم افزاری و 2 سال آخر ساپورت عادی و معرفی نسل بعد رو داشته باشن .این شرکت ها هستن که تعیین میکنن گرافیک چقدر باشه نه nvedia یا intel یا amd.اینها هستن که مشتری اجناس اونها رو بوجود میارن.البته این نسل انویدیا چون از دایره کنسول ها به بیرون پرت شد یکم داره جر زنی میکنه و همش اصرار داره بازار pc رو بگیره دست که البته حق هم داره چون واقعا تکنولوژیش رو داره . ولی خوب زمانی که سونی و ماکروسافت برای عدم کاهش فروش کنسول هاشون به ناشر های بزرگ اجازه ندن یا در کل درخواست ندن که بازی هایی فراتر از قدرت کنسول ها ساخته بشه اونوقت Nvedia فقط میتونه یک سری بهبود هایی رو نسبت به کنسول نشون بده همین و بس .چرا فکر میکنید witcher بعد از دو شماره بلاخره به عنوان یک بازی کنسولی شماره 3 خودش رو معرفی کرد .برای اینکه اون دوتای قبلی رو فقط pc توانایی اجرای خوبش رو داشتن .ولی این یکی چنان فروشی رو کنسول ها داشته که مطمعن باش هر عنوان دیگه ای که ساخت این شرکت باشه لید پلتفورمش کنسول خواهد بود. اینجا بحث دنیای پول و تجارت هست نه یک طرفدار احساساتی pc که حالا چون از بچگیش pc داشته دیگه همه چیز بده فقط pc خوبه.پول حرف اول رو میزنه و در حال حاظر پول دست سونی و ماکروسافت هست و اینها روی کنسولی سرمایه گذاری کردن که ده سال بتونن از طریق این سخت افزار بازی بفروشن .هیچ چیز دیگه ای مهم نیست . به این میگن سیستم سرمایه داری.سرمایه مهم هست نه احساسات

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
Techland =))
مقایسه ی پی سی و کنسول :))بی خیال بشین

فقط و فقط 100 دلار از قیمت هر کنسول مربوط به گرافیک و سی پی یوش میشه میخوای بیا کلا اول تا اخر نسل رو ultra settings msaax8 4k 120fps بازی کن =))
چرا ملت ای ام دی بد بخت رو مقصر میدونند ؟ با 100 دلار میخواستین Fury X2 + zen cpu 32 cores بده به سونی و مایکرو =))
اولا این که این نسل خیلی هم زود تموم نمیشه حالا چرا ؟ 1- خود سونی و مایکرو هم فکر نمیکردند این قدر نسل هشت فروش کنه و وارد شدن به نسل 9 کنسول ها ریسک هست
2-خبر هایی به گوش میرسه { چند ماه پیش یه چیز هایی شنیدم } کنسول های پلی 4 و ایکس1 ارتقا یافته قراره عرضه بشن

خود سونی و مایکرو هم قصد مقایسه کنسول و پی سی رو ندارن نمیدونم چرا بعضی ها ول کن نیستن ......
فقط یه بار بنده خدا سونی گفت واچ داگز رو 1080p 60fps با کنسول ما اجرا کنین! ..... یادمون هست کلا اون صفحه و بنر رو حذف کرد و چی شد نهایتا :D

نتیجه اخلاقی کسی که به فکر فریم ریت + گرافیک هست طرف پی سی هست ...... و پای کنسول رو وسط نکشید که کم میاره که اصلا برا این ساخته نشده

پس بی خیال

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدون چرا اکثریت خودشون رو گل میزنن سازنده ها تنبل شدن دیگه دوست دارن بشینن یک بازی که میسازن بهینه بشه ضعف فنی خودشون رو میخوان پشت قدرت سخت افزاری مخفی کنند .دقیقا حکایت سیستم عامل هنگروید هست با 3 گیگ رم تو پرچمدار شما هنوز لگ و هنگ میبینی در حالی که تو Ios و حتی ویندوز فون شما با 512 مگ رم و 1 گیگ رم خیلی کمتر لگ و هنگ میبینید.بازی سازی های الان هم حکایتشون این شده بازی های بهینه نشده خودشون رو پای ضعف ست افزاری میزارن ایناها رو باور کنیم باگ های بازی ها هم از ضعف سخت افزاری نشعت میگیره ؟ از بازی های نسل قبل مثال نمیزنم همین نسل بازی مثل Sunset overdrive بیشتر از30 ساعت بازیش کردمش تو بعضی از صحنه ها صد تا شمن ده تا انفجار همزمان رخ میداد ولی 1 ثانیه افت فریم ندیدم .مثال مولتی پلتفرمی بزنم همین بتمن در یک لحظه 20 تا تانک منفجر میشد سوپر اجکت میکنی باز با سرعت به سمت دشمن حمله میکنی یک ثانیه افت فریم پیدا نمیکنی.مثال برای خوده Pc باز ها بزنیم بازی Alien islation با اون گرفایک بالا و افک های گرافیکی وحشتناک زیبا و هوش مصنوعی خارق العاده Aliien با معمولی ترین سیستم ها 60 فریم بازی اجرا میشدش . همین MGS V محیط به این گسترده گی هوش مصنوعی در حد غول شصت فریم روی کنسول ها اجرا میشه در حالی که بازی این اقایون 30 فریم اونم کلا موشن بلور زدن ده دقیقه بازی میکنی سر درد میگری
در کل میخوام بگم ایناها همه ضعف فنی این تیم ها سطح پایین هستند نه ضعف کنسول حرف هاشون ارزش نداره به سابقه فنیشون نگاه کنید میفهمید چقدر باید برای حرف هاشون تره خورد کرد .

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
هر کاری کردم پست ندم نشد.
چه طرز حرف زدنه؟
با پی سی جماعت نباید فلان....(یعنی چی؟)
پول دادی پی سی غول خریدی مبارکت باشه دیگه چرا رو فکر مردم پیاده روی میکنی. همه میدونن 4 فریم چی هست(بودو نبودش).بنچمارکارم همه دیدن
حالا اینجاست که سر رزولوشن و فریم بیشتر پول خرج میکنی نوش جونت فریم ها گوارای وجودت.(ما ها ناشی هستیم نمی فهمیم چه جوری سیستم جمع کنیم متاسفانه این ناشی بودن بد دردیه)
من یا میلیون ها نفر دیگه اولویت های دیگه ای داریم برادر که ترجیح میدیم با قوطی بازی کنیم.ختم کلام
-------
کنسول های این نسل ضعیفن.ضعیف تر از قبل یا شایدم من این احساس رو میکنم.
ولی ای کاش سازنده به قول دوستمون شانت ایده هایی که میده واقعا ایده باشه نه صرفا یه نمایش گرافیکی.این به نظر من ابدا ایده نیست.کاش تغییری تو گیم پلی یا داستان یا چیز های دیگه باشه.
هنوز پورتال رو یکی از بهترین ها تو این قضیه میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر