System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام...
مورد شماره 2 رو منم دارم...هر چند وقت یکبار سیستم فیریز میشه...حد اکثر 1 ماه و کم کم 2 هفته یکبار...
دوست عزیز شما هنوزم این مشکل رو دارید؟
دوستان عزیز دیگر اگر این مشکل رو دارن بگن یا اگه دلیلشو میدونن لطفا راهنمایی کنن...
ممنون از همه دوستان ....:love:
یکی از دلایلی که باعث میشه سیستم فریز کنه جابجا کردن زیاد کنسول هست!

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
یکی از دلایلی که باعث میشه سیستم فریز کنه جابجا کردن زیاد کنسول هست!
ممنون از جوابت دوست عزیز...:love:من از روزی که کنسول رو گرفتم یکسال و نیم گذشته و کلا شاید 2 بار کنسول رو جابجا کردم...و فقط خاکای روشو تمیز میکردم :cheesygri
ممکنه دلیله دیگه ای هم داشته باشه؟

maysam_b5

کاربر سایت
Oct 31, 2007
25
سلام
یک سوال فریم ویر من 2.4 است امکان پخش wmv فایل های مدیاپلیر را گذاشته است. ولی وقتی فایلی را می خواهم پخش کنم می گوید این بخش را فعال کنم و وقتی می خواهم فعال کنم می گوید بایستی به اینترنت متصل شوم.
آیا با عوض کردن فریم ویر درست می شود ؟ یا راه دیگری دارد ؟ من امکان اتصال به اینترنت را از طریق پلی استیشن ندارم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
یک سوال فریم ویر من 2.4 است امکان پخش wmv فایل های مدیاپلیر را گذاشته است. ولی وقتی فایلی را می خواهم پخش کنم می گوید این بخش را فعال کنم و وقتی می خواهم فعال کنم می گوید بایستی به اینترنت متصل شوم.
آیا با عوض کردن فریم ویر درست می شود ؟ یا راه دیگری دارد ؟ من امکان اتصال به اینترنت را از طریق پلی استیشن ندارم
امکان داره بخواد آپدیت کنه اون قسمتو!
بهتره که فریمور 2.60 رو با pc دان کنی بریزی رو فلش و با فلش ps3 رو آپدیت کنی!

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
يكي ديگه از كار افتادن لنز يعني داره جوناي اخرش ميده همون بلايي كه سرمن اومد
سلام...مرسی دوست من از جوابت...
این مشکل حدودا 2 ماه بعد از خرید دستگاه به وجود اومد..و هنوز ادامه داره..؟یعنی یکساله که لنز روزای آخر عمرشه؟!

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دستگاه نو خريدي يا دست 2 بوده؟
اگه ميخاي از سلامت لنز اطلاع پيدا كني اگه تو يك بازي يك جاي خاص از مرحله گير كنه ايراد از بازيه اگه نه تو همون بازي هي اينجا گير كنه بعد باز يجاي ديگه اين مشكل از لنز
اين اتفاق برام تو بازي فالات3 افتاد كه بعد از 1 هفته اينجوري ديگه دستگاه بالا نميومد:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر