System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگر کسی اشتباهی دستگاه رو با ریجنی غیر از ریجن دستگاه اپدیت کنه چه مشکلی پیش میاد اگه مشکلی پیش میاد چجوری درست میشه ؟
ببین دوسته گرامی برای خوده بنده از وقتی که با دستگاه دیگه آپدیت نمی کنم 3تا مشکل برایم درست شده یعنی اوایل اشتباهی میرختم ولی دیگه اینگونه مشکلات دیگه نیست:love:
1-دستگاهم اف تصویر پیدا کرده البته یکمی نه زیاد :(
2-توی بازی بعضی اوقات گیر میکرد یعنی قفل میکرد متاسفانه:mad:
3-بعد خیلی هم کند شده و عکس العملش مثله قبل نیست :((
البته از وقتی که درست ابدیت را میذارم مشکل تا حدی حل شد و به نظر خودم این حتما با رایانه که دانلود میکنم این طوری شده ولی قبلا که این طوری نبود ولی اگر با خوده کنسول اپدیت کنی بهتر باشه :love:
حالا اگر شما اپدیت را اشتباهی ریختی مشکلی حاد نیست شما وقتی ایدیته جدید امد انوقت اپدیته قدیمی از بین میره:smile:

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
ببین دوسته گرامی برای خوده بنده از وقتی که با دستگاه دیگه آپدیت نمی کنم 3تا مشکل برایم درست شده یعنی اوایل اشتباهی میرختم ولی دیگه اینگونه مشکلات دیگه نیست:love:
البته از وقتی که درست ابدیت را میذارم مشکل تا حدی حل شد و به نظر خودم این حتما با رایانه که دانلود میکنم این طوری شده ولی قبلا که این طوری نبود ولی اگر با خوده کنسول اپدیت کنی بهتر باشه :love:
حالا اگر شما اپدیت را اشتباهی ریختی مشکلی حاد نیست شما وقتی ایدیته جدید امد انوقت اپدیته قدیمی از بین میره:smile:
از جوابت ممنون فقط یک سوال مشکلاتی که گفتی بعد از اپدیت درست کاملا حل شد یا نه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
از جوابت ممنون فقط یک سوال مشکلاتی که گفتی بعد از اپدیت درست کاملا حل شد یا نه
نه به صورته کاملا خیر ولی همان طور که گفته ام شما اگر میتوانی با کنسول آپدیت کن بهتره تا با رایانه یا هرچیزه دیگر :((

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فکر کنم باید وایسن تا آپدیت بعدی بیاد.درسته؟
نه لازم نیست ! یادمه یکی از دوستان اشتباهی ریخته بود بعد امتحان کرد که ببینه با همون ورژن فریمور ریجن هماهنگ با کنسول خودش میشه روش ریخت یا نه که جواب مثبت بود و آپدیت کرد!

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
منم سر هر بازی از خود بازی آپدیت میکنم و ریجنها کاملا متفاوت بود یبار PAL یبار US یبار هم J . من مشکلی نداشتم تا به این لحظه .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه اما سونی 2.7 معرفی کرده که به زودی میاد . !
حامد میگم 2.70یا 2.7 کدامشه ولی مبینم که سونی ده تا ده میپره خدا میدونه که این اپدیته جدید دیگه چه چیزهایی داره :biggrin1::love:
ولی فکر کنم این اپدیت همزمان داخله بازی Resident Evil 5 هستش این جدیده اره:confused:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اومدم یه خبر خوب بدم و برم!
ورژن جدید divx ویدئو های mkv رو هم ساپورت میکنه و این بدین معناس که آپدیت جدیدی که برای ps3 بیاد این نوع ویدئوها رو که برای طرفدارای HD خیلی مهمه رو هم ساپورت میکنه!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اومدم یه خبر خوب بدم و برم!
ورژن جدید divx ویدئو های mkv رو هم ساپورت میکنه و این بدین معناس که آپدیت جدیدی که برای ps3 بیاد این نوع ویدئوها رو که برای طرفدارای HD خیلی مهمه رو هم ساپورت میکنه!
میشه بیستر توضیح بدی؟؟یا حداقل منبع خبرت رو هم بده ...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منبع نمیخواد که برو سایت divx.com ببین که ورژن جدیدش mkv رو هم ساپورت میکنه;)
اگه بشه نونمون تو روغنه:cheesygri

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام...
مورد شماره 2 رو منم دارم...هر چند وقت یکبار سیستم فیریز میشه...حد اکثر 1 ماه و کم کم 2 هفته یکبار...
دوست عزیز شما هنوزم این مشکل رو دارید؟
دوستان عزیز دیگر اگر این مشکل رو دارن بگن یا اگه دلیلشو میدونن لطفا راهنمایی کنن...
ممنون از همه دوستان ....:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر