System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
با سلام:

دوستان کنسول من رجین 3 اسیاست .

از سایت اسیا دانلود کردم به کنسول که زدم تا 70 میره بعدش Erorr میده.

با خوده کنسول هم که آپدیت کردم باز هم تا 70 میره دوباره Erorr میده لامصب.

مشکل چیه؟

حسین جان شما چطوری مشکلت حل شد؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
Hi, everyone, we have a system software updates for PS3 coming soon, and I wanted to provide you with a sneak peak at the details.

The PS3 firmware update (v2.60) is designed primarily to enhance the system's media capabilities. The key feature is a new Photo Gallery application, which delivers a suite of tools for sorting through and displaying your digital photo collection. Digital pictures can be organized in groups according to various criteria, including the camera used to take the photos, the event date and time, colors in the photos, as well as the number, ages, or facial expressions of the people pictured. You can also create slideshows set to music and build photo playlists with an easy-to-use interface. The Photo Gallery application will need to be installed separately from the XMB after you update your PS3's firmware. To install the Photo Gallery application, go to the Photo section on the XMB, select Photo Gallery and press the X button.

The 2.60 update also includes:

* Guest access to PlayStation Store - This enables non-PlayStation Network members to browse through the storefront to check out the latest games, demos, videos, etc.
* DivX 3.11 support - Videos in this format can now be played on PS3.

Here's a video walk-through of firmware 2.60 that shows off some of what the Photo Gallery can do.

Source: http://blog.us.playstation.com/2009/01/20/upcoming-ps3-firmware-v260-update/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام:

دوستان کنسول من رجین 3 اسیاست .

از سایت اسیا دانلود کردم به کنسول که زدم تا 70 میره بعدش Erorr میده.

با خوده کنسول هم که آپدیت کردم باز هم تا 70 میره دوباره Erorr میده لامصب.

مشکل چیه؟

حسین جان شما چطوری مشکلت حل شد؟

نیما جون اتفاقا منم مثله تو بود مشکلم ولی حل شد
هر نیم ساعت ادامه اش بده از همون 70درصد اگر نشد بازهم نیم ساعته دیگه ادامش بده این قدر این کار را بکن تا بشه
یا اصلا چرا این کار را میکنی اگر ریجن دستگاهت با ریجنه دستگاهم یکی باشه خودم میام پیشت و آپدیت را بهت میدم اگر مایل بودی هنوز خوشتبختانه پاکش نکردم خواستی بگو تا برایت بیارم:biggrin1:

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
سلام
من امروز اپدیت کردم
فقط یه سوال
اگه دستگاه رو فرمت یا برش گردونیم به تنظیمات اولیه ورژنی که اپدیت کردیم سر جاش میمونه یا نه ؟ برای من 2.20 بود و حالا شده 2.60 میخوام فرمت کنم میترسم بیاد روی 2.20

بچه ها ریجن دستگاه من جی هست از کجا بدونم اسیاست یا ژاپن ؟
روی کارتونتش یه کره هست که روش زده A و یه کره هست که روش زده 3 و یه جاشم زده NTSC - J

ممنون

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
سلام

يكي از دوستان گفته بود بايد photo gallery رو جدا دانلود كنيم كه حجمشم گويا زياده (حدود 120 مگ) ميخواستم بپرسم از دوستاني كه دانلودش كردن آيا به همين صورته كه دوستمون گفته ؟ و اينكه تا حالا گزارشي از مشكل خاصي در بارهء اين firmware تو فرومهاي معروف ديده شده يا نه؟ چون معمولا" اولش كه اين firmware ها مياد يه سري مشكلاتي ديده ميشن .

رزیدنت3

کاربر سایت
Nov 23, 2007
20
نام
مسعود
سلام
من امروز اپدیت کردم
فقط یه سوال
اگه دستگاه رو فرمت یا برش گردونیم به تنظیمات اولیه ورژنی که اپدیت کردیم سر جاش میمونه یا نه ؟ برای من 2.20 بود و حالا شده 2.60 میخوام فرمت کنم میترسم بیاد روی 2.20

بچه ها ریجن دستگاه من جی هست از کجا بدونم اسیاست یا ژاپن ؟
روی کارتونتش یه کره هست که روش زده A و یه کره هست که روش زده 3 و یه جاشم زده NTSC - J

ممنون

سلام
دوست عزیز فکر نکنم اگه دستگاهت تو فرمت کنی اپدیت جدید دستگات پاک بشه البته دقیق نمیدونم بازم باید ببینی بچهای دیگه چی میگن :confused:
مدل ریجن دستگاهت3 ntsc j هست ولی مال آسیا هستش چون اگه بجای اون A .اگه J نوشته بود میشد مال ژاپن.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
نیما جون اتفاقا منم مثله تو بود مشکلم ولی حل شد
هر نیم ساعت ادامه اش بده از همون 70درصد اگر نشد بازهم نیم ساعته دیگه ادامش بده این قدر این کار را بکن تا بشه
یا اصلا چرا این کار را میکنی اگر ریجن دستگاهت با ریجنه دستگاهم یکی باشه خودم میام پیشت و آپدیت را بهت میدم اگر مایل بودی هنوز خوشتبختانه پاکش نکردم خواستی بگو تا برایت بیارم:biggrin1:

حسین جان الان من از از PC دان کردم کامل دان شد.(بدشانسی فلش مموری امروز سوخت)

آپدیت رو سی دی رایت کردم حالا به دستگاه که میزارم بازم تا 70 میره بعدش Erorr 8023588 میده.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کسی نمی تونه ما رو راهنمایی کنه.
سلام
نیما منم این مشکل رو داشتم 2 بار Download ردم و ریختم تو فلش ولی همین Error رو میداد .
فکر کنم فایل بد Download شده بود مثلا اینترنت وسطش قطع شده بود یا ... .
شما یه بار ا سایت PSN Hong Kong این رو Download کن و بدون اینکه مثلا PC رو خاموش کنی یا ریست کنی یعنی یه سره Download کنه تا تموم بشه .
من مشکلم اینجوری حل شد البته اگر مشکل از اینجا بوده باشه .
من این Update و 2 بار Download کردم تو 45 دقیقه :biggrin1:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,778
نام
امیر
کسی نمی تونه ما رو راهنمایی کنه.

با نرم افزار دانلود IDM ، دانلود کن ، مشکل حل میشه ، البته وسطش اصلا pause نزن . این مشکلی که پیش اومده به خاطر بد دانلود شدن آپدیت اه ، یا با IDM دانلود کن یا با flashGet ، به احتمال زیاد حل میشود :D

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
با تشکر از آرش خان و آقا حسین

بالاخره من هم دانلود کردم.

یه راهنمایی واسه کسانی که مشکل دارن.!!

من این اپدیت رو با خود کنسول انجام دادم در هنگام دانلود تا 70% میاد بعد دستگاه ریست میشه. و آپدیت جدید نصب میشه.
در قسمت فتو یک گزینه بنام فتو گالری اضافه شده که باید اون هم دانلود کنید به حجم 105 مگ.می باشد.(خیلی هم با حاله)

در هر صورت من دیشب با یک اکانت ماهواره ایی هر چی فایل حجیم بود دانلود کردم./

موفق باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر