System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,925
نام
حسين
سلام
يه خبر بسيار خوب واسه بچه هايي كه فريمور رو اشتباهي ريختن
من همين الان فريمور ريجن پال رو اپديت كردم و ريختم داخل دستگاه و دستگاه رو با اون اپ كردم (خودم اشتباهي j به پال زدم قاط زده بود) و جايگزين كردم ديگه نيازي نيست وايسيد تا اخر ماه همين الان با لينكه زير دستگاه رو اپ كنيد با خيال راحت
http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/eu/2008_1202_5b0e9d62ff6e9edc796db9a2916824f0/PS3UPDAT.PUP

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
تو فروم هاي ديگه گفتن تا اخر ماه اگه تاخير نخوره
مگه الان اخريشو نداري؟

نه از آخرای آذر که امتحانا داشت شروع می شد update نکردم
با اینکه سرویس ADSL 512 از شاتل دارم اما نمی دونم چرا ایتقدر
سرعتم پایینه. پینگم با اروپا 60 هستش نمیدونم چی کار کنم :(

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
سلام اقا يكي از بچه ها لينك فريم وير 2.53 رو واسم گذاشت البته j ولي ريجن دستگاهم پاله حال من با ريجن j دستگاه رو اپ كردم دستگاه بدجوري قاط زده (وسط بازي گير ميزنه, دارم كار ميكنم گير ميزن) حالمو
بدجوري گرفته
ميخوام ببينم ميشه فرم رو عوض كرد؟
لطفا لينكشو بزارين:love:

چندتا از بچه ها دو سه صفحه پیش قاطعانه میگفتند که با نصب آپدیت اشتباه مشکلی پیش نمیاد .فقط نمیدونم چرا الان نمیان بگن:confused:. من جایه اونا میگم... شما یکم بیشتر دقت کن شاید بازی مشکل داره.!!!!!

حالا با نصب آپدیت درست مشکلتون رفع شده یاهنوزم دستگاه گیر میکنه؟؟؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,925
نام
حسين
چندتا از بچه ها دو سه صفحه پیش قاطعانه میگفتند که با نصب آپدیت اشتباه مشکلی پیش نمیاد .فقط نمیدونم چرا الان نمیان بگن:confused:. من جایه اونا میگم... شما یکم بیشتر دقت کن شاید بازی مشکل داره.!!!!!

حالا با نصب آپدیت درست مشکلتون رفع شده یاهنوزم دستگاه گیر میکنه؟؟؟
نه عزيز خوشبختانه مشكلي پيش نمياد ديگه
در ضمن در جواب به اون سوال كه گفتي شايد بازي مشكل داره بايد بگم كه زمانيم كه بازي داخل دستگاه نبود باز دستگاه قاط ميزد.;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
به بخشید اگه سوالم خیلی قدیمیه
داشتم تو تاپیکا میچرخیدم دیدم سونی بالاخره به فکر برق رفتگی وسط اپدیت کردن افتاده ودیگه اگه وسط کار برق رفت مشکلی پیش نمیاد درسته؟
چه جور میشه منوی ریکاوری اورد بالا دستگاهم فریمورش 2.52 من این کار انجام دادم:دستگاه خاموش کردم بعد دستم گذاشتم روی دکمه پاور دستگاه روشن بشه بعد 3ثانیه یه بوق زد دوباره ریست شد اما بازم همون منوی اورد که میگفت با چه کابلی دستگاه وصل کردید من منوی ریکاوری ندیدم باید کار خاصی بکنم؟نکنه باید برم فریمور2.53 برم بگیرم اگه اره یکی از دوستان بگه که هرچه سریعتر برم این کار بکنم چون واقعا ارزش داره اگه مشکل برق رفتگی حل کرده باشه(کلا یه توضیح کاملی میخواستم بدید که کاملا این موضوع روشن بشه)
با تشکر;)

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
سلام بچه ها
من میخواستم ببینم میشه از اینترنت UPDATE پلی STATion 3 رو گرفت و بعد از طریق CD یا فلش مموری وصل کرد به PS3 و آپدیتش کرد ؟

صفحات قبل رو خوندم قاط زدم ... میشه راهنمایی کنید و لینک دانلود جدیدترین UPDATE برای PS3 40 GIG ریجن J رو برام یذارید ...
راپید شر یا مستقیم فرق نداره ...

راستی با فلش مموری آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد

ممنون

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
PS3 Firmware ( معرفی - اطلاعات - راهنمایی )

سلام بچه ها
من میخواستم ببینم میشه از اینترنت UPDATE پلی STATion 3 رو گرفت و بعد از طریق CD یا فلش مموری وصل کرد به PS3 و آپدیتش کرد ؟

صفحات قبل رو خوندم قاط زدم ... میشه راهنمایی کنید و لینک دانلود جدیدترین UPDATE برای PS3 40 GIG ریجن J رو برام یذارید ...
راپید شر یا مستقیم فرق نداره ...

راستی با فلش مموری آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد

ممنون

عزیز میشه با update pc دانلود کرد شما باید فایلی که دانلود کردی یه فولدر بسازی به این صورت که PS3 بعد UPDATE بعد فایلی که دانلود کردی تو فولدر سیو کنی باید حروف روهم به صورت بزرگ بنویسی لینک دانلود رو هم الان ندارم ولی کاری نداره برو تو سایت اسیا www.asia.playstation.comبعد برو تو قسمت سابورت اونجا تو ابدیت وانتخاب کن که میخوای با pcدانلود کنی وفایلی که دانلود کردی حتما با فلش بری تو کنسول چون این cdهای اشغای به لنز دستگاه خیلی اسیب میزنه حتما با فلش بریز تو دستگاه

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
عزیز میشه با update pc دانلود کرد شما باید فایلی که دانلود کردی یه فولدر بسازی به این صورت که PS3 بعد UPDATE بعد فایلی که دانلود کردی تو فولدر سیو کنی باید حروف روهم به صورت بزرگ بنویسی لینک دانلود رو هم الان ندارم ولی کاری نداره برو تو سایت اسیا www.asia.playstation.comبعد برو تو قسمت سابورت اونجا تو ابدیت وانتخاب کن که میخوای با pcدانلود کنی وفایلی که دانلود کردی حتما با فلش بری تو کنسول چون این cdهای اشغای به لنز دستگاه خیلی اسیب میزنه حتما با فلش بریز تو دستگاه

نتونستم پیدا کنم
لطفا یکی لینک دانلود آپدیت 40 گیگ ریجن J رو بهم بده _ لینک بالایی کار نکرد ( 2 تا پست بالا )

ممنون

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر