System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
در ضمن وسط اپدیت اگر برق بره هیچی نمیشه !!! چون فریمور تو فلش داخلی دستگاه هست و بعد از روشن کردن دستگاه پیغام برای اپدیت میاد که بعد از تایید کردن دستگاه اپدیت میشه و بعد از Reset کلا بالا میاد
این قضیه از اول نبود از وقتی Recovery menu اومد این امکان هم اضافه شد که موقع اپدیت کنسول اگر برق بره کنسول بریک نشه !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
2.53 چیز خاصی بهش اضافه شده؟
تو صفحه قبل یکی از دوستان توضیح داده بود : :arrowd:

تنها همين مورد اضافه شده:
Main features in system software update version 2.53

5400e4f1d490bcfd55699211340eb12c5fcbb3ce

Network

• The full-screen mode setting in Adobe® Flash® Player is now supported in the Internet Browser. *
    * "Adobe" and "Flash" are either registered trademarks or trademarks of Adobe Systems Incorporated in the United States and/or other countries

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,778
نام
امیر
خب اینم پست 500 ام بنده :D خیلی تلاش به خرج دادم تا مفید باشه :D دیگه همه فک کنم بدونین هدف از زدنش چیه ولی واسه اونایی که نمی دونن :D رجوع شود به امضا :love:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این قضیه از اول نبود از وقتی Recovery menu اومد این امکان هم اضافه شد که موقع اپدیت کنسول اگر برق بره کنسول بریک نشه !
من هنوز كنسولم رو آپديت نكردم و ورژن 2.30 روشه . اين Recovery menu كه گفتي رو كدوم آپديتا بوده ؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
نه عزیز من اصلا اینطور نیست !!! از همون اول هم این قابلیت بود !!!
حالا رسول گیر دادی میشه !
از اول موقع نصب فریمور روی هارد برق میرفت طوری نمیشد اما موقع اپدیت اگر برق میرفت بریک میشد !
میدونی مثل این میمونه که داری Bios کامپیوتر اپدیت میکنی برق بره ! البته شما استاد مایی :biggrin1:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
حالا رسول گیر دادی میشه !
از اول موقع نصب فریمور روی هارد برق میرفت طوری نمیشد اما موقع اپدیت اگر برق میرفت بریک میشد !
میدونی مثل این میمونه که داری Bios کامپیوتر اپدیت میکنی برق بره ! البته شما استاد مایی :biggrin1:

ميشه فرق آپديت با نصب رو بگي؟؟؟؟ منظورت از آپديت همون دانلود بود؟؟؟؟؟
يكم شفاف سازي كنيد.!!!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,778
نام
امیر
ميشه فرق آپديت با نصب رو بگي؟؟؟؟ منظورت از آپديت همون دانلود بود؟؟؟؟؟
يكم شفاف سازي كنيد.!!!

عزیز فرآیند آپدیت 2 تا مرحله داره ، اول اینکه فایل دانلود شده ، کپی میشه روی هارد ( از روی فلش یا CD یا ... ) اگه تو این حالت برق بره خب قطعا مشکلی پیش نمیاد مرحله دوم اینه که فایل کپی شده روی هارد بر روی حافظه فلش main board ، نصب میشه که زمانش 3 دقیقه و 30 ، 40 ثانیه هست ، همون موقعی که دستگاه ریست میشه و پیغام میده که کلید ps رو بزنین تا عملیات نصب شروع بشه و یه پیغام تو مایه های... ps3 firmware is installing میاد ( یا system software is installing یه چیزی تو همین مایه هاس که از صفر تا صد پر میشه ) . قبلا اگه تو این 3 دقیقه برق میرفت دستگاه باید میرفت تعمیر ، اما مثل اینکه با آپدیت 2.41 و اضافه شدن ، منوی ریکاوری ، این مشکل رفع شده و نیاز نیست که دستگاه بره تعمیر و از طریق همون منوی ریکاوری ، میشه درستش کرد .

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقا دو تا سوال یکیش این که همین که اگه وسط آپدیت کردن برق بره یعنی موقعی که آپدیت را با Pc مثلا دانلود کردیم و میخواهیم آپدیتش کنیم چی میشه؟؟؟
یکی دیگه این که این Recovery منو را یه کم توضیح بدین

مرسی

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
عزیزان من دستگاه دارم تاریخ ساختش 2007 هست !!! 1 باز چنین مشکلی پیش اومد !!! اون موقع هم فریمور 2.41 یا .......... وجود نداشت ! ولی بعد از اینکه دستگاه رو روشن کردم به صورت اتوماتیک دستگاه رو UP کرد !!! حالا بازم بگین نه نه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر