System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
درضمن Firmware نه Firimware و Frimware و ... ! فرمور نه فریمور !!!

دیگه انقدرم ... نیستم . بعد چند بار دانلود و آپلود کردن firmware حالیم هست که به قول شما firmware درسته نه frimware ( دقت کنین میبینین اشتباه تایپیه )

ممنون از تذکرتون

PS3_Xbox360_shop

کاربر سایت
Jun 2, 2008
59
نام
محسن
دوستان اگر میشه یه لیتک مستقیم دانلود 2.42 pal از هر جا بجز سایت playstation بدید چون از این سایت 60 بار دانلود کردم و با هر چی میریزم رو دستگاه ارور میده

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان اگر میشه یه لیتک مستقیم دانلود 2.42 pal از هر جا بجز سایت playstation بدید چون از این سایت 60 بار دانلود کردم و با هر چی میریزم رو دستگاه ارور میده
از سایت خودِ PS3 دانلود کن. جاهای دیگه هست ولی ریجنش معلوم نیست !
بدون استفاده از Download Maneger دانلود کنی درست میشه.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
از سایت خودِ PS3 دانلود کن. جاهای دیگه هست ولی ریجنش معلوم نیست !
بدون استفاده از Download Maneger دانلود کنی درست میشه.

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
2.43 فقط برای ریجن j اومده

Unlike previous updates, firmware v2.43 is specific to the Japan region, and only PS3 users there will be required to
install the update. PS3 users in all other regions will not be prompted to download v2.43. However, if you manually initiate a firmware update by clicking on “System Update” under the XMB’s Settings icon, the v2.43 update will be available, regardless of where you are located.

Users outside of Japan do not need to perform this update if your PS3 system software is on version v2.41 or later. However if you do perform the update, it will not cause any issues with your system or add any new functionality.​

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ببخشید واسه PAL کی میاد ؟
باید صبر کنی تا بیاد، همیشه ( اکثراً! ) برای ژاپن و آسیا زودتر میاد و بعدش برای پال و آخر هم برای UC میاد. شاید برای تفاوت زمانی این اتفاق میوفته.
درضمن اون فرمور هایی که مثل الان میاد و فقط یک عدد بهش اضافه میشه، چیزِ خاصی از نظر امکانات نداره و فقط برای رفع باگ ها و سیستم امنیتیش هست.

تا جایی که من در جریانم همین عدد 1 برای تعغیر به عدد 2 باید 87 % سیستم نرم افزاری تعغیر کنه البته از دید چیزی اضافه نمیشه ... ;)

چی میگی ؟!!!

آخرین ویرایش:

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
.
درضمن اون فرمور هایی که مثل الان میاد و فقط یک عدد بهش اضافه میشه، چیزِ خاصی از نظر امکانات نداره و فقط برای رفع باگ ها و سیستم امنیتیش هست.

تا جایی که من در جریانم همین عدد 1 برای تعغیر به عدد 2 باید 87 % سیستم نرم افزاری تعغیر کنه البته از دید چیزی اضافه نمیشه ... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر