System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
من یه سوال دارم
اگه من frimware مخصوص ریجن پال را برای ntsc-j بریزم چی میشه ؟

چیزی که میگم رو هیچ جا ننوشته ولی از روی تجربه ی دوستانم بهت میگم که این کار رو نکنی چون در بعضی مواقع افت فریم دیده شده و ممکن هست ضرر های دیگه ای رو هم برسونه. توی خودِ کاتالوگش هم نوشته که از سایت ریجنش دانلود کنید.

درضمن Firmware نه Firimware و Frimware و ... ! فرمور نه فریمور !!!

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
من یه سوال دارم

من خودم يه بار فرمور Japan رو ريختم رو دستگاهم که J Asia هستش يه 2 ماهی هم سر کردم مشکلی نداشت و البته اينم بگم که شايد 5 ساعت هم باهاش بازی نکردم تو اون مدت ولی خو تو فيلم و باقی چيزا و کارکرد دستگاه تأثير نداشت

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
من یه سوال دارم
مشکلی پیش نمیاد
من خودم کنسولم ریجن J آسیا (3) هستش و firmware های با ریجن UC و Pal رو هم روی کنسولم امتحان کردم و مشکلی نداشت
ولی پیشنهاد میشه که ریجن firmware تون با ریجن کنسولتون یکی باشه ;)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
مشکلی پیش نمیاد

حوصله ندارم که دوباره راجع به این چیزا بحث کنم ! ولی راجع به چیزی که اطلاع ندارین (نداریم، چون من هم دقیق ندارم)، همونچیزی که تو دفترچش نوشته شده رو رعایت کنیم ...
آرش حسن زادگان رو میشناسین ؟! اون کنسولش فکر کنم پال هست، یک ریجن دیگه ریخته بود میگفت افت فریم گرفته بود، ریجنش رو درست کرد، افت فریم از بین رفت... از ما گفتن بود ... این هم نیست که فرمور رو اشتباهی بریزید دستگاه همون لحظه گریپاژ کنه ! ممکن هست در طول زمان به نفعش نباشه.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
الان من به علت نداشتن adsl ... كنسولم firmware ntsc/uc روشه. داشتم cod4 ميزدم تويه يه جاهاي بازي كه مي خواد اسلحشو reload كنه يه مقدار گير ميكنه. نميدونم براي بازي يا براي firmware . دوستان جايي بلدن كه adsl داشته باشه با سرعت بالا سمت شرق تهران؟ البته كافينت ميگم;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
حوصله ندارم که دوباره راجع به این چیزا بحث کنم ! ولی راجع به چیزی که اطلاع ندارین (نداریم، چون من هم دقیق ندارم)، همونچیزی که تو دفترچش نوشته شده رو رعایت کنیم ...
آرش حسن زادگان رو میشناسین ؟! اون کنسولش فکر کنم پال هست، یک ریجن دیگه ریخته بود میگفت افت فریم گرفته بود، ریجنش رو درست کرد، افت فریم از بین رفت... از ما گفتن بود ... این هم نیست که فرمور رو اشتباهی بریزید دستگاه همون لحظه گریپاژ کنه ! ممکن هست در طول زمان به نفعش نباشه.
مشکلی پیش نمیاد رو اغراق کردم ! :biggrin1:
البته که مشکل پیش میاد لازم نیست آرش حسن زادگان رو مثال بزنی من خودم تجربشو دارم:biggrin1:
ریجن UC و PAL رو روی کنسولم ((که J آسیا (3) هست)) ریختم و بازی های GTA IV و MGS4 و AC و Uncharted و Heavenly Sword و چند تای دیگه رو امتحان کردم تقریبا روی همه اون بازیهایی که تستشون کردم هم روی firmware PAL و هم UC که با کنسولم هم ریجن نیست حدود 5 تا 10 فریم کمتر میداد !!! باورت میشه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر