System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
فری يعنی چيزی نميشه از داخل هارد کپی يا به داخل هارد کپی کرد؟؟
اگه اينجوريه من نصب نکنمش.
الان اين 2.40 مثل باقلوا داره کار ميکنه:D
مثلا قبلا میشد Wallpaper و Theme و هرچیزی رو که از PSN دانلود کردی ( بجز بازی ) رو انتقال بدی به مموری و استفاده کنی ولی الان نمیشه!. کلا گذینه Copy تیره شده و کار نمیکنه!.
من که با 2.41 سیو بازی کپی کردم و مشکلی نداشت.
کلا حدود نصف شارژ اینترنتم روی این فریمور ها تموم شد.
از 2.35 به بعد نمیشه Save ریخت روی هارد، امتحان کردم ولی نشده! حتی Saveـی که خود کنسولم تولید کرده.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
از 2.35 به بعد نمیشه Save ریخت روی هارد، امتحان کردم ولی نشده! حتی Saveـی که خود کنسولم تولید کرده.

من با Firmware 2.41 سیو ریختم و اجرا هم کرد ... سیو خودم رو هم برداشتم انداختم تو PC بدون هیچ مشکلی !!!

درود ب همه
سونی دیگه واقعا شورش رو در اورده. با عرضه هر FirmWrare باید یه گندی به این XMB بزنه!. رسما گذینه Copy رو غیر فعال کرد. اون همه Wallpaper و Theme و کوفت زهر مار موند تو هارد.

پ.ن. :confused::sick::).

من Wallpaper هم کپی کردم ... ( با 2.41 ! )

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
مثلا قبلا میشد Wallpaper و Theme و هرچیزی رو که از PSN دانلود کردی ( بجز بازی ) رو انتقال بدی به مموری و استفاده کنی ولی الان نمیشه!. کلا گذینه Copy تیره شده و کار نمیکنه!.

مطمئنی ؟
این فولدرها رو درست ساختی ؟
PS3 --------- SAVEDATA
بایدتوی SAVEDATA کپی کنی فریدون جان اگر اشتباه نکنم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
مطمئنی ؟
این فولدرها رو درست ساختی ؟
PS3 --------- SAVEDATA
بایدتوی SAVEDATA کپی کنی فریدون جان اگر اشتباه نکنم.
محمد جون داستان Save برمیگرده به 2.35 که تا الان دیگه نرفتم سروقتش :D.
وقتی Save رو بخوای از روی هارد بریزی توی مموری که فولدر مولدر نیاز نداره!.
من با Firmware 2.41 سیو ریختم و اجرا هم کرد ... سیو خودم رو هم برداشتم انداختم تو PC بدون هیچ مشکلی !!!
من Wallpaper هم کپی کردم ... ( با 2.41 ! )
با 2.41 سیو رو امتحان نکردم!. چطوری؟. Wallpaper رو از روی هارد کپی کردی روی مموری یا برعکس؟ هر کاری کردم نشد که!..
امشب براتون یه عکس از این گذینه Save تیره ( غیر فعال ) میزارم تا باور کنید:D.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
محمد جون داستان Save برمیگرده به 2.35 که تا الان دیگه نرفتم سروقتش .
وقتی Save رو بخوای از روی هارد بریزی توی مموری که فولدر مولدر نیاز نداره!.

من با 2.35 هم کپی کردم از رو هارد به PC...
فولدر میسازه خودش ! ( SAVEDATA )

با 2.41 سیو رو امتحان نکردم!. چطوری؟. Wallpaper رو از روی هارد کپی کردی روی مموری یا برعکس؟ هر کاری کردم نشد که!..

میری رو Wallpaper مثلث رو میزنی و میگی کپی کن ... اونم مموریت رو میشناسه و ازت سوال میکنه که کجا کپی کنم ؟ میزنی بر فرض رو مموری استیک و بعد هم کپی میشه ...
اگر نمیشد این کار رو کرد پس چطوری این همه عکس ملت از MGS4 میگرفتن و آپلود میکردن ؟!!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
چـــــی میـــــگی!!! :D. خوب شد گفتی :). فارسی، عربی، کُردی، ترکی و... با چه زبونی بگم متوجه بشی :D گذینه Copy فعال نیست.

چرا شلوغ میکنی ؟! خب تو گفتی نیست منم گفتم هست !!! بقیه هم دارن میگن هست پس هست !!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
چرا شلوغ میکنی ؟! خب تو گفتی نیست منم گفتم هست !!! بقیه هم دارن میگن هست پس هست !!!
یه جوری حرف میزنی انگار 2 روز کنسول گرفتم!. وقتی میگم نمیشه حتما نمیشه دیگه. حالا یه عکسی چیزی میگرم تا ببینی. منظورت از شلوغ میکنی رو هم متوجه نشدم!!.

PS3_Xbox360_shop

کاربر سایت
Jun 2, 2008
59
نام
محسن
اقا من این 2.41 را دیروز دانلود کردم ریختم تو مموری بعد زدم به ps3 تا 65٪ که میره یه پیغام میده the update is corrped یه همچین چیزایی واپدیت قطع میشه در ضمن دستگاه pal

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اقا من این 2.41 را دیروز دانلود کردم ریختم تو مموری بعد زدم به ps3 تا 65٪ که میره یه پیغام میده the update is corrped یه همچین چیزایی واپدیت قطع میشه در ضمن دستگاه pal
یا مشکل از آپدیتی هست که دانلود کردید که ناقص دانلود شده.
یا این که مموری که آپدیت رو توش می ریزید مشکل داره.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
فکر نمی کنم چون 2.35 با همین مموری ریختم یعنی مموری چه اشکالی میتونه داشته باشه
گفتم فقط احتمال این دو هستش.
اگر مطمئنید که مموریتون درسته باید یه بار دیگه آپدیت رو دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر