System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

این سوال رو من هم میحواستم بپرسم خوب ولی دستگاه من کارتون نداره دیگه از چه راهی میشه ریجن دستگاه رو فهمید

یه اکسپلور باز کن اول کلمه بالا که ببین چی نوشته اون لینکشو در بیار و بذار اینجا تا بهت بگم

سلام دوستان
ورژن دستگاه من 4.46 هستش
و الان pes 2015 رو خيلي تار و بي كيفيت نشون ميده
اگه آپديت كنم از طريق كامپيوتر
آيا كپي خور دستگاه از بين ميره و ميپره ؟؟؟

سلام می خواستم بدونم از کجا Region دستگاه چیه؟
سلام
اگر جعبه کنسول رو دارید یه شکل کره زمین هست که روش عدد هست اونو ببین چنده
اگر شماره 1 بود یعنی امریکا
اگر شماره 2 بود یعنی اروپا
اگر شماره 3 بود یعنی اسیا
اگر جعبه کنسول رو نداری با خوده کنسول رو روشن کنید و برید یه اسکپلور باز کنید و اول جمله لینکش رو ببینید چی نوشته بذارید اینجا تا بهتون بگم

سلام دوستان
ورژن دستگاه من 4.46 هستش
و الان pes 2015 رو خيلي تار و بي كيفيت نشون ميده
اگه آپديت كنم از طريق كامپيوتر
آيا كپي خور دستگاه از بين ميره و ميپره ؟؟؟

درباره سوالتون که مربوط میشه به بخش هک برید اوجا بپرسید مرسی
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*

درود،
دوستان از وقتی که این آپدیت جدیده(4.70) رو گرفتم،وقتی سیستم بوت میشه این پیام (هشدار برای سلامتی و تشنج8-|)نمایان میشه،

راهی نیست که این پیامو حذف کنم؟

آخرین ویرایش:
درود،
دوستان از وقتی که این آپدیت جدیده(4.70) رو گرفتم،وقتی سیستم بوت میشه این پیام (هشدار برای سلامتی و تشنج8-|)نمایان میشه،

راهی نیست که این پیامو حذف کنم؟

نه راهی نیست من که خیلی وقته میبینمش و برات عادت شده
کی گوش میکنه اینا چی میگن ما بازی خودمون رو میکنیم >:)

سلام دوستان
من چند وقت پیش از دستگام به وایرلس وصل شدم و با خودم گفتم حالا که نت دارم سیستمم آپدیت کنم...یک ساعت بعد که سیستم آپ شد، دیدم دیگه مولتی من اجرا نمیشه و ارور 80010017 رو میده...امکان داره کپی خورش پریده باشه؟
خودم حدس زدم شاید با نصب ورژن جدید مولتی من درست بشه اما وقتی فلشو وصل میکنم به دستگاه یادم رفته instal pakage کجاست برای همین مولتی منم نتونستم آپدیت کنم...!
ممنون میشم کمک کنید.

سلام دوستان
من چند وقت پیش از دستگام به وایرلس وصل شدم و با خودم گفتم حالا که نت دارم سیستمم آپدیت کنم...یک ساعت بعد که سیستم آپ شد، دیدم دیگه مولتی من اجرا نمیشه و ارور 80010017 رو میده...امکان داره کپی خورش پریده باشه؟
خودم حدس زدم شاید با نصب ورژن جدید مولتی من درست بشه اما وقتی فلشو وصل میکنم به دستگاه یادم رفته instal pakage کجاست برای همین مولتی منم نتونستم آپدیت کنم...!
ممنون میشم کمک کنید.
شما نباید OFW رو نصب میکردید. الان کنسولتون اورجینال خور شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or