System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
ببینم شما CFW میخوای یا OFW ؟ چون اینجا OFW میزاریم نه CFW

نمیدونم فرق این دو تا چیه؟ولی رمز اونم پیدا کردم اما همون ارور قبلی رو واسه اپدیت داد(ظاهرا هم cfw هم ofw رو امتحان کردم ولی ارور میده

کنسول من اورجینال خوره الانم فریمورش 4.11 ست(بعد از چند ماه الان روشنش کردم)حالا وقتی میخوام sing up بشم میگه باید اپدیت کنی!!!

هم 4.30 هم 4.31 رو هم امتحان کردم ولی تو 69 درصد ارور میده

ممنون میشم راهنمایی کنید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نمیدونم فرق این دو تا چیه؟ولی رمز اونم پیدا کردم اما همون ارور قبلی رو واسه اپدیت داد(ظاهرا هم cfw هم ofw رو امتحان کردم ولی ارور میده

کنسول من اورجینال خوره الانم فریمورش 4.11 ست(بعد از چند ماه الان روشنش کردم)حالا وقتی میخوام sing up بشم میگه باید اپدیت کنی!!!

هم 4.30 هم 4.31 رو هم امتحان کردم ولی تو 69 درصد ارور میده

ممنون میشم راهنمایی کنید
فولدر ها رو درست ساختین؟
تو فلشتون یه فولدر با حروف بزرگ به نام PS3 بسازید بعد توش یه فولدر دیگه به نام UPDATE با حروف بزرگ بسازید بعد فایل آپدیت رو بندازید تو پوشه UPDATE و عملیات آپدیت رو انجام بدید
مطمئن بشید فایل آپدیت به این نام باشه PS3UPDAT.PUP

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
فولدر ها رو درست ساختین؟
تو فلشتون یه فولدر با حروف بزرگ به نام PS3 بسازید بعد توش یه فولدر دیگه به نام UPDATE با حروف بزرگ بسازید بعد فایل آپدیت رو بندازید تو پوشه UPDATE و عملیات آپدیت رو انجام بدید
مطمئن بشید فایل آپدیت به این نام باشه PS3UPDAT.PUP

به اینا ربطی نداره
قبلا اپدیت کردم ،میدونم چجوریه
همیشه راحت بوده نمیدونم الان چه مرگش شده؟)x

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
به اینا ربطی نداره
قبلا اپدیت کردم ،میدونم چجوریه
همیشه راحت بوده نمیدونم الان چه مرگش شده؟)x
داداش شما مطمعنی رجیون خودتو دانلود کردی؟؟ مثلا رجیون دستگاه 2 هست باید فریمور اروپا بگیری نمیشه با رجیونه مثلا 3 بری فریمور اروپا بریزی اینو دقت کن

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
انتشار فریمور 4.40 از سوی سونی!

سونی در عین شگفتی فریمور اورجینال 4.40 خود را منتشر کرد!

درحالی که همه فکر میکردن سونی شکست رو پذیرفته و با رونمایی نصف و نیمه از PS4, دیگه کاری به هک PS3 نداره,امروز فریمور رسمی 4.40 خودش رو منتشر کرد!

در بعضی از فروم های خارجی هم بحث بوده که هکر ها نمیتوانند این فریمور رو هک کنند ولی امکانش بسیار زیاد هستش که ریباگ و روجرو و به تازگی هم MIRALA TIJERA دست به کار بشن!

باید منتظر واکنش هکرهای معروف پلی استیشن باشیم!من که خودم امیدوارم به هک این کاستومایز فریمور.

شما میتونید از طریق منبع این فریمور رو دانلود کنید و یا با اتصال به اینترنت,از طریق کنسول خود اقدام به آپدیت کنید.

نکته مهم:هرگز این فریمور رو روی کنسول های هک شده نصب نکنید چون هکتون میپره!

منبع

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر