System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بابا این سونی دیگه دیوونه شده واسه این هکه جدید داره خودشه ورشکسته می کنه اینقدر فریمور بده تا .... بشی:D
292.gif

این firmware ِ جدید برای سازگاری با ویتا و امکانات مربوط به اون ریلیز شده .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منظور اون دوستمون برای قدیم بود که بعد از اومدن اسلیم ها لگو تغییر کرد فکر کنم ایشون خیلی وقت بوده آپدیت نکرده بودن
بابا این سونی دیگه دیوونه شده واسه این هکه جدید داره خودشه ورشکسته می کنه اینقدر فریمور بده تا .... بشی:D
خب مگه بده؟ خود شما همچین کمپانی ای با همچین تشکیلاتی داشتی و درامدتون هم قابل شمارش نبود این کارو نمیکردی؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
یک سوال: چرا سونی روی FW های خودش قابلیت پخش فرمت MKV رو قرار نمیده؟(این رو میدونم که سونی حامی فرمت DIVX هست.)
به خاطر اینکه بلوری هاشو دقیقا با همون کیفیت به فرمت MKV تبدیل میکنن که اگه این کار رو بکنه در اصل قانون کپی رایت رو نقض کرده (ترویج piracy )
و یه دلیل دیگشم اینه که چون فرمت MKV به اصطلاح unique هست و هر نوع رزولوشن و هر نوع صدایی رو میتونه شاملش بشه و از طرفی هر دستگاه یا همین ps3 از پسش بر نمیاد برای پخشش چون نمیتونن برای اون دستگاه تعریف کنن که این فرمت با این رزولوشن رو پخش کن به خاطر همین نمیتونه پخش کنه MKV رو بهترین حالتش اینه که شما با برنامه های mkv2vob یا tsmuxer به فرمت ts یا m2ts تبدیلش کنی که بتونی تو کنسولت ببینی اینم بگم که سرعت تبدیلش خیلی بالاست و راحت میتونی از پسش بر بیایی
هرچند سوالت مرربوط به اینجا نبود ولی چون خودم خیلی تو نخ پخش کردنش بودم بهت جواب دادم
در مورد دیویکس هم خب الان تمام دستگاه ها این فرمت رو پشتیبانی میکنن ps3 هم یکی از اونا

• Like
Reactions: Infected Area

BlackDeath

کاربر سایت
Nov 27, 2011
137
به خاطر اینکه بلوری هاشو دقیقا با همون کیفیت به فرمت MKV تبدیل میکنن که اگه این کار رو بکنه در اصل قانون کپی رایت رو نقض کرده (ترویج piracy )
و یه دلیل دیگشم اینه که چون فرمت MKV به اصطلاح unique هست و هر نوع رزولوشن و هر نوع صدایی رو میتونه شاملش بشه و از طرفی هر دستگاه یا همین ps3 از پسش بر نمیاد برای پخشش چون نمیتونن برای اون دستگاه تعریف کنن که این فرمت با این رزولوشن رو پخش کن به خاطر همین نمیتونه پخش کنه MKV رو بهترین حالتش اینه که شما با برنامه های mkv2vob یا tsmuxer به فرمت ts یا m2ts تبدیلش کنی که بتونی تو کنسولت ببینی اینم بگم که سرعت تبدیلش خیلی بالاست و راحت میتونی از پسش بر بیایی
هرچند سوالت مرربوط به اینجا نبود ولی چون خودم خیلی تو نخ پخش کردنش بودم بهت جواب دادم
در مورد دیویکس هم خب الان تمام دستگاه ها این فرمت رو پشتیبانی میکنن ps3 هم یکی از اونا
متشکر از جوابت دوست عزیز
فقط یک نکته گوشی های سامسونگ مثل wave 1&2 یا Galaxy s 1&2 چطوری mkv رو اینقدر راحت پخش میکنن

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
برادر من نمی تونه چی هست !!!الان تو دستگاه های کپی خیلی راحت mkvرا بخش می کنه پس دستگاه این قابلیت را داره نمی دونم حالا چرا سونی این کار نمی کنه !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
برادر من نمی تونه چی هست !!!الان تو دستگاه های کپی خیلی راحت mkvرا بخش می کنه پس دستگاه این قابلیت را داره نمی دونم حالا چرا سونی این کار نمی کنه !
متشکر از جوابت دوست عزیز
فقط یک نکته گوشی های سامسونگ مثل wave 1&2 یا Galaxy s 1&2 چطوری mkv رو اینقدر راحت پخش میکنن
دوستان گرامی کنسول هک شده قضیش فرق میکنه تو اون یه برنامه دست ساز میندازن و اون میتونه فایل ها رو پخش کنه همینطور که ویندوز بدون کدک نمیتونه پخش کنه اون مدل فایل رو و ما میاییم برنامه هایی مثل VLC JET AUDIO و کدک های مختلف رو به خورد ویندوز میدیم تا این قابلیت رو پیدا کنه گوشی هم از این قائله مستثنی نیست گوشی و هر وسیله دیگه ای به صورت DEFAULT نمیتونن پخش کنن MKV رو و باید توسط یه واسطه (که اینجا برنامه های مختلف هستن) میتونن این نوع فایل ها رو پخش کنن کنسول هک شده هم مثل این ویندوز میمونه اون برنامه رو که اون مدل فایل رو ساپرت میکنه بهش میخورونن تا بتونه MKVرو پخش کنه شما اگه میخواین به صورت DEFAULT فایل ها رو ببینید باید به فرمتی تبدیلشون کننید که کنسول و گوشی بشناسشون کنسول M2TS TS MP4 رو به صورت DEFAULT میشناسه و با آپدیت دیویکس میتونید AVI و DIVX هم بهش اضافه کنید گوشی های امروزی هم فقط میتونن MP4 رو به صورت DEFAULT پخش کنن که با برنامه های مختلف هم کنسول و هم گوشی میتونن بیشتر از این ها رو "با واسطه" پخش کنن
امیدوارم تونسته باشم توضیح کاملی داده باشم

• Like
Reactions: Amino-Danger

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
دوستان گرامی کنسول هک شده قضیش فرق میکنه تو اون یه برنامه دست ساز میندازن و اون میتونه فایل ها رو پخش کنه همینطور که ویندوز بدون کدک نمیتونه پخش کنه اون مدل فایل رو و ما میاییم برنامه هایی مثل VLC JET AUDIO و کدک های مختلف رو به خورد ویندوز میدیم تا این قابلیت رو پیدا کنه گوشی هم از این قائله مستثنی نیست گوشی و هر وسیله دیگه ای به صورت DEFAULT نمیتونن پخش کنن MKV رو و باید توسط یه واسطه (که اینجا برنامه های مختلف هستن) میتونن این نوع فایل ها رو پخش کنن کنسول هک شده هم مثل این ویندوز میمونه اون برنامه رو که اون مدل فایل رو ساپرت میکنه بهش میخورونن تا بتونه MKVرو پخش کنه شما اگه میخواین به صورت DEFAULT فایل ها رو ببینید باید به فرمتی تبدیلشون کننید که کنسول و گوشی بشناسشون کنسول M2TS TS MP4 رو به صورت DEFAULT میشناسه و با آپدیت دیویکس میتونید AVI و DIVX هم بهش اضافه کنید گوشی های امروزی هم فقط میتونن MP4 رو به صورت DEFAULT پخش کنن که با برنامه های مختلف هم کنسول و هم گوشی میتونن بیشتر از این ها رو "با واسطه" پخش کنن
امیدوارم تونسته باشم توضیح کاملی داده باشم
می دونم بردار منظورم من هم این هست که این دستگاه ذاتن همچین توانی را داره که پخش کنه اگه سونی تو فریمور این قابلیتش را هم بزاره فکر کنم چیزی ازش کم نشه !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
PIRACY نمیزاره این کارو بکنه اونوقت فروش فیلم های بلوریش از اینم کمتر میشه دیگه کسی نمیره بخره به خاطر همین نمیخواد این کارو بکنه ولی با برنامه هایی که گفتم کار خیلی راحت میشه زمانشم برای یه فیلم 10 گیگی با سیستم 8 سال پیش من نزدیک 3-4 دقیقه میشه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کی گفته لوگوی PS3 اولش رفته!؟
این چیه پس برای من میاد بالا!؟لوگوی ایکس باکس که مطمئنم نیست!

والا مال من که اولش Health Warning میاد خبری از لوگوی ps3 نیست شما اگه بلدی چطور لوگوی ps3 میاد به من هم یاد بده دستت درد نکنه...!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
واسه من اولش لوگو میاد بد این warning میاد بعد میره تو منو
2 دقیقه باید زل بزنی به tv تا منو ظاهر بشه عجب چیز بیخودیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر