System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تو بعضی جا ها که فایلی پخش میشه کیفیت یکم تغییر کرده کلا این آپدیت هایی که یواش یواش مثلا از 3.70 تا 3.80 دو تا دو تا میره بالا فقط برای امنیت و ضد هکی هست 3.50 بعد 3.55 بعد 3.60 برای این آپدیت هم همینجوره
لینک دانلود فریمور ها تو امضام هست میتونید دانلود کنید
US EU JP

من اين پچ رو دانلود كردم ما اسمش رو فكر كنم بايد عوض كنم چون كه دستگاه نميشناستش.
چيكار كنم؟
این آپدیت هست ! پچ نیست !
باید تو یه USB توی این فولدها بذاری به ترتیب
دقیقا عین همین ! بزرگ باید باشه اسم فولدرا !
PS3 ----> UPDATE ----> UPDATE.PUP
سلام این ها اپدیت نیستن داداش یکی بیاد اپدیت بزاره)x
دوتا پست بالا رو که نقل قول کردم توش برای همه ی ریجن ها هست !

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
شاید یکی از دلایل اومدن این آپدیت به خاطر جلوگیری از کساییه که واسه فیفا 12 دندون تیز کردن و میخوان کپی خور بازی کنن !

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
چرا دوسته من این ابدیته قبلا از این نوع ابدیت ها داشتیم که حجمش کم بود و خیالتون راحت ابدیت کنید:d
منم دیده بودم از این کم حجما
اما الان من اینو گرفتم چه به اسم خودم فایل چه اسم PS3UPDAT ، وقتی تو پوشه مربوط به اپدیت میریزم ، دستگاه دیتکت نمیکنه ! (پوشه بندی هام درسته از دفعه قبل که اپدیت کرده بودم فایل اپدیت تو فلش مونده بود :d )

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
منم دیده بودم از این کم حجما
اما الان من اینو گرفتم چه به اسم خودم فایل چه اسم PS3UPDAT ، وقتی تو پوشه مربوط به اپدیت میریزم ، دستگاه دیتکت نمیکنه ! (پوشه بندی هام درسته از دفعه قبل که اپدیت کرده بودم فایل اپدیت تو فلش مونده بود :d )
مال منم همینجوری شد آخرش با خود PS3 آپدیت کردم !

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,335
نام
Rashed
پس چرا من نمیتونم online آپدیت کنم؟
کنسول و اکانت من هر دو ریجن2 هست.
وقتی update via internet میکنم ارور میده اخرین ورژن(3.70) نصب شده و نیازی به آپدیت نیست!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تمام فرم ور ها 180 مگی هستن و اصلا فرم ویر 70 مگی نداریم. بعضی اوقات لینک به شکل ناقص توسط برنامه گرفته میشه که عملا استفاده ای هم نداره
در ضمن هنوز این آپدیت برای تمام کشور ها اجباری نشده و مثلا من که الان اکانتم ماله دانمارکه چنین آپدیتی ازم نمی خواد و الان راحت وصل شدم

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
تمام فرم ور ها 180 مگی هستن و اصلا فرم ویر 70 مگی نداریم. بعضی اوقات لینک به شکل ناقص توسط برنامه گرفته میشه که عملا استفاده ای هم نداره
در ضمن هنوز این آپدیت برای تمام کشور ها اجباری نشده و مثلا من که الان اکانتم ماله دانمارکه چنین آپدیتی ازم نمی خواد و الان راحت وصل شدم
قبلا داشتیم آپدیت هایی که مثل پچ عمل میکرد و حجمشون کمتر بود

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون پچ ها باید rename بشه به اسم خود آپدیت ها
باز اگه مشکلی هست خوب 180 مگی هستش ناراحت شدن نداره

نه دوسته من ما که ناراحت نیستیم بچه که نیستیم که سره یه بحثی ناراحت بشیم
ما فقط داریم بحث میکنیم که به یه نتیجه درست برسیم
===============
خوب البته به نظر من این ها همون ابدیت هستند ولی احتمالا یکسری فایل توش گذاشته که با ابدیت بعدی کامل میشه حالا خدا کنه یه چیزی جدید بهش اضافه کنه تا از این ابدیتهاش بیخود نباشه

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
من آپدیت 3 . 72 رو از سایت us.play stationبا پیسی دانلود کردم...بد دسگای خودم ریجن 3 هستش مثل این که آپدیت ریجن 2 یا یکه اگه نصب کنم بره دستگاه مشگلی پیش مییاره همین طور بره آنلاین؟!!مر 39*

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,955
نام
malek
من آپدیت 3 . 72 رو از سایت us.play stationبا پیسی دانلود کردم...بد دسگای خودم ریجن 3 هستش مثل این که آپدیت ریجن 2 یا یکه اگه نصب کنم بره دستگاه مشگلی پیش مییاره همین طور بره آنلاین؟!!مر 39*

نه مشکلی پیش نمیاد من خودم قبلنا همین کارو میکردم ولی بهتره ریجن خودتو بریزی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه دوسته من ما که ناراحت نیستیم بچه که نیستیم که سره یه بحثی ناراحت بشیم
ما فقط داریم بحث میکنیم که به یه نتیجه درست برسیم
===============
خوب البته به نظر من این ها همون ابدیت هستند ولی احتمالا یکسری فایل توش گذاشته که با ابدیت بعدی کامل میشه حالا خدا کنه یه چیزی جدید بهش اضافه کنه تا از این ابدیتهاش بیخود نباشه
حسین بیخیال بابا من حامدم اصلا یادم رفته بود اون قضیه:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,247
نام
محمد
دوستان فردا ps3 که خریدم میرسه دستم ... احتمالا هم فیرمویر 3.55 باید باشه و ریجن دستگاه هم 3 هست .... الان من باید هی یکی یکی فیرمویر هارو دانلود کنم یا آخرین فیرمویر رو که انلود کنم بریزم روفلش بزنم خودش از 3.55 به آخرین آپدیت میکنه ؟ مرسی

در ضمن من ریجن اکانت psn ام 1 هست ... همیشه هم از طریق فلش فیرم ویر جدید میریزم ... وقتی فیرم ویر جدید میاد واسه هر 3 تا ریجن همزمان میاد که ؟ مثلا من میرم تو سایت آسیای سونی فیرم ویر جدید رو که اومده دانلود میکنم بعد آپدیت میکنم . بعد از اون وقتی میخوام Sign In بشم و برم تو Store و اینا اگه ریجن 1 هنوز اون آپدیت رو نداشته باشه قاطی که نمیکنه ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر