System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بابا یه استادی بیاد کمک کنه منو،تا دیروز پی اس ان ام وصل نمیشد،حالا که وصل میشه،آنلابن نمیاد که بتونم آنلاین بازی کنم،کمککککک

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بابا یه استادی بیاد کمک کنه منو،تا دیروز پی اس ان ام وصل نمیشد،حالا که وصل میشه،آنلابن نمیاد که بتونم آنلاین بازی کنم،کمککککک

يعني چي انلاين نمياد..؟به سرور بازي كانكت نميشه؟!اگه اينتوره هنوز مشكل از اينترنت هست...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
3.61 PS3 Firmware

Asia
دانلود
داداش اولا ممنون بایت link میخواستم بدونم من رجین 3 ntsc هستم و هنوز تو قسمت دانلود ps3 official site aisa از خود کنسول هنوز آپدیتی نیومده و هنوز آسیا fix نشده میخوام بدونم میتونم به این link اطمینان کنم.؟؟رسمی هست.؟؟مشکلی برای کنسول درست نمیشه.؟؟چون هنوز قسمت asia درست نشده بخاطر این سوال کردم.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
داداش اولا ممنون بایت link میخواستم بدونم من رجین 3 ntsc هستم و هنوز تو قسمت دانلود ps3 official site aisa از خود کنسول هنوز آپدیتی نیومده و هنوز آسیا fix نشده میخوام بدونم میتونم به این link اطمینان کنم.؟؟رسمی هست.؟؟مشکلی برای کنسول درست نمیشه.؟؟چون هنوز قسمت asia درست نشده بخاطر این سوال کردم.

بله دوست عزیز کنسول خودم هم رجین 3 NTSC هستش و آپدیت هم کردم مشکلی نداشتم.صبح دستگاه رو روشن کردم پیغام دادم 3.61 داد.
این عکس Info دستگاه خودم هستش که آپدیت کردم به 3.61
ولی در حال حاظر PSN .واسه من که اکانت US دارم Maintenance هستش
دوستان الان اگه ما بخوایم fifa11 رو آپدیت کنیم باید بریم به 3.61 یا فعلا رو همین 3.60 خودمون جواب میده؟

شما اگه بخوای فیفا رو آنلاین بازی کنی باید به آخرین فرم ور (3.61) آپدیت کنی.
اگه بخوای فقط آپدیت کنی هم میشه البته اگه سرور EA جواب بده.

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوست عزیز حالا هیچ جوره نمیشه آپدیت فیفا رو روی بازی اعمال کنیم؟ منظورم اینه که آفلاین دانلودش کنیم با فلش رو بازی پچ کنیم؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان الان اگه ما بخوایم fifa11 رو آپدیت کنیم باید بریم به 3.61 یا فعلا رو همین 3.60 خودمون جواب میده؟

شما ميتوني دستگاه 3.61 نباشه ولي اپديت بازي رو بگيري...نياز نيست ساين كني حتما....امروز خودم اپديت GT5 رو گرفتم

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
شما ميتوني دستگاه 3.61 نباشه ولي اپديت بازي رو بگيري...نياز نيست ساين كني حتما....امروز خودم اپديت GT5 رو گرفتم
ممنون دوست عزیز ولی این آپدیت که من میگم منظورم همون پچی هست که تو خود منوی بازی واسه به روز کردن نقل و انتقالات و ترکیب تیم ها وجود داره..
واسه گرفتنش هم باید ساین بشیم من میخواستم بدونم راهی هست که ما این رو آفلاین دان کنیم و با فلش بریزیم رو بازی ؟!:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر