System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اقایون من مشکل پیدا کردم الان سیستم من ورژن 3.56 داره(هک هم نکردم) من صبح داشتم تا عصر بازی میکردم الان می خوام بازی کنم پیغام میده میگه باید update کنم ولی وقتی می خوام update کنم پیغام میده که آخرین ورژن نصب شده و نیازی به update نیست و من نمی اونم به psn وصل بشم(اینطوریشو دیگه ندیده بودم) لطف کمک کنید اگه میتونید link دانلود 3.60 رو برای رجین 3 ntsc j بدین ممنون میشم یا اگه ایراد از psn هست من دست نگه دارم.
واسه من هم اینجوری شده.مگه میشه هم اپدیت بخواد هم نخواد؟این مدل ارور دیگه واقعا نوبره)x

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
واسه من هم اینجوری شده.مگه میشه هم اپدیت بخواد هم نخواد؟این مدل ارور دیگه واقعا نوبره)x
من از روی ناچاری ورژن 3.60 رو از سایت official خود سونی download کردم ریختم تو فلش و دستگاه رو update کردم فقط ورژن ntsc-j گیر نیاوردم و ورژن 3.60 uk PAl ریختم امیدوارم مشکلی پیش نیاد فعلا که مشکلی نیست شما هم به نظر من همین کار رو بکن من از اینجا download کردم.
http://uk.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item352011/Update-features-(ver-3-60)/

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من از روی ناچاری ورژن 3.60 رو از سایت official خود سونی download کردم ریختم تو فلش و دستگاه رو update کردم فقط ورژن ntsc-j گیر نیاوردم و ورژن 3.60 uk PAl ریختم امیدوارم مشکلی پیش نیاد فعلا که مشکلی نیست شما هم به نظر من همین کار رو بکن من از اینجا download کردم.
http://uk.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item352011/Update-features-(ver-3-60)/
خوشبختانه ps3 من PAL هستش.از همون لینکی که دوستمون گذاشته بودن دانلود کردم تونستم دستگاه رو با فلش UPDATE کنم:x

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
این مشکل وقتی Update تازه ریلیز میشه پیش میاد دو راه هست یا از سایت playstation آپدیت رو دانلود کنی یا کمی صبر کنی تا با خود PS3 دانلود کنی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اقایون من مشکل پیدا کردم الان سیستم من ورژن 3.56 داره(هک هم نکردم) من صبح داشتم تا عصر بازی میکردم الان می خوام بازی کنم پیغام میده میگه باید update کنم ولی وقتی می خوام update کنم پیغام میده که آخرین ورژن نصب شده و نیازی به update نیست و من نمی اونم به psn وصل بشم(اینطوریشو دیگه ندیده بودم) لطف کمک کنید اگه میتونید link دانلود 3.60 رو برای رجین 3 ntsc j بدین ممنون میشم یا اگه ایراد از psn هست من دست نگه دارم.

از طریق PC دانلود کن و آپدیت

Japan
UK

meisamxp

کاربر سایت
Feb 13, 2011
13
درسته حواسم نبود از روی بازی 5 gt داشت ورزن 3.50 رو نصب میکرد:d
ولی سی دی رو در اوردم بازم یو اس بی رو نمیخونه..
no applicable update data was found

تو تنظیم هاش گزینه ای برای یو اس بی وجود داره که باید روشن شه؟
من میرم تو قسمت
settings> system update>update via storage media
درسته دیگه؟

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
درسته حواسم نبود از روی بازی 5 gt داشت ورزن 3.50 رو نصب میکرد:d
ولی سی دی رو در اوردم بازم یو اس بی رو نمیخونه..
no applicable update data was found

تو تنظیم هاش گزینه ای برای یو اس بی وجود داره که باید روشن شه؟
من میرم تو قسمت
settings> system update>update via storage media
درسته دیگه؟
بله ! تو فولدر بندی دقت کردید ؟!
PS3 ---> UPDATE ---->ur Update software
باید با حروف بزرگ باشه !

• Like
Reactions: Captain Mitchell

meisamxp

کاربر سایت
Feb 13, 2011
13
مرسی فولدر بندی کردم درست شد
الان تو پلی استیشن نتورک قسمت ای دی ایمیل وپسورد گیر میده ایمیلم رو وارد میکنم پسورد رو همینطور ولی قبول نمیکنه ...:(

درست شد با تشکر:d

آخرین ویرایش:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
من هم از روزی که آپدیت جدید اومد تا به الان این مشکل رو دارم امروز هم بازم نتونستم آپدیت کنم از طریق PSN ! کسی دیگه هم این مشکل رو داره ؟ نکنه مشکل از کنسولم هست البته فقط سر این 3.60 اینطوری شده !:(

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
343
نام
Amir
وقتی یه اپدیت جدید میاد تا اپدیت نکنی نمیشه انلاین بازی کنی راهی نیست
که ما اپدیت نکنیم و انلاین بازی کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر