System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام دوستان . من امروز اومدم آپدیت 3.56 رو از طریق ps3 بریزم . اما اصلا نمیتونم به نت وصل شم تا آپدیت رو بگیرم حجم آپدیت چقدره ؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام دوستان . من امروز اومدم آپدیت 3.56 رو از طریق ps3 بریزم . اما اصلا نمیتونم به نت وصل شم تا آپدیت رو بگیرم حجم آپدیت چقدره ؟

شایان جان ... چرا از طریقه خود سایت سونی نمیگیری ؟
البته آپدیت اینطوری که شما میکنی کمتر هست و سریع تر انجام میشه ولی من میترسم زمان دانلود فایل درست دانلود نشه ... گرچه اول زمان نصب میگه چک داره میشه ولی من نمیدونم ون چیزی که چک میشه چی هست برای این همیشه از طریق سایت سونی میگیرم !

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
این پیغام ارور برای ایراد از DNS هست معمولا در ایران البته !
با تغیر DNS به یکی از اینها :
http://theos.in/windows-xp/free-fast-public-dns-server-list/

برطرف میشه ...
برطرف شدن ایراد به صورت خود به خودی هم مربوط به ایران هست... که با DNS گذاشتن درست میشه ولی برای دانلود Update ها در ون زمان مشکل دارید که میتونید از چیز پی ان استفاده کنید برای دانلود آپدیت ها ولی DNS ها رو ست کنید میتونید راحت بدون هیچ ایرادی آنلاین بازی کنید !

نمیشه!؟!؟!؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
برای من هنوز اپدیت 3.56 نیومده وقتی هم از طریق دستگاه گزینه اپدیت رو میزنم میگه اخرین ورژن نصبه!میترسم با این اوضاعی که پیش اومده و سونی میخواد بن کنه الکی الکی دستگاه به فنا بره
از اونجایی هم که خیلی ها بعد از اپدیت کردن نتونستن sign in بشن میترسم منم گرفتار این مشکل بشم برای همین از سایت اپدیت رو نگرفتم
مشکل خاصی که پیش نمیاد؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
با تشکر ازM0hammad Reza عزیز،بخاطر لینک دانلود.حالا یه سوال.چرا از ورژن 3.45 به بعد با خود دستگاه نمیتونم آپدیت کنم؟

یعنی پیغام میده آپدیت جدیدی نیومده:dالبته من همیشه با pc دانلود کردم تا همین 3.55 رو،فقط جالبه بدونم چرا با ps3 دیگه دانلود نمیشه:-/

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
الان خواستم فیفا آنلاین بزنم که گفت یه آپدیت جدید سیستم اومده و شما باید اول سیستم رو آپدیت کنین ! اومدم سیستم رو آپدیت کنم گفت سیستم شما آپدیت هست !!!! از دست این سونی !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
الان خواستم فیفا آنلاین بزنم که گفت یه آپدیت جدید سیستم اومده و شما باید اول سیستم رو آپدیت کنین ! اومدم سیستم رو آپدیت کنم گفت سیستم شما آپدیت هست !!!! از دست این سونی !
شهروز جان برای من هم همین مشکل رو داشت.با pc دانلود کن.اگر بتونی نرم افزار getbot رو هم دانلود کنی،دیگه محشر میشه.سرعت دانلودت رو حداقل 3 برابر میکنه.خود من همین 2 ساعت پیش تو 30 دقیقه دانلودش کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر