System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
الان فرمور 3.40 رو دستگاه هست ، بنظرتون با توجه به اینکه الان دارم از Move استفاده میکنم و ممکنه بخوام دستگاه رو کپی خور کنم ، بهتره 3.41 رو نصب کنم یا 3.42 ؟ با تشکر

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
سلام ور‍ژن دستگاه 3.42 هست ميخوام به 3.50 آپديت كنم كه بعد از 3.50 كنسول رو دانگريد كنم

ولي وقتي ور‍ژن 3.50 رو داخل flash memory ميريزم داخل كنسول ميزنم فلش رو و وقتي از سيستم آپديت update via storage media رو انتخاب ميكنم not found ميزنه

flash memory هم Fat32 هست و پوشه ها رو هم درست ميسازم

مشكل از كجاست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ور‍ژن دستگاه 3.42 هست ميخوام به 3.50 آپديت كنم كه بعد از 3.50 كنسول رو دانگريد كنم

ولي وقتي ور‍ژن 3.50 رو داخل flash memory ميريزم داخل كنسول ميزنم فلش رو و وقتي از سيستم آپديت update via storage media رو انتخاب ميكنم not found ميزنه

flash memory هم Fat32 هست و پوشه ها رو هم درست ميسازم

مشكل از كجاست
شما احتمالا مسیر را اشتباه برایش گذاشتید برای همین پیدا نمیکنه برید به این صحفه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه دوست عريزم مسير رو هم درست گذاشتم
شما درست میگید من خودم یک دستگاهه دیگر دارم میخوام ابدیتش کنم نمیزاره پال هم هست تمام مسیر را چند بار هم امتحان کردم خیلی عجیب قبلا از این مشکلات نداشت:-/

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
بچه ها یه مشکل بی مزه برام پیش اومده هر کی میتونه کمکم کنه.
PS3 م به PSN وصل نمیشه میگه باید آپدیت کنی.وقتی میرم تو Seting تا آپدیت کنم میگه آخرین آپدیت رو داری نیازی بهش نیست!
الان 3.5 روش نصبه نمیدونم چه مرگشه!اگر منظورش 3.55 ه که خب من 3.5 دارم باید آپ شه ولی وقتی میزنم آپدیت شه میگه آخرین آپدیت نصبه!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بچه ها یه مشکل بی مزه برام پیش اومده هر کی میتونه کمکم کنه.
PS3 م به PSN وصل نمیشه میگه باید آپدیت کنی.وقتی میرم تو Seting تا آپدیت کنم میگه آخرین آپدیت رو داری نیازی بهش نیست!
الان 3.5 روش نصبه نمیدونم چه مرگشه!اگر منظورش 3.55 ه که خب من 3.5 دارم باید آپ شه ولی وقتی میزنم آپدیت شه میگه آخرین آپدیت نصبه!

از طریق PC دانلود کن ... و نصب کن !

همچین چیز خاصی هم رو این آپدیت نیست :d

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
این آپدیت 3.55 همین 60 مگه رو دانلود کردم اما به هیچ طریقی کنسول نشناختش از طریق USB
اسمش PS3PATCH.PUP بود وصل کردم نشناخت به PS3UPDAT.PUP تغییر دادم نشناخت، مسیر پوشه روت USB هم PS3>UPDATE>PS3PATCH.PUP هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر