System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
ریجن 2 پاله
5 نمیدونم چه صیغه ایه
این سونی نامرد عجب موزیه ها تنها برتری که دستگاه های فت داشتن توانایی ریختن لینوکس روشون بود که اونم بعد از این که فریم ور 3.3 رو رو دستگاه ریختم دیدم پریده.اگه نمیخواید psn بزنید بهتره فریم ویرتون رو آپ نکنید

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,274
نام
Мojtaba
تا اونجا كه من اطلاع دارم ريجن 5 نداريم...
R1=آمريكاي مركزي
R2=اروپا
R3=آسيا
R4=استراليا
اون عدد 5 كه ميگي كنار يه لوگوي جهانِ؟
اره کنار یک لوگوی جهان هست . در ضمن یک علامت c هم کنار خودش داره . روی جعبه نوشته ها به روسی هست.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام.آقایون ورژن ps3 من الان 3.15 هستش و بازیه red ded رو تازه گرفتم.تا بازی رو میزارم میخواد آبدیت کنه به 3.21 .مشکل اینه که ps3 من پال هستش(ریجن 2) ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟خواهشا یکی بگه مردم از دودلی!
بهتره اول آخرین آپدیت رو دانلود ونصب کنید(3.40)، بعد میتونید با خیال راحت بازی کنید.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.آقایون ورژن ps3 من الان 3.15 هستش و بازیه red ded رو تازه گرفتم.تا بازی رو میزارم میخواد آبدیت کنه به 3.21 .مشکل اینه که ps3 من پال هستش(ریجن 2) ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟خواهشا یکی بگه مردم از دودلی!
عزیز حتما باید ریجن خوده دستگاه باشه نه ریجن دیگری بذاری بعدم مشکل میشه
سعی کن ریجن خودش باشه ممنونb-)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام
پرى روز pc باىوس خالى کرد حالا هم آپدىت جدىد اومده تصمىم گرفتم آپدىت کنم فقط ىه مشکلى هست من الان با واىرلس گوشى به اىنترنت وصلم نمى دونم اگه با گوشى دانلود کنم مشکلى نىست؟ درضمن اگه با خود ps3 آپدىت کنم ps3 اول کامل دانلود مىکنه بعد نصب مىکنه ىا همزمان اىن کارو مى کنه ؟ درضمن من الان آپدىتم 3.15 اگه بخوام مى تونم ىه دفعه به 3.40 آپ کنم؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
پرى روز pc باىوس خالى کرد حالا هم آپدىت جدىد اومده تصمىم گرفتم آپدىت کنم فقط ىه مشکلى هست من الان با واىرلس گوشى به اىنترنت وصلم نمى دونم اگه با گوشى دانلود کنم مشکلى نىست؟ درضمن اگه با خود ps3 آپدىت کنم ps3 اول کامل دانلود مىکنه بعد نصب مىکنه ىا همزمان اىن کارو مى کنه ؟ درضمن من الان آپدىتم 3.15 اگه بخوام مى تونم ىه دفعه به 3.40 آپ کنم؟
با خود PS3 آپدیت کنی بهتره چون اون اول آپدیت میکنه بعد نصب میکنه !
با گوشی زیاد به صرفه نیست !!!

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دوستان این Pluse مگه قرار نبود 3 ماه رایگان باشه؟؟
من که رفتم عضو شم 17$ خواست...
کسی امتحان کرده؟

منم امتحان کردم
اره 17$ میخواد :(
هیچ وقت PSN یه حاله درست و حسابی به ما نداد هااااااااااااااااا:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر