System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
515
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان
آقا ما این Update رو دانلود کردم وقتی گزاشتیم تو فلش وصلش میکنم به ps3 کار نمیکنه ، یعنی میگه update وجود نداره !!!

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
سلام به همه بزرگان
آقا ما این Update رو دانلود کردم وقتی گزاشتیم تو فلش وصلش میکنم به ps3 کار نمیکنه ، یعنی میگه update وجود نداره !!!

درود
دوست عزیز باید داخل فلش فولدری به اسم PS3 بسازی و داخل اون فولدری به اسم UPDATE سپس این فایل رو داخل اون بریزی

PS3>>UPDATE>>File

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
من ريجن دستگاهم پاله ولي روش نوشته5 من بايد كدومو دان كنم؟
پ.ن:من ريجن 2 رو دان كردم كار نكرد

دوست عزيز شما ماله هر جا رو دانلود كنيد پي اس 3 ميشناسش ، نميشه گفت مثلا چون دستگاهه من رجين يكه ماله 2 رو دانلود كنم نشناسه !

نوشته قبلي يكي از بچه ها طريقه ريختن آپديت رو فلش رو توضيح داده ، همون كارو انجام بده .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,634
دوستان بالاخره این آپدیت خیلی مورد نیاز یعنی حتما باید دانلود کنیم.چون من تا حالا دانلود نکردم آخه یه سری میگفتن مشکل به وجود میاد.

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
دوست عزيز شما ماله هر جا رو دانلود كنيد پي اس 3 ميشناسش ، نميشه گفت مثلا چون دستگاهه من رجين يكه ماله 2 رو دانلود كنم نشناسه !

نوشته قبلي يكي از بچه ها طريقه ريختن آپديت رو فلش رو توضيح داده ، همون كارو انجام بده .

دوست عزيز من هم همين كارو ميكنم ولي كار نميكنه.PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP
كمك كنيد

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
دوستان بالاخره این آپدیت خیلی مورد نیاز یعنی حتما باید دانلود کنیم.چون من تا حالا دانلود نکردم آخه یه سری میگفتن مشکل به وجود میاد.
اگر آنلاین نمیشی که نمیخواد کلا فکر کنم این بیخود ترین آپدیت سونی تا به حال بوده...

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
دوستان کسی آپدیت پال رو روی کنسول NTSC UC نصب کرده؟
اینترنت محدوده نمیتونم آپدیت UC رو بگیرم. اگه همین رو بریزم مشکلی پیش میاد؟ :d

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من دیروز آپدیت کردم فکر کنم تنها فرقی که کرده هر بازی را که قرار میدی وقتی بروی گزینه بازی میری بکگراند اون بازی و تصویر متحرکش نمایش داده میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر