System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام حواهشا اگه راهی هست..کمک کنید
بغد از اپدیت 3.11 دیگه کنسول ساین این نمیشه...چرا؟؟؟
دیگه به هیچ نحوی وارد اکانت نمیشه
مشکل از کحاست؟؟:(
مشكل از dns شما هستش
به جابي كه ازش اينترنت گرفتيد تماس بگيريد (adsl مخابرات تهران ٢٠٢٠)و بگيد كه ادرس dns تون رو ميخايد بعد تو ps4 واردش كنيد به صورت دستي
مشكل تون حل خواهد شد

Sent from my HTC Ruby using Tapatalk

mehrzad_m22

کاربر سایت
Dec 11, 2015
3
سلام
دوستان مشکلی برام پیش اومده , لطفا کمک کنید
من 2 روز هست که یه ps4 دو دسته یک ترابایت خریدم ، الان که نگاه کردم دیدم زده حافظه کل 520 گیگ بعد یک بار خاموش کردن و دوباره روشن کردم دیدم حافظه کل رو زد 523 گیگ و دیگه همین موند ، علتش چیه؟

الان بعد از یک ساعت از 523.9 گیگ شد 524.1 گیگ بعد از چند دقیقه که دوباره نگاه کردن همون 523.9 گیگ بود

الان یه بازی جدید زدم تا انتقال بشه به دستگاه (با psx) و فضای کل از 524 شد 552 گیگ یعنی به جای اینکه از فضای باقیمونده کم کنه , به فضای کل اضافه میکنه!!!
لطفا راهنمایی کنید

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام
من 2 روز هست که یه ps4 دو دسته یک ترابایت خریدم ، الان که نگاه کردم دیدم زده حافظه کل 520 گیگ بعد یک بار خاموش کردن و دوباره روشن کردم دیدم حافظه کل رو زد 523 گیگ و دیگه همین موند ، علتش چیه؟

الان بعد از یک ساعت از 523.9 گیگ شد 524.1 گیگ بعد از چند دقیقه که دوباره نگاه کردن همون 523.9 گیگ بود

الان یه بازی جدید زدم تا انتقال بشه به دستگاه (با psx) و فضای کل از 524 شد 552 گیگ یعنی به جای اینکه از فضای باقیمونده کم کنه , به فضای کل اضافه میکنه!!!
لطفا راهنمایی کنید

شما میزان حافظه اشغال شدرو نمیبینی احیانا؟

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سلام

لطفا راهنمایی کنید
سلام شما توی لیست دانلوداتون حتما یه سری بازی دارید
من خودم هم که دیجیتالی خرید میکنم این مشکلو داشتم بازیو وقتی ادد میکنید که دانلود کنه وقتی هنوز دانلود نکرده از اون حجم کل هارد کم میکنه و هیچ جایی هم اینو نمینویسه بعد از این که دانلود کردید توی قسمت application خودش میزنه و درست میشه

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
سلام به همگی
بعد از آپدیت اخر من به یه مشکلی برخوردم,ممنون میشم راهنماییم بکنید
مشکل تو بازی infamus هستش,وقتی وارد بازی میشی همون اولش هنگ میکنه,میشه بگید مشکل از این آپدیت آخری هستش یا نه؟
منون
سلام دادا
اگر انلاینی برو نت رو قطع کن
ببین تو میره یا نه
زمانی که من به نت وصلم بعضی مواقع این مشکل پیش میاد که با قطع کردنش حل میشه

mehrzad_m22

کاربر سایت
Dec 11, 2015
3
سلام شما توی لیست دانلوداتون حتما یه سری بازی دارید
من خودم هم که دیجیتالی خرید میکنم این مشکلو داشتم بازیو وقتی ادد میکنید که دانلود کنه وقتی هنوز دانلود نکرده از اون حجم کل هارد کم میکنه و هیچ جایی هم اینو نمینویسه بعد از این که دانلود کردید توی قسمت application خودش میزنه و درست میشه
مال شما بعدش حافظه کل درست میشه؟

Behnam07

کاربر سایت
Jun 9, 2011
2
ابدیت 3.11 رو با خود کنسول نصب کردم.حالا میخوام برم ps store‌میزنه ایمیل من ایمیل یاهومو میدم یا جیمیل رو میزنه پسورد اشتباه؟
واسه من وقتیدسته رو وصل میکنم هیچی نمیاد بفهمم دارشارژ میشه هیچی نمیاد چندبار امتحان کردم.اینم که میگن دسته موقع شارژ چراغش رنگش عوض میشه اینم نمیشه؟
فقط موقعی که دستگا رو روشن میکنم گوشه تصویر دسته رو میار شارژم نشون میده؟
بعد میگن میخوای بفهمیریجن کجاست یا رو کارتن مینویسه ریجنه چنده یا عکس نیم کره رو کارتن هست که از اونجا میشه فهمید من هرچقد گشتم نتونستم پیدا کنم ریجن چنده؟
راه دیگه ای هست؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
واقعا اپدیت جدید اومده ؟!! تغییراتش چیه ؟ چرا پس اعلام نشده بود ؟ دیشب من زدم دستگاه چک کرد نوشت آپدیت جدیدی نیومده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
واقعا اپدیت جدید اومده ؟!! تغییراتش چیه ؟ چرا پس اعلام نشده بود ؟ دیشب من زدم دستگاه چک کرد نوشت آپدیت جدیدی نیومده
سری بعد حتما هماهنگ میکنم قبل اپدیت سونی با شما هماهنگی ها رو بکنه:d
دادا شما دیشب چک کردی نیومده چه ربطی داره!امدیت امروز سر ظهر اومدش.حدوده 275 مگ.
هیچگونه تغییرات جدیدی هم نداشته و طبق معمول پایداری سیستم عامل.

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام دوستان لینک ریجن 1 رو بزارین ممنون می شم.
اگه با کنسول بخوام آپدیت کنم کنسول رو بزارم رو REST MODE مشکلی نداره؟
می خواستم بدونم این آپدیت ما ریجن 1 هست؟
Code:
https://www.playstation.com/en-au/get-help/ps4-system-software/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر