System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
من که از وقتی آپدیت 3.00 رو ریختم ، با اینکه تنظیمات آپدیت اتوماتیکم خاموشه ولی دستگاه به محض وصل شدن به اینترنت شروع می کنه به آپدیت خودکار. با این آپدیت هم درست نشد.:((

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
من که از وقتی آپدیت 3.00 رو ریختم ، با اینکه تنظیمات آپدیت اتوماتیکم خاموشه ولی دستگاه به محض وصل شدن به اینترنت شروع می کنه به آپدیت خودکار. با این آپدیت هم درست نشد.:((

منم این مشکل را دارم
دیشب مجبور شدم بزارم بروکن ایج را دانلود کنه که مزخرف هم بود!!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یعنی واقعا هیچ راهی نیست که این آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کنیم؟!
من تا به نت وصل میشم، سریع ویچر و.درایو کلاب و بتمن و... شروع میکنن به دانلود آپدیت!

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
از توی تنظیم های دسگاه تیک اتواتیک رو واسه دانلود ور دارید درست میشه.
مشکل ما اینه که با اینکه تنظیمات مربوط به اتوماتیک آپدیت با اینکه غیر فعاله ولی به محض وصل شدن به اینترنت شروع به آپدیت می کنه.

- - -ویرایش - - -

کسانی که این مشکل اتوماتیک آپدیت رو دارند ، بیاید اینجا نظر بدید یا لایک کنید شاید از طرف سونی فرجی بشه :
http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/Automatic-download-problem/td-p/45448481

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
كسي ميدونه كي قابليت پخش مديا 4k به كنسول اضافه ميشه؟؟

Sent from my HTC Ruby using Tapatalk

مشکل ما اینه که با اینکه تنظیمات مربوط به اتوماتیک آپدیت با اینکه غیر فعاله ولی به محض وصل شدن به اینترنت شروع به آپدیت می کنه.

- - -ویرایش - - -

کسانی که این مشکل اتوماتیک آپدیت رو دارند ، بیاید اینجا نظر بدید یا لایک کنید شاید از طرف سونی فرجی بشه :
http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/Automatic-download-problem/td-p/45448481
منم همين مشكل رو دارم با اينكه تيك نيست خودش خودكار اپديت رو به محض اتصال به اينترنت دانلود ميكنه و همش پيغام ميده اپديت جديد اومده نصب كن
فكر كنم عمدا اينكارو كرده سوني

Last edited by a moderator:

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
منم همين مشكل رو دارم با اينكه تيك نيست خودش خودكار اپديت رو به محض اتصال به اينترنت دانلود ميكنه و همش پيغام ميده اپديت جديد اومده نصب كن
فكر كنم عمدا اينكارو كرده سوني

:(( همگی پاشیم بریم تو بخش لایو چت ساپورت سونی اونجا بگیم. شاید تو آپدیت بعدی درستش کنند.

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام حواهشا اگه راهی هست..کمک کنید
بغد از اپدیت 3.11 دیگه کنسول ساین این نمیشه...چرا؟؟؟
دیگه به هیچ نحوی وارد اکانت نمیشه
مشکل از کحاست؟؟:(

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
یـه مدتی میشد PS4 آپدیت نکردم و 2.73 بود چند؟!همون اپدیت مونده الان اپدیت 3 بالاتر اومده افلاین اپدیت کنم چجوریاست دربر داره اون آپدیت های قبلی که نکردم یا نه؟!مشکلی نیست؟!یا همون با خود دستگاه؟!

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
خواهشا اگع کسی میدونه کمک کنه

به نظر من مشکل از دستگاه نیست بلکه مشکل از اینترنت هست و ( با فرض اینکه مشکل please wait دارید ) احتمالا برای شما تو please wait گیر می کنه. منم قدیم مشکلاتی این چنینی مثل وصل نشدن به استور رو داشتم که بعد از اینی که اینترنتم رو عوض کردم و سرعت بالاتر گرفتم مشکلم حل شد. شما هم اگر مشکل please wait دارید سعی کنید با یه اینترنت دیگه امتحان کنید یا ... . ( اگر مشکل please wait دارید که این مشکل معروفی هست و با یه سرچ ساده راه های حل این مشکل رو می تونید ببینید ولی اگر مشکل دیگه ای دارید من اطلاعی در این باره ندارم و اصلا چنین مشکلی رو نشنیدم. )

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
به نظر من مشکل از دستگاه نیست بلکه مشکل از اینترنت هست و ( با فرض اینکه مشکل please wait دارید ) احتمالا برای شما تو please wait گیر می کنه. منم قدیم مشکلاتی این چنینی مثل وصل نشدن به استور رو داشتم که بعد از اینی که اینترنتم رو عوض کردم و سرعت بالاتر گرفتم مشکلم حل شد. شما هم اگر مشکل please wait دارید سعی کنید با یه اینترنت دیگه امتحان کنید یا ... . ( اگر مشکل please wait دارید که این مشکل معروفی هست و با یه سرچ ساده راه های حل این مشکل رو می تونید ببینید ولی اگر مشکل دیگه ای دارید من اطلاعی در این باره ندارم و اصلا چنین مشکلی رو نشنیدم. )

بله.دقیقا همین مشکلو دارم..گمان نکنم برا نت باشع..اخه تا قبل از اپدیت راحت وصل میشدم..حالا دیگه راهی نیست؟

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
بعد از آپدیت اخر من به یه مشکلی برخوردم,ممنون میشم راهنماییم بکنید
مشکل تو بازی infamus هستش,وقتی وارد بازی میشی همون اولش هنگ میکنه,میشه بگید مشکل از این آپدیت آخری هستش یا نه؟
منون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین

- - -ویرایش - - -

Automatic download problem - PlayStation® Forums

عزیز اینو تست کردم دیشب.
اپدیت دراگون ایج رو متوقف کردم و 3 ساعت بعد که کنسول رو روشن کردم شروع به دانلود نکرد و متوقف مونده بود.
بنظرم یبار دیگه تنظیم های کنسول و دانلود رو چک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر