System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

badboy_2820

کاربر سایت
Dec 4, 2014
16
نام
Parsa
tanzimat internet ro dasti anjam bede

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان.
می زنم کنسول رو اپدیت کنم میگه اخرین ورژن است ولی در اصل ورژن 2.55 در ضمن وقنی هم 2.51 هم بودم واسه 2.55 همین رو می گفت نمی دونم چیکار کنم؟؟
احتمال داره واسه اینه که سرورهای اروپا ف ی ل ت ر باشند؟؟

tanzimat internet ro dasti anjam bede

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یه سوال قبلا وقتی اپدیت میومد به psn وصل نمیشد ولی الان با اینکه اپدیت اومده مشکلی در وصل شدن psn نیست.

درسته برا منم جالب و تعجب برانگیز بود اپدیت که به سختی با سرعت بیست kb داشت دانلود میشد اماو وصل بود و میشد بازی کرد !!!

badboy_2820

کاربر سایت
Dec 4, 2014
16
نام
Parsa
DNS رو 8.8.8.8 گذاشتم دیگه چه تنظیمات دیگری انجام دهم؟

من امتحان کردم تنضیمات مث اینم قرار بدی حله

بازی‌سنتر | امکانات و ویژگی ها | PS3 | راهنمای اتصال به PSN به دو روش کابلی و بی سیم

فقط ی موردی:برای پیدا کردن دی ان اس مرورگرو باز کن 192.168.1.1 تو آدرس بار تایپ کن بعد ک وارد شدی تو هر مودم متفاوته ولی اگه ی ذره بگردی پیدا میکنی
برای پیدا کردن عدد mtu هم تو همون تنظیمات مودم برو و تو قسمت ون عددشو نوشته(اگه mtu اتو بود تیک اتو بردار خودش عدد مینویسه)

narim_04

کاربر سایت
Feb 22, 2014
34
نام
nariman
System Software Update 2.57

An update to the system software for PlayStation 4 systems was released on 22 July 2015. You can use this to update your system software to version 2.57.

• System software stability during use of some features has been improved.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درسته برا منم جالب و تعجب برانگیز بود اپدیت که به سختی با سرعت بیست kb داشت دانلود میشد اماو وصل بود و میشد بازی کرد !!!

آپدیت جدید غیر اجباری بود و هر کس مایل بود میتونست آپدیت رو انجام بده :)

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان اپدیتای پی اس 4 چند مگیه؟مثل پی اس3 توی بلوری بازی ها نیست اپدیت؟
بستگی داره روی ورژن چند باشی ولی معمولا حدود ۲۵۰ مگ
روی دیسک هم هست ولی با توجه ب این که جدیدا بازی نیامده همون با کنسول اپدیت کنی بهتره

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من امتحان کردم تنضیمات مث اینم قرار بدی حله

بازی‌سنتر | امکانات و ویژگی ها | PS3 | راهنمای اتصال به PSN به دو روش کابلی و بی سیم

فقط ی موردی:برای پیدا کردن دی ان اس مرورگرو باز کن 192.168.1.1 تو آدرس بار تایپ کن بعد ک وارد شدی تو هر مودم متفاوته ولی اگه ی ذره بگردی پیدا میکنی
برای پیدا کردن عدد mtu هم تو همون تنظیمات مودم برو و تو قسمت ون عددشو نوشته(اگه mtu اتو بود تیک اتو بردار خودش عدد مینویسه)
سلام.
من زیاد از این تنظیمات مودم سر در نمیارم و این اموزشی که گذاشتی اصلا با منوی تنظیمات کاربری مودم من یکی نیست ! لطف کنید شما راهنمایی کنید!
ubgz_adsl4.png
[/URL][/IMG]

اینجا MTU رو 1480 درسته و NAT فعاله درست؟(در اون عکس بالایی MTU رو اتو است یا Manual)

jh4_adsl2.png
[/URL][/IMG]
و این هم NAT که مال من خیلی سخته

hvdz_adsl3.png
[/URL][/IMG]
اینجاشو اصلا گیر کردم من چه جوری همزمان PortMap و PortStart رو اون عددا بزارم؟(عکس پایینی مربوط به اونه )
8pt_adsl1.png
[/URL][/IMG]

badboy_2820

کاربر سایت
Dec 4, 2014
16
نام
Parsa
فکر کنم wan زیر شاخه quick start باشه که میوتونی از توش عدد mtu رو پیدا کنی ب جای dns هم 4.2.2.4 رو امتحان کن.
یه سوال اینترنتت ماله مخابراطه؟

من کامل نخونده بودم :D آره mtu رو همون 1480 بذار بجای دی ان اسم همون 4.2.2.4 رو وارد کن

Last edited by a moderator:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
فکر کنم wan زیر شاخه quick start باشه که میوتونی از توش عدد mtu رو پیدا کنی ب جای dns هم 4.2.2.4 رو امتحان کن.
یه سوال اینترنتت ماله مخابراطه؟

- - -ویرایش - - -

من کامل نخونده بودم :D آره mtu رو همون 1480 بذار بجای دی ان اسم همون 4.2.2.4 رو وارد کن
مرسی داداش ولی DNS رو رو کنسول 4.2.2.4 بزارم یا رو تنظیمات روتر؟؟
همچنین هم Primary DNS و Secendry DNS رو 4.2.2.4 بزارم؟

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
یه سوال اپدیت اخر رو هنوز واسه من نیومده ولی راحت به پی اس ان وصل میشم و انلاین میزنم مشکلی نیس جدا دانلودش نکنم؟ چون همیشه با یکی دو روز تاخیر هم شده خودش از پی اس ان قطع میشد و باید اپدیت میکردی این دفعه فرق داره! ریجن 1 هست اکانتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر