System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Bellic

کاربر سایت
من آپدیت کردم هیچ مشکلی هم نداشتم خداروشکر

همونطور که تو پست قبلی گفتم اگه مشکل حادی باشه سونی سریع یه آپدیت جدید میده ولی چون بلافاصله آپدیت جدید نداده مشخصه که مشکل حادی وجود نداشته

Last Outlaw

کاربر سایت
نام
Omid
دوستان من آخرین بار 2-3 ماه پیش که چنتا بازی به روش شیرینگی خریدم کنسول رو به نت وصل کردم و آپدیت کردم...الان اون بازی ها رو تموم کردم میخام دوباره بازی بخرم، حتما باید به نت وصل شد و کنسول رو آپدیت کرد...شنیدم از آپدیت2.50 به بعد رو ک نصب کنی بعضی بازی های شیرینگی میپره...میخواستم بدونم فقط ظرفیت سوم ها میپره یا اون بازی های ظرفیت یک و دو ک نیاز به اینترنت نداره هم میپره ؟ ...کلا اگه نکته ای واسه آپدیت دستگاه هست بگید چون دو سه ماهه آپدیت نکردم....خیلی ممنون

Bellic

کاربر سایت
دوستان من آخرین بار 2-3 ماه پیش که چنتا بازی به روش شیرینگی خریدم کنسول رو به نت وصل کردم و آپدیت کردم...الان اون بازی ها رو تموم کردم میخام دوباره بازی بخرم، حتما باید به نت وصل شد و کنسول رو آپدیت کرد...شنیدم از آپدیت2.50 به بعد رو ک نصب کنی بعضی بازی های شیرینگی میپره...میخواستم بدونم فقط ظرفیت سوم ها میپره یا اون بازی های ظرفیت یک و دو ک نیاز به اینترنت نداره هم میپره ؟ ...کلا اگه نکته ای واسه آپدیت دستگاه هست بگید چون دو سه ماهه آپدیت نکردم....خیلی ممنون

فعلا آپدیت نکن، منم پشیمونم که آپدیت کردم چون هکی که برزیلیا انجام دادن فقط روی آپدیت 2.5 به قبل کار میکنه
اگه نمیخوای کنسولت رو کپی خور کنی با خیال راحت آپدیت کن

راستی دوستان اگه بخوام کل آپدیت های نصب شده رو پاک کنم و به شرایط اولیه برگردونم امکانش هست؟ تو منو گزینه ای شبیه به reset to factory نداره!

masoud200

کاربر سایت
فعلا آپدیت نکن، منم پشیمونم که آپدیت کردم چون هکی که برزیلیا انجام دادن فقط روی آپدیت 2.5 به قبل کار میکنه

راستی دوستان اگه بخوام کل آپدیت های نصب شده رو پاک کنم و به شرایط اولیه برگردونم امکانش هست؟ تو منو گزینه ای شبیه به reset to factory نداره!

آپدیت برزیلیا که به درد نمیخوره ! برای هر بازی که میخوای کپی کنی باید کنسول باز کنی لحیم کاری کنی !

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

farsham

کاربر سایت
آپدیت برزیلیا که به درد نمیخوره ! برای هر بازی که میخوای کپی کنی باید کنسول باز کنی لحیم کاری کنی !

لحیم کاری؟ از کجات در اوردی داداش؟
ذهن خلاقت تا کجا رفته...
منتطر اپدیت ریباگ . از اینجور تیمهای قوی باش
در کل اپدیت نکن بنطرم،کسی ک با دیسک بازی میکنه نیازی ب اپدیت نداره

- - -ویرایش - - -

جایی نوشته شده قبل از اپدیت 2.50 ؟؟؟؟؟؟/؟
یذره عجله میکنید همتون بخدا
درسته قبول دارم اپدیت نباید کرد،ولی جایی ننوشته تا فلان ورژن

masoud200

کاربر سایت
لحیم کاری؟ از کجات در اوردی داداش؟
ذهن خلاقت تا کجا رفته...
منتطر اپدیت ریباگ . از اینجور تیمهای قوی باش
در کل اپدیت نکن بنطرم،کسی ک با دیسک بازی میکنه نیازی ب اپدیت نداره

- - -ویرایش - - -

جایی نوشته شده قبل از اپدیت 2.50 ؟؟؟؟؟؟/؟
یذره عجله میکنید همتون بخدا
درسته قبول دارم اپدیت نباید کرد،ولی جایی ننوشته تا فلان ورژن

این متد کار بریزیلی هاست ، در واقع هک نیست ، کارش اینه که یک اکانت با بازی PSN روی دستگاه Active می کنن بازی ها رو روش دانلود می کنن بعد از NAND/NOR دستگاه Backup می گیرن اکانت رو روی دستگاه Deactive می کنن بعد Backup گرفته شده رو فلش می کنن روی دستگاه
از Rasberry Pi برای این منظور استفاده می کنن
این متد روی 2.50 پچ شده و روی 2.51 کسی این کار رو بکنه کنسولش بریک می شه
این حالت کلیش بود
اما......

متد بریزیلی ها روی 2.51 هم جواب می ده ، جوری فلش می کنن که کنسول بریک نمی شه و این که چه جوری فلش می کنن کسی نمی دونه
اما در کل برای این روش هر دفعه دستگاه شما باز می شه چند تا سیم بهش لحیم می شه ، هک هم نیست ، ناتوانی سونی در مدیریت کردن محتوای دیجیتال هست 
-----

در ضمن شعور حرف زدن هم چیزیه که خیلیها ندارن . البته تقصیر ندارن از ننه باباشون یاد گرفتن !

farsham

کاربر سایت
این متد کار بریزیلی هاست ، در واقع هک نیست ، کارش اینه که یک اکانت با بازی PSN روی دستگاه Active می کنن بازی ها رو روش دانلود می کنن بعد از NAND/NOR دستگاه Backup می گیرن اکانت رو روی دستگاه Deactive می کنن بعد Backup گرفته شده رو فلش می کنن روی دستگاه
از Rasberry Pi برای این منظور استفاده می کنن
این متد روی 2.50 پچ شده و روی 2.51 کسی این کار رو بکنه کنسولش بریک می شه
این حالت کلیش بود
اما......

متد بریزیلی ها روی 2.51 هم جواب می ده ، جوری فلش می کنن که کنسول بریک نمی شه و این که چه جوری فلش می کنن کسی نمی دونه
اما در کل برای این روش هر دفعه دستگاه شما باز می شه چند تا سیم بهش لحیم می شه ، هک هم نیست ، ناتوانی سونی در مدیریت کردن محتوای دیجیتال هست 
-----

در ضمن شعور حرف زدن هم چیزیه که خیلیها ندارن . البته تقصیر ندارن از ننه باباشون یاد گرفتن !

منبع قصه ای ک نوشتی از فروشنده های برزیلیه؟
کم شعوری اونیه که بخام از الان جواب تورو بدم/:)

Bellic

کاربر سایت
اینجا نوشته: PS4 Flash Dumping / Unlocking Method to JailBreak the PlayStation 4 Guide - Page 1 - PS4 NEWS - PS3 NEWS - PlayStation 4 News - PlayStation 3 News - PS3 Hacks - PS3 CFW
This method is reported to brick PS4's on 2.51 Firmware.

در مورد لحیم کاری هم بنظرم مشکلی نیست مثلا اگه هارد کنسول رو با هارد یک ترابایت عوض کنید حداقل 20 تا بازی میشه کپی کرد، کلا 20 تا بازی با متای بالای 86 هنوز نداره

حالا این حرفا رو بیخیال یه نفر یه راهی پیدا کنه که بتونیم کنسول رو از شر آپدیت های نصب شده نجات بدیم

Unkn0w

کاربر سایت
سلام دوستان عزیز
تایپیک رو خوندم (مربوط به 2.51)
حالا ممنون میشم مشورت بدید آیا آپدیت کنم به 2.51 یا نه ؟
(تازه PS4 گرفتم ،ورزنش 1.76 هستش)
چون بعضیا مشکل دارن با این آپدیت بعضیا ندارن
با تشکر

• Like
Reactions: rezagoli

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
نام
امین
سلام دوستان عزیز
تایپیک رو خوندم (مربوط به 2.51)
حالا ممنون میشم مشورت بدید آیا آپدیت کنم به 2.51 یا نه ؟
(تازه PS4 گرفتم ،ورزنش 1.76 هستش)
چون بعضیا مشکل دارن با این آپدیت بعضیا ندارن
با تشکر
بله دوست عزیزحتمن اپدیت کنید.
اپدیت نکردن کنسول خطرش خیلی بیشتره تا اپدیت کردن.

Unkn0w

کاربر سایت
بله دوست عزیزحتمن اپدیت کنید.
اپدیت نکردن کنسول خطرش خیلی بیشتره تا اپدیت کردن.

مرسی امین جان
اخه بعضیا میگن هنگ داره
آپدیت نکردن چه خطری میتونه داشته باشه ؟
البته یکی از اهدافم واسه خرید PS4 آنلاین بازی کردن بود
  • Like
Reactions: rezagoli

gamer20

کاربر سایت
نام
داود
مرسی امین جان
اخه بعضیا میگن هنگ داره