System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
منم همینطور رست مودم کلا نمیزارم اما دیدم بچه ها میگن مشکل داره عمدا گذشتم بعد یک ساعت راحت اومد بالا فقط یه مساله :

این آپدیت بعد از اینکه انجام شد به طور اتومات خودش به عنوان مرحله اخر Rebuild Databse و انجام داد و بعد اپدیت تمام شد , دوستانی که مشکل داشتن هم خود اپدیت تو مراحل نصب براشون Rebuild Databse رو انجام داده ؟

خیر من فقط آپدیت کرد بعدم دستگاه ریست شد

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
آقا جریان چیه?????????????????
والا من که سر سوزنی مشکل واسه دستگام پیش نیومده خدارو شکر :-) نه استور و نه خاموش کردن دستگاه ، ریجن ۱ هم هست

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
دو روزه اپدیت کردم...مشکلی در رابطه با وصل شدن به psn ندارم ولی استور همچنان مشکلش پابرجاست و please wait میده
اون راهی که که توی صفحه ی قبلی گفتن رو انجام دادم(set using intertnet ) ولی همچنان مشکل دارم؟؟
چیکار کنم؟؟؟؟

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
دو روزه اپدیت کردم...مشکلی در رابطه با وصل شدن به psn ندارم ولی استور همچنان مشکلش پابرجاست و please wait میده
اون راهی که که توی صفحه ی قبلی گفتن رو انجام دادم(set using intertnet ) ولی همچنان مشکل دارم؟؟
چیکار کنم؟؟؟؟
درست میشه داداش مال منم دو روز بود تو استور نمیرفت امروز عصر با سلام و صلوات رفتیم تو:d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
درکل توی این اپدیت سرعت لود کردن استور و فرند لیست ها بیشتر شده...مال منم روز اول استور رو باز نمیکرد ولی از روز دوم عین ساعت کار میکنه

این قابلیت CHECK FOR UPDATES برای بازی ها هم خیلی خوب شده...قبلا حتما باید میرفتی داخل بازی تا اپدیت رو بده

و این تم COD هم که خیلی دلنشینه با اون اهنگش:x اشتیاقم واسه روشن کردن کنسول بیشتر شده:d

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
منم همینطور رست مودم کلا نمیزارم اما دیدم بچه ها میگن مشکل داره عمدا گذشتم بعد یک ساعت راحت اومد بالا فقط یه مساله :

این آپدیت بعد از اینکه انجام شد به طور اتومات خودش به عنوان مرحله اخر Rebuild Databse و انجام داد و بعد اپدیت تمام شد , دوستانی که مشکل داشتن هم خود اپدیت تو مراحل نصب براشون Rebuild Databse رو انجام داده ؟
ظاهرا اونهایی که تنظیم کرده بودند برق تو پورت uSB بمونه مشکلی ندارند ولی اگر کل تیک ها (اپدیت و USB) خاموش باشه اینجوری میشه.

salarjoker

کاربر سایت
Feb 13, 2011
41
نام
salar
دوستان من چند بازی فری دانلود کردم ولی الان قفل روشون هست اجازه نمیده اجرا کنم.چی کار کنم الا؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
:bighug:

- - -ویرایش - - -

دوستان من چند بازی فری دانلود کردم ولی الان قفل روشون هست اجازه نمیده اجرا کنم.چی کار کنم الا؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

TIE

کاربر سایت
Aug 23, 2008
71
من اينجا صحبت دوستانو كه ميگفتن نگران نباشين از آپديت دو سه روز بعدش به استور وصل ميشه رو تاييد ميكنم
ممنون از راهنمايتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب من خودم اون قضیه مشکل rest mode رو تست کردم و رفع شد!
راه حل اینه برین تو ستینگ تو power save mode یه قسمت داره میگی تو rest mode چند دقیقه دسته رو شارژ کنه! که شما میگی always! مشکل حل میشه!

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

یه بار به psn وصل شی درست میشه

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
درکل توی این اپدیت سرعت لود کردن استور و فرند لیست ها بیشتر شده...مال منم روز اول استور رو باز نمیکرد ولی از روز دوم عین ساعت کار میکنه این قابلیت CHECK FOR UPDATES برای بازی ها هم خیلی خوب شده...قبلا حتما باید میرفتی داخل بازی تا اپدیت رو بده و این تم COD هم که خیلی دلنشینه با اون اهنگش:x اشتیاقم واسه روشن کردن کنسول بیشتر شده:d
تم کد کجاست؟رایگانه؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

برو داخل psn و ریستور لایستس رو بزن ...

تم کد کجاست؟رایگانه؟

برو داخل خود تم ..... یه چند لحظه ای اگر به psn وصل باشی ..... صبر کن جفت تم یه store میاد از اونجا میتونی دانلود کنی تم ها رو ....

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان گفته بودن به این فریمور قابلیت بک آپ گرفتن از بازیا اضافه شده. درسته؟
کجا هست این؟
سیو گیم منظورم نیست. منظورم کل ِ بازیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر