System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
برای من سرعت اتصال خیلی بهتر شده، لیست دوستان که به صورت آنی! لود میشه!
فقط یه مشکل جالب دارم ! store کلا برام لود نمیشه! توی حالت waiting می مونه! تم هارو هم نمی تونم دانلود کنم
در صورتی که مشکلی توی اینترنت نیست! همین الان آپدیت last of us رو دانلود کردم
تاحالا کسی چنین مشکلی داشته؟ :d

من و خیلی های دیگه هم این مشکلو داریم :D
اینترنت همه جا کار میکنه، فقط استور رو لود نمیکنه :D
همه کاری هم کردم، DNS عوض کردم، تو ساعتای مختلف امتحان کردم، نشد که نشد.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
میشه یکی از بچه ها یه زحمتی بکشه و کامل توضیح بده با آپدیت جدید چه چیزایی تغییر پیدا کرده و اضافه شده به کنسول؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از همگی

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
فلش با فرمت FAT32 یه فولدر توش بساز اسمشم MUSIC باشه بعد اهنگارو بریز توش بعد اهنگارو کلی بریز بره تو فولدر جدا نزار

داداش تو پوشه musicهر جور که اهنگارو بریزی میاره
اصلا 6تا پوشه تو هم درست کن
فقط باید تو پوشه موزیک باشه
نیازی نیس کلی بریزی
میتونی اهنگاتو پوشه بتدی کنی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
الان یک ساعته دقیقا تو Please Wait استور گیر کرده .
چیکار کنم ؟

سلام منم بعد از اپدیت همین مشکل رو داشتم یه پیام بهم داد که گفت برید تو قسمت time and date و گزینه set using internet رو انتخاب کنید وقتی تیکش رو زدم درست شد ( تو متن پیامش نوشته بود که برای sign in شدن تو psn لازمش اینکه تیک این گزینه رو بزنید)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
سلام منم بعد از اپدیت همین مشکل رو داشتم یه پیام بهم داد که گفت برید تو قسمت time and date و گزینه set using internet رو انتخاب کنید وقتی تیکش رو زدم درست شد ( تو متن پیامش نوشته بود که برای sign in شدن تو psn لازمش اینکه تیک این گزینه رو بزنید)

دمت گرم داداش :x
مشکل منم با این کار حل شد الان مثل جت استور لود شد :d

آخرین ویرایش:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

تبارک ا... دمت گرم برادر ....

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
یه ملت رو نجات دادی :d

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє

دادا دمت گرم مشکل اون بنده خدا هم حل شد

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

توی این 20 صفحه این اولین پست مفید بود . تنکیو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر