System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
از خود کنسول گذاشتم دانلود کنه آپدیت شه
حالا موقع بالا اومدن فقط می ره تو safe mode
اول ریلکس باش
دیگر دوستان این اشکال را داشتن

با فلش مموری آپدیت کن

آموزش در پست دوم صفحه اول

به امید خدا مشکلت حل میشه

خبرشم بنویس

موفق باشی

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
تو یکی از پستها نوشته بود بعضی بازیا آپدیت رو همراهشون دارن! این حرف درسته؟ یعنی ممکنه یه بازی برای نصب و اجرا (بصورت آفلاین و تک نفره) نیاز به آپدیت داشته باشه؟

salarjoker

کاربر سایت
Feb 13, 2011
41
نام
salar
آقا تورو خدا بدبخت شدم رفت یکی کمک کنه PS4 م این ارورو میدهce-34878-0 ....آپدیت هم کردم به 1.72 بازم درست نشد.Initialize PS4 رو هم زدم بازم همین ارور رو میده تورو خدا کمک کنید دارم سکته می کنم..............

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تو یکی از پستها نوشته بود بعضی بازیا آپدیت رو همراهشون دارن! این حرف درسته؟ یعنی ممکنه یه بازی برای نصب و اجرا (بصورت آفلاین و تک نفره) نیاز به آپدیت داشته باشه؟
اره بعضی بازیا همراشون اپدیت دارن نمونش Wolfenstein ولی اجباری نیست برای اپدیت ولی امکانش باشه و اپدیت بشه قطعا بهتره

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
آقا تورو خدا بدبخت شدم رفت یکی کمک کنه PS4 م این ارورو میدهce-34878-0 ....آپدیت هم کردم به 1.72 بازم درست نشد.Initialize PS4 رو هم زدم بازم همین ارور رو میده تورو خدا کمک کنید دارم سکته می کنم..............

CE-34878-0
Application has crashed

.

Step 1: Close the application, install the latest system software and game update, and restart the system

.
Step 2: If the error occurs again, back up your saved data, and then go to [Settings] > [Initialization] and choose [Initialize PS4].

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
۱ اجباری نیست ولی دیگر نمیتوانی آنلاین بازی کنی و به فروشگاه PS دسترسی نداری .
۲ من نمیدانم ویرشن شما چند است ولی از بعضی از امکانات جدید و باگها را برطرف میکنه

دیگر تصمیم با خودت .
دادا من مجذوب این لحن شیرین پارسیت شدم:d;)

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
media playback از مهم ترین ویژگی این آپدیت جدید هست. خودشون گفتن مثل ps3 می تونید فیلم و عکس رو ببینید.اگر اشتباه می کنم تصحیحم کنید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر