System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نسب قبل دوتا آپدیت میومد اولی (1.21) باگ قبلی (1.20) رو رفع میکرد و دومی (1.22) باگهای اولی رو :D. یعنی اول باید صبر میکردی ببینی به کنسول ملت گند میخورد یا نه بعد دانلودش میکردی. همین طولانی شدن پروسه ساخت و عرضه اپدیت نشون میده با دقت بیشتری روش کار میکنن و زمان دانلود بدنمون نمیلرزه :D.

پ.ن. شوو مچکریم :D.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
خب اعلام شد اپدیت 1.7 بزودی عرضه میشه. قابلیت های جدیدش هم بطور خلاصه:
1)ادیت ویدیوها
2)انتقال ویدیوها به فلش
3)قابلیت pre-download برای بازی هایی که از استور پیش خرید کردید

پس اين دانلود فيلم و سريال كِى مياد؟
اين SONY هم مسخره شو در آورده ها.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
قابلیت pause کردن دانلود رو نداره؟؟؟
عجیبه که چیزی در این باره نگفتن و هنوزم باید منتظر موند:|

خدا کنه این قابلیت pause کردن دستی دانلود (و ذخیره شدن اتوماتیک فایل بعد از دانلود درصد مشخصی) اضافه بشه واقعا اینطوری اعصاب خُردکنه، من امشب Killzone رو زدم آپدیت شه نوشته 798 مگابایت، که تازه فقط 300 مگش این 2 ساعته رفته8-|#-o واقعا با نت ما بدون pause فاجعست:|
در ضمن سونی داره با هر آپدیتش وسایل بیشتری از قبیل هدست-هدفن و... رو که بعد از ساخت PS4 وارد بازار شدند پشتیبانی میکنه، خیلی از هدست ها با 1.5 کار نمیکرد اما با 1.6 کار میکنه...

هدیه 10$ store و کد موزیکش برای من فقط 2 هفتست گذشته و برای همین هرچی زدم قبول نکرد، نوشت تاریخش منقضی شده:( آخه من چرا انقدر بدشانسم=((

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
خدا کنه این قابلیت pause کردن دستی دانلود (و ذخیره شدن اتوماتیک فایل بعد از دانلود درصد مشخصی) اضافه بشه واقعا اینطوری اعصاب خُردکنه، من امشب Killzone رو زدم آپدیت شه نوشته 798 مگابایت، که تازه فقط 300 مگش این 2 ساعته رفته8-|#-o واقعا با نت ما بدون pause فاجعست:|
در ضمن سونی داره با هر آپدیتش وسایل بیشتری از قبیل هدست-هدفن و... رو که بعد از ساخت PS4 وارد بازار شدند پشتیبانی میکنه، خیلی از هدست ها با 1.5 کار نمیکرد اما با 1.6 کار میکنه...

هدیه 10$ store و کد موزیکش برای من فقط 2 هفتست گذشته و برای همین هرچی زدم قبول نکرد، نوشت تاریخش منقضی شده:( آخه من چرا انقدر بدشانسم=((

آپدیت رو گرفتی delet نکنیا!!! من فک کردم نصب کرده تمومه اما به فلاکت رفتم:((...2باره میگه 798 تا دیگه دانلود کن...:-o
798 تا واسم 8 ساعت طول کشید.دقیق ساعت گرفتم خدایی :|
با speed 8 mb ...خلاصه از من گفتن بود.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
اولین اسکرین شات از آپدیت 1.7 سونی که قراره تا آخر آپریل منتشر بشه

003-670x376.jpg

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
بعضی جاها نوشتن از طریق usb آپدیت کنید بهتره . من ولی با خود کنسول راحت تر هستم , آپدیت قبلی هم با خود کنسول زدم . مسئله ای که نداره ؟ چون ا یو اس بی هی باید گذاشت و در اوردو ببری safe mode اصلا حسش نیس و درست هم بلد نیستم :|
بعد مشخص نیست با این آپدیت میشه موزیکامونو بریزیم رو کنسول تا ببریم رو منو بازی مثل PS3 ؟

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
سلام دوستان گرامی
دستگاه من ریجن 1
میخواستم بدونم اپدیت1.62 دانلود کنم یا بزارم 1.7بیاد؟
از طریق کامپیوتر دانلود کنم بریزم رو فلش یا از طریق خود ps4؟؟؟

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
سلام دوستان گرامی
دستگاه من ریجن 1
میخواستم بدونم اپدیت1.62 دانلود کنم یا بزارم 1.7بیاد؟
از طریق کامپیوتر دانلود کنم بریزم رو فلش یا از طریق خود ps4؟؟؟
این 7.1 هنوز مونده تا بیاد فعلا 1.62 بریز تا اون بیاد اونم بگیر بریز
من خودم از طریق pc دانلود میکنم و میریزم و هم خیلی سریعتر آپدیت میشه و هم سریعتر دانلود میشه . فقط حواست باشه موقع آپدیت از طریق USB دستگاهت خاموش نشه اصلا چون بریک میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر