System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
اخرم زد فايل پاک کرد احمق فکر کنم بد دانلود کرده بوده
لينک درست حسابی آمريکا نيومد
دوست عزیز منم با کنسول آپدیت کردم............وقتی دانلود تموم میشه شما باید بری قسمت setting بعد sistem update اونجا یه گزینه هست نوشته update همون اوکی کن حله ....خوده دستگاه ریست میشه و آپدیت رو انجام میده............

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تجربه نشون داده وقتي يه اپديت اومد هول نكنيد و همون موقع اپديت نكنيد بذاريد چندين ساعت بگذره و بعد اپديت كنيد !
يكي از اخرين اپديت هاي PS3 بود كه با اپديت كردنش دستگاه داغون ميشد و از كار مي افتاد ! بعضي از بچه ها همون موقع برداشتن فرمت كردن و كلي ضرر كردن
يكي از دوستاي خودم با همين كار نزديك 700 گيگ از بازي ها و ديتاهاش پاك شد :ژ حالا حساب كنيد با اين نت ايران اين چه ضرري بوده :|

صبر كنيد تا فيدبك ها بياد و يه سرجي توي گوگل بزنيد ببينيد مشكلي باشه بعد اپديت كنيد !

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دیدید همون لینکی من دادم بودش:d

درست است
ولی
کار از محکم کاری عیب پیدا نمیکنه کپی برابر با اصل :ok:

دوست عزیز منم با کنسول آپدیت کردم............وقتی دانلود تموم میشه شما باید بری قسمت setting بعد sistem update اونجا یه گزینه هست نوشته update همون اوکی کن حله ....خوده دستگاه ریست میشه و آپدیت رو انجام میده............

[LTR]To install it, go to the function screen, select
in_notification_new.gif
(Notifications) > [Downloads], and then follow the screens to perform the installation.[/LTR]

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان ریجن 1 عصر تاحالا ورژن 1.60 را برای دانلود توی سایت گذاشته اما یادشون رفته از روی عکس pS4ی که گذاشتن 1.52 را بردارن، اما همه جای سایت نوشته 1.6
[h=3]About PlayStation®4 system software update version 1.60[/h]PS4™ system software version 1.60 was released on February 4, 2014. Version 1.60 adds or updates the following features.
[h=3]Main features in system software update version 1.60[/h]
  • Wireless stereo headsets (CECHYA-0080 / CECHYA-0083 / CECHYA-0086) and a stereo headset (CECHYA-0088) are now supported.
  • You can now mute the microphone for PlayStation®Camera.

در مورد دوستانی که سوال پرسیده بودن سونی هنوز توی این آپدیتش هنوز pause را برای دانلودش قرار نداره

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
سلام... دوستان اپدیت ریجن 1 و 2 چه فرقی داره مثلا من رو ریجن 1 اپدیت 2 بریزم مشکلی داره؟ و حتما باید کنسول خاموش باشه؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام... دوستان اپدیت ریجن 1 و 2 چه فرقی داره مثلا من رو ریجن 1 اپدیت 2 بریزم مشکلی داره؟ و حتما باید کنسول خاموش باشه؟

حتمآ باید آپدیت ریجن خود کنسول رو بریزید ریجن 2 رو به هیچ وجه روی 1 نریزید!!! بله موقع آپدیت باید خاموش کنین بعد طبق آموزش صفحه اول آپدیت کنید دقت کنید standby هم نباشه حتمآ باید خاموش باشه!!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز
حتمآ باید آپدیت ریجن خود کنسول رو بریزید ریجن 2 رو به هیچ وجه روی 1 نریزید!!! بله موقع آپدیت باید خاموش کنین بعد طبق آموزش صفحه اول آپدیت کنید دقت کنید standby هم نباشه حتمآ باید خاموش باشه!!
یه سوال اگه یه ریجن دیگه بخوای بریزی چه اتفاقی میفته اطلاع داری؟ کلا میپرسم

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان لطفا یه راهنمایی کنین!!
من آپدیتو دانلود کردم ولی از رو فلش نمیخونه آپدیتو..
مجبور شدم از طریق اینترنت آپدیت کنم ولی خیلی خیلی کند داره آپدیت میشه..
چجوری میشه آپدیتو کنسل کرد؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر