System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
لینک دانلود آپدیت 6.50 ریجن 1

ps4-system-imageblock-us-13jun14

Main feature in system software update 6.50
  • You can now enjoy Remote Play on iOS devices. You can use (PS4 Remote Play) to connect to your PS4 system from devices such as smartphones and tablets. Download (PS4 Remote Play) from the App Store.​
Other features in version 6.50
  • You can now choose 720p when you broadcast using Niconico Live. This service is available only in certain countries and regions.​
  • You can now change the button assignment to perform "Enter" operations from the
    playstation-vue-partners-circle-symbol-01-us-15jun17.png
    button to the
    playstation-vue-partners-cross-symbol-01-us-15jun17.png
    button. Select
    systemupdates-icn_settings_jpg-us-02sept14.gif
    (Settings) > [System], and then select the checkbox for [Use
    playstation-vue-partners-cross-symbol-01-us-15jun17.png
    Button for Enter]. This option is available only for specific countries and regions.​
"Niconico Live" is a trademark or registered trademark of DWANGO Co., Ltd.

IOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. App Store, iPad, and iPhone are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.

Notices
  • Do not download or install the update using data other than the official update file provided online by Sony Interactive Entertainment. Do not download or install updates by methods other than those described in the system documentation or on this website. If you download or install update data from a different source, by a different method, or on a system that has been altered or modified in any way, the system might not operate properly and might not be able to install the official update data. Any of these actions can void the system warranty and affect your ability to obtain warranty services and repair services from Sony Interactive Entertainment.​
  • Do not install system software soon before or soon after a power outage.​
  • Do not turn off your system during the installation. Interrupting the installation can cause your system to be damaged.​
  • You might not be able to use some applications or content without first updating the system software.​

سلام
فایل ریکاوری 6.50
لطفا ریجن یک
چرا پست اول اپدیت نمیشه چند وقت
فایل ریکاوری آپدیت 6.50

takeromid

کاربر سایت
Apr 29, 2012
24
سلام
یه سوال داشتم سایتی میخواستم کل فریمور ps4 داشته باشه.
darksofware با sce دارم
منتها فریمور 5.07 دنبالشم رو نداره.؟ریکاوری داری این ورژن؟
هرکی داره بفرسته

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
سلام
یه سوال داشتم سایتی میخواستم کل فریمور ps4 داشته باشه.
darksofware با sce دارم
منتها فریمور 5.07 دنبالشم رو نداره.؟ریکاوری داری این ورژن؟
هرکی داره بفرسته

این فریمور رسما نیومده و تو هیچ جایی نمیتونی پیدا کنی...تعداد محدودی دستگاه از خود کارخونه با این فریمور اومدن بیرون

imandd2

کاربر سایت
May 30, 2019
4
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده یک ps4 1216b دارم که هارد رو با ssd evo 850 تعویض کردم و فایل های هارد اصلی رو هم پاک کردم ورژن دستگاه ۵.۵۵ بود و نگهش داشته بودم برای جیلبرک که در اینده میاد پس از تعویض هارد هر جا رو که گشتم فایل ریکاوری ۹۰۰ مگابایتی ورژن ۵.۵۵ پیدا نشد و جاهایی هم که بود ریجن دستگاه معلوم نبود از دوستان خواهشمندم که فایل ری استور ۵.۵۵ یا ۵.۵۶ برای ریجن ۲ رو قرار بدن خیلی بهش نیاز دارم تشکر از همه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده یک ps4 1216b دارم که هارد رو با ssd evo 850 تعویض کردم و فایل های هارد اصلی رو هم پاک کردم ورژن دستگاه ۵.۵۵ بود و نگهش داشته بودم برای جیلبرک که در اینده میاد پس از تعویض هارد هر جا رو که گشتم فایل ریکاوری ۹۰۰ مگابایتی ورژن ۵.۵۵ پیدا نشد و جاهایی هم که بود ریجن دستگاه معلوم نبود از دوستان خواهشمندم که فایل ری استور ۵.۵۵ یا ۵.۵۶ برای ریجن ۲ رو قرار بدن خیلی بهش نیاز دارم تشکر از همه

اپدیت ها ریجن free هستن میتونید از همونجای که پیدا کردین دانلود کنید

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
خیلی عجیبه اپديت 6.71 را سه بار دانلود کردم از طریق خود دستگاه موقع نصب ارور میده هر بار و می ره دوبار از اول دانلود میش حجمش حدود 500 مگابایته ،سابقه نداشت! الان با همون اپديت 6.70 انلاينم :-?

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
سلام خدمت دوستان
من روی دستگاهم بازی هکی هست آفلاین استفاده میکنم اگه آپدیت رو از روی فلش نصب کنم مشکلی برا بازیها به وجود میاد ؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
سلام خدمت دوستان
من روی دستگاهم بازی هکی هست آفلاین استفاده میکنم اگه آپدیت رو از روی فلش نصب کنم مشکلی برا بازیها به وجود میاد ؟
وقتی افلاین هستی کلا واسه چی آپدیت کنی خوب :D دنبال دردسر میگردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر